15 roků lásky

15 roků lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481656/bmid_15-roku-lasky-jwH-481656.png 4 2288 2288

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to porazilo i vola. Tento román vypráví o všem, co musel zvládnout, aby se s tou láskou naučil žít.... celý text

Maku.17
25.07.2022 3 z 5

Jelikož jeden průser střídal druhý, četlo se to dobře.

JaniisB
25.07.2022 5 z 5

Vážně dojemné čtení

HolkyKK
25.07.2022 5 z 5

Četla se skvěle.

ptacicek
25.07.2022 4 z 5

Kniha se četla sama. Svým námětem me dost nutila k zamyšlení. Občas jsem se smála nahlas, občas ve mě přibeh vzbuzoval smutek. Místy mi kapku vadila sebelitost hlavního hrdiny, ale tu hold sem tam prožívá každý. Fajn čtení

uzivatel2519
22.07.2022 2 z 5

Tak to vypadá, že pan Hartl také prožívá krizi středního věku. :-D

nicky_f
21.07.2022 5 z 5

Na Hartlovy nové počiny se vždy těším a ani tentokrát mě nezklamal. Líbilo se mi téma a příběh mě moc bavil. Člověk by ani neřekl, že má knížka téměř 500 stran, čte se to samo. :)

deniska2
19.07.2022 5 z 5

Opět skvělá kniha od Patrika Hartla.Miluju všechny jeho knihy a opět je mi líto, že už je konec, že jsem ji přečetla.Ted se zas budu těšit na další jeho knihu.Knizka je čtivá, zábavná a hltala jsem každou stránku.Moc mě bavila.Za mě 5 hvězdiček.

viva71
19.07.2022 4 z 5

Pan Hartl se opět trefil a naservíroval báječnou knížku, kterou jsem nechtěla dočíst. Bavila mě moc a vůbec bych se nezlobila, kdyby pokračovalo dalších 15 roků lásky.

skalek
14.07.2022 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha.....

meduuzka
13.07.2022

Patrik Hartl mne opět nezklamal. Četla jsem jedním dechem, nebylo možné se odpoutat. Chvílemi mi bylo hlavního hrdiny líto, jak moc holkám obětoval a málo se věnoval sobě. Moc jsem mu přála tu velkou opravdovou lásku.

Šalamoun
11.07.2022

Všechny knihy od tohoto spisovalete jsou strašně moc fajn.Moc se mi líbí, jen mám na ně málo času .

pavla.ctenarka
08.07.2022 2 z 5

(SPOILER) Knížka je velmi čtivá, jako letní oddechovku v rámci svého žánru hodnotím poměrně kladně. Nicméně, je to pro mě druhá kniha od autora a opakuje se zde stejný problém jako u knihy Nejlepší víkend. Slušná první polovina a slabá druhá polovina. Úvodní část s Jelenou mě bavila a navnadila mě na pokračování. V první polovině mě bavily i postavy jako Lenka, Radek či Kišmo. Všichni se v druhé polovině kromě občasných nepodstatných zmínek vypařili. V druhé půlce je více prostoru věnováno holkám a Alešovi a v této části už mi děj přišel až moc přitažený za vlasy. Závěrečná část, kdy do děje vstoupí Sova, na mě působila tak, že jde o happy end za každou cenu.

Mirrites
08.07.2022 5 z 5

Oddechovka, která se od autora čeká ; )

TamaraKrejčí
07.07.2022 5 z 5

Přesně načasované. Na takovouhle bichli bych doma neměla čas.
Hartl mě překvapil. Je to od něj první kniha, nevím co jsem čekala, ale tohle určitě ne. Super román konečně i o otcovské lásce. Výborné, dokázala jsem se do života všech postav vžít, představit si jejich radosti, chmury, hádky, lásky, nelásky….tohle jsem si užila.

malen
06.07.2022 5 z 5

Vzala jsem si ji na čtení do nemocnice, ale tam se kvůli malým písmenkám nedalo číst. Na pár týdnů jsem ji tedy dala k ledu. Pak jsem se od na chvíli nemohla odtrhnout, na chvíli se zas nemohla začíst. Celkově však za mě dobrý.

Paja11.11
05.07.2022 5 z 5

Oddychová kniha, která se čte velmi rychle. Příběh se mi moc líbil, hodně jsem se nasmála i slza ukápla a do Aleše jsem se hned naprosto zamilovala.
Krásná obálka to vše jen hezky podtrhuje.

prochajda
29.06.2022 5 z 5

Příjemná, odpočinková kniha. Aleš byl fakt borec, fandila jsem mu. Ke konci jsem se strachovala, co se stane ... a stalo se.... Těším se na filmové zpracování, pokud bude.

Nel.K.
28.06.2022 5 z 5

Hartl mě asi nikdy nezklame. Ideální letní čtení, bavilo moc!

Bell@
26.06.2022 5 z 5

Další skvělá knížka od Patrika Hartla, který zkrátka nezklame. Překvapilo mě, že hezky zpracoval i téma výchovy dětí, což není úplně jednoduché. Konec mi připadal trošku předvídatelný, ale určitě stojí za to si tuto knížku přečíst! :)

MichaelaS081
26.06.2022 3 z 5

Tato kniha byla slabší než ty předešlé. Četla se, ale dobře.

láska dvojčata otcovství

Patrik Hartl