Gaabii Gaabii komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tohle byla prostě slaďárná od začátku do konce, která pohladí po duši. Žádné drama. Asi to bude kniha, na kterou velmi rychle zapomenu, ale ráda si ji zase přečtu znova.

28.03.2023 5 z 5

Přečetla jsem doslova jedním dechem. Začala jsem číst odpoledne a dočetla ve dvě v noci. Knížka je moc mile napsaná, častokrát se člověk zasměje, ale i popláče, protože ne vždy je vše růžové. Těším se na druhý díl. Klukům moc fandím.

08.06.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

To byl krásný příběh, moc hezky se knížka četla. Líbily se mi i pohledy z fyzioterapie. Knížku si určitě v budoucnu zase přečtu

30.03.2023 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

(SPOILER) Kniha se mi moc líbí, i když není úplně sluníčková. Chápu Grahama, proč se tak bál, "ten" zážitek a k tomu formování v katolické škole plus ještě homofobni debil v týmu svoje škody napáchá. Rikker s ním naštěstí měl trpělivost. Jen, jak už tu zaznělo níže, mrzí mě, že ve chvíli, kdy je vše ok, kniha skončí. Happyend by si zasloužil alespoň pár stránek. Tady to autorka shrnula na půl stránky a to je strašná škoda. A ještě mě napadá - vážně se v USA oslovují i partneři takto příjmením? Přišlo mi to strašně divný a neosobní.

07.08.2023 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Moc hezký příběh, stojí za přečtení. Jen mě mrzí, že nejsou knihy delší, aby si člověk mohl příběh více vychutnat. Lenka umí psát a těším se na další její tvorbu.

12.04.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Mně se to moc líbilo. Tahle autorka prostě umí. Minulý díl byl vtipný, tenhle byl zase více vážnější, ale moc povedený. Doporučuji

08.04.2023 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Snad ještě lepší než první díl. Autorka má výborný smysl pro humor. Kolikrát jsem se smála až mi tekly slzy. Knihu doporučuji a určitě si jí zase někdy přečtu. Bavila mě od první stránky až do poslední.

07.04.2023 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Knížka se mi moc líbila, mám ráda hudbu, takže mě bavila i tato dějová linka. Je to krásný příběh. Vřele doporučuji

07.04.2023 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Slyšela jsem na ní chválu a doporučení z více stran. A musím říct, že je opravdu úžasna, celý ten příběh lásky, zrady, nadpřirozena, osudu, umění, smíření a usmíření a jeste dalšího mě úplně pohltil. Kniha je plná nádherných slovních spojení.

08.05.2023 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Knize jsem se strašně dlouho vyhýbala a ani vlastně moc nevím proč. Možná pro to, že je to YA a prostě tahle loď už odplula dávno a vlastně jim je kolik? 16? Ale! Příběh je moc hezký, milý. Knihu doporučuji a určitě se k ní zase někdy v budoucnu vrátím.

01.04.2024 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Kniha se mi moc líbila, příjemně plynula, žádné extra drama, víceméně klidný příběh. Do knihy jsem se zacetla od prvního řádku. V budoucnu si přečtu určitě znovu.

15.05.2023 5 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Příběh se mi moc líbil, bavil mě od začátku do konce. Bohužel je kniha krátká a já bych chtěla delší, ať si můžu oba kluky více vychutnat. Leni, pište více a více, už teď se těším na další dobrodružství! A těším se, až poznám osobně i Kamila.

06.05.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Moc hezký příběh, který pohladí po duši. Maty je zlatíčko a Kris je komplikovanější, ale člověk prostě pochopí proč jedná jak jedná. Kniha je taková jednohubka, než se člověk naděje, je konec. Škoda, že není kniha aspoň o třetinu delší, potenciál tam je. Autorka umí krásně psát, že to člověka vtáhne do děje a umí postavy dobře popsat. Těším se na další knihy

11.04.2023 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Tohle se mi moc líbilo. Takové odpočinkové, milé. Do poslední chvilky jsem byla napnutá, kdo je ten druhý.

01.04.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

První polovina byla pěkná a četla se skvěle, druhá byla neskutečně nudná (až jsem myslela, že posledních pár stránek ani nedoctu) a nechápu Jacka, jak mohl odpustit neodpustitelné. Těžko uvěřitelné pro mě. První díl byl pecka, ale druhý teda zklamání.

30.03.2023 3 z 5

Strasti vánočních svátků Strasti vánočních svátků Lenka Hnátová

Autorka na IG psala, že knihu napsala za víkend, jako wau! Mně se příběh moc líbil a pořád jsem vyhlížela, kdy vyjde. Vůbec nemyslím negativně, ale chybí mi tam strašně moc doslov - co bude za 5-10let. Ať se můžu ještě chvilku rozplývat, jak to krásně dopadlo.:-D Nebo více stránek potom, co to do sebe zapadlo.:-) Chci se chvilku v tom vztahu rochnit.:-D Ale jako super příběh.

01.12.2023 5 z 5

Počkej na moře Počkej na moře Veronika Opatřilová

Mně to strašně moc připomínalo knihu Plavec ve tmě, některé pasáže mi přišly skoro stejné, jen jiné místo a jiný čas. Kdybych nečetla Plavce ve tmě, tak řeknu, že je to dobrá kniha, ale takhle z toho mám rozporuplné pocity. A kdybych měla volit, kterou si znovu přečtu, tak to bude Plavec ve tmě, pro mě zajímavější děj a sympatičtější hlavní hrdina.

12.08.2023

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Knížka se mi moc libila. Je taková milá, klukům je sladkých šestnáct a v knize není ani obklikou naznačeno nic sexuálního, není tam žádný alkohol a drogy - takže určitě můžou číst děti, které začínají samy prožívat první lásky, zalíbení a první větší city nebo chtějí číst romantické příběhy. Jak už je v anotaci napsáno - celé léto je jedno obrovské nedorozumění. A při čtení jsem úplně chtěla vytáhnout kolo a jet se projet, i když kolo úplně nesnáším.:-D

27.07.2023 5 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Tak tohle bylo počteníčko. Ach! Jedna velká romanťárna, žádné drama. Kniha se mi moc líbila a určitě ji budu číst opakovaně. Oba kluci jsou úžasní a moc pěkně se doplňují. Jen je škoda, že je kniha tak krátká, chtěla bych víc, ať se můžu déle v příběhu rochnit. A bohužel teda úplně šílím (ne v dobrém slova smyslu) z výrazů "vlásky, bříško, slzičky".

03.05.2023 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

Úžasný příběh! Autorky píšou prostě skvěle. Moc se mi líbilo, že příběh byl dlouhý a plynul příjemně, žádný spěch a já si ho mohla vychutnat aniž bych měla pocit, že je rychlé skončí nebo tam něco bude chybět. Doporučuji

20.04.2023 5 z 5