Pojďme si to spolu udělat hezký

recenze

Komfortní deník (2024) 5 z 5 / strana394
Komfortní deník

Skvělých knih je mnoho a času málo. Proto se snažím číst pokaždé, když mám čas. Občas ale bohužel nemám na čtení náladu nebo mě přepadne čtecí krize. Do čtení se tedy nenutím a spíš svůj čas věnuji něčemu jinému. Poslední dobou jsem si například strašně oblíbila malování podle čísel. Vždycky si k tomu pustím Dr. House a je to skvělý relax. Snažím se hledat si nové koníčky nebo něco vyrábět. A komfortní deník vám ve čtecí krizi taky může skvěle pomoct. Po obsahové stránce je dílem @foxorous @tessacarter_cosplay a @ana_z_papiru. Grafickou stránku měla na starosti @dory_cizko. Deník je rozdělen na 4 roční období. Naleznete zde tipy na výlety, recepty, knihy, filmy, písničky, rady jak si užít každé období na maximum, plno kvízů a prázdných stránek pro poznámky nebo fotky. Deník si tak můžete vyplnit podle sebe, je zcela na vás jak si ho zkrášlíte, ale hlavně je to o tom si to udělat spolu hezký.

Podzim je moje nejoblíbenější období a začala jsem vyplňováním zrovna s ním. Áňa si pro nás připravila opravdu krásné stránky a jejich vyplňování jsem si užila. Už se těším až zaplním všechny stránky

Deník mi byl poskytnut v rámci spolupráce v komfortním balíčku za což moc děkuju! @humbook @humbook_blogeri #humbookblogeri

IG: @strana394

Komfortní deník Komfortní deník Áňa z papíru

Deník od HumbookTeamu pro všechny tvoje důležité zážitky – obsahuje i samolepky! Život trvá příliš krátkou dobu na to, aby ho člověk trávil s nějakým nudným deníkem. Takže v tomhle rozhodně neplánujeme, kdy tě čeká test z matiky.... více