Zpřetrhaná pouta přehled

Zpřetrhaná pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493224/bmid_zpretrhana-pouta-ggx-493224.jpeg 4 266 266

Ovdovělý amiš Adam Lengacher, který vzal své děti na projížďku na saních, narazí cestou na auto, které uvízlo v závějích, a opodál najde bezvládnou ženu. Zavolá tedy náčelnici policejního oddělení v Painters Millu Kate Burkholderové. Ta se k nehodě neprodleně dostaví a zažije šok: v oné neznámé poznává Ginu Colorosovou, policistku a spolužačku ze studií na policejní akademii. Gina jí prozradí, že je hledaná za vraždu policisty. Tvrdí, že ona je nevinná, že za jejím obviněním stojí spiknutí zkorumpovaných policistů, které chtěla odhalit. Kate požádá o pomoc svého přítele agenta Johna Tomasettiho a společně se pouštějí do vyšetřování případu. Záhy se však ukáže, že nikdo o té noci, kdy Gina údajně zastřelila kolegu, nechce mluvit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Outsider , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zpřetrhaná pouta. Přihlašte se a napište ho.

minirock
04.05.2024 4 z 5

O trošku slabší než předešlé díly. V podstatě žádné vyšetřování nějakého zločinu, spíš návrat do minulosti a zúčtování s bývalou kamarádkou policistkou která je vlastní vinou v průšvihu. Takové celkem poklidné klábosení o životě s krátkou střelbou na konec. Jiné autočiny knihy mě zaujaly mnohem víc.

moudivlacek
12.02.2024 4 z 5

Moc se mi to líbilo. Výstižnější název by ani nemohl být.
Kate se za nečekaných a rozhodně ne zrovna vítané situace setkává se svou bývalou kolegyní a kamarádkou Ginou. Jenže se nerozešly v dobrém. Každá jinak vnímala svou službu u policie. A teď to vypadá, že je Kate poslední možnost na záchranu jejího zpackaného života...
A do toho všeho se nechtě a hlavně díky své víře a způsobu života připlete Amiš Adam vdovec se svými dětmi.
I když tu není brutalita na každém kroku, rozhodně má děj spád a konec ještě dokáže vše pořádně zamotat.
Moc se těším na další díl.

Iva B.
27.01.2024 4 z 5

Mně už je to trapné psát a pořád se opakovat! Ale bylo to skvělé, ne na 5/5, ale pořád to má svůj, šmrnc a napětí, pořád mě to baví a od knihy se mi nechtělo odcházet. Miluju tuhle sérii a možná jsem k ní proto docela nekritická.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zpřetrhaná pouta v seznamech

v Právě čtených2x