Bez naděje

Bez naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423348/bmid_bez-nadeje-aqF-423348.jpg 4 2680 2680

Bez naděje / Beznádejná série

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha.

Čekala jsem od knihy takovou tu klasickou oddechovku, ale dost mě vlastně překvapila. Autorka ten příběh vymyslela opravdu parádně.

Deana jsem si oblíbila prakticky hned. Autorka toho prozrazuje ze začátku velmi málo, ale v druhé polovině přichází jeden zvrat za druhým. Já jsem tohle rozhodně nečekala.

Za mě rozhodně ano!

Andynka
26.05.2019 4 z 5

Má druhá kniha od Colleen a nezklama. Je to velmi čtivé, nedokázala jsem se odtrhnout. Je to vtipné, ale i překvapivé. A samozřejmě zde nechybí vážné téma. Který tahle spisovatelka prostě umí podat. I když zrovna nejsem už cílová skupina tohohle příběhu, i tak jsem nadšená. Jediný problém mám, že mě až tolik nedojala.

happy19
10.05.2019 5 z 5

Já jsem tak uchvácena,že se mi nedostává slov..jen spousta pocitů...bolesti..(bez)naděje...vášně..pochopení...lásky.. spojení duší:-*
Tleskám,opět se opakuji,ale tohle umíš jen ty Colleen a hlavně díky Tobě si vždy uvědomím jak miluji knihy!:-*

Péťa1950
04.05.2019 3 z 5

Románově zpracované velmi vážné téma. Kolik % dětí něčím podobným prochází? Čtivé, spojitosti mezi postavami se dají vytušit. Kde vzít sílu na další život, naplněný láskou?

whiolet
30.03.2019 4 z 5

První polovina knihy se mi strašně moc líbila, bohužel,ta druhá byla na můj vkus málo "uvěřitelná" a protkaná až moc náhod.
Jinak se kniha četla skoro sama, bylo to nenáročné a fajn čtení.

Monni
29.03.2019 4 z 5

Hrozně silné téma i příběh, ale za mě zatím nejslabší co jsem od autorky četla. Párkát sem si říkala, jestli by se tak, jak se chovaly postavy v knize zachoval člověk i v reálném životě. Myslím si, že asi ne. Nebo já osobně asi ne. Nedokázala bych před někým něco tak dlouho tajit, tak jak tajil informace Holder před Sky.
Hlavní postavy mi celkem sedly. Ale občas jsem prostě nechápala jejich chování.
Kniha pro mě byla hodně předvídatelná. Kupodivu jsem uhodla opravdu všechno a to mě vlastně i zklamalo. Ale rozhodně si přečtu i další díl, protože jsem zvědavá jak to bude pojaté z pohledu Holdera. Celkově se mi knihy z mužského pohledu líbí více, tak uvidíme a rozhodně budu pokračovat v dalších knihách od autorky, protože mi hrozně sedla.
Hodnotila bych 3,5*

Áža707
21.03.2019 4 z 5

Velmi silný a zajímavý příběh.

JanickaP
18.03.2019

Velice silny pribeh.

martinka9012
18.03.2019 2 z 5

Autorčin styl psaní se mi nelíbil a řekla bych že se příběh dal ještě více rozvést hlavně co se vedlejších postav týče. Příběh byl z pohledu , puberťáka' v dospívání ale na celé knize bylo cítit že se to nepovedlo - hlavní hrdinka i Holder se chovali jako by jim bylo aspoň třicet. Hodně plusových bodů ale dávám za napínavost - přečteno za dva dny, nemohla jsem se odtrhnout a doslova se nutila číst co nejrychleji jen abych zjistila co se stane dál. Taky by rozhodně měli upravit popisek u knihy protože to vás zdaleka nepřipraví na to co vás čeká když začnete číst. Na začátku jsem si myslela že to bude typický příběh zamilované dospívající dívky, v první půlce knihy to tak i vypadalo ale v druhé půlce jsem nepřestávala příběh hltat a valit oči. A i když to úplně není můj šálek kávy, doporučuji přečíst.

Jirulka
09.03.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nechybí v ní láska, tajemství a šťastný konec jako v pohádce. Líbí se mi autorčin styl psaní

pingu1
05.03.2019 5 z 5

Krásné, emotivní, dojemné i smutné. Moc pěkná knížka, přečtená za pár dní ... :-)

SleepyAllDay
05.03.2019 5 z 5

no páni! Ještě nikdy se mi nestalo abych knihu přečetla za jeden jedniný den.
Ale hned první kapitola, kde bylo jasné, že se s k tomuto datu budeme muset pročíst ve mě vzbudila neskutečnou zvědavost a napětí.
Smála jsem se, brečela. Zamilovala jsem se do Holdera a jeho laskavosti.

petra3242
13.01.2019 4 z 5

Hezká kniha, ale místy trochu naivní. Nemyslím si, že "únosce" by to v dnešním světě měl tak jednoduché, stejně jako malé děti neumějí uvažovat, tak jako Hope a její přátelé. Nicméně je příběh moc hezky napsaný. Holder i Sky mi přirostli k srdci a jsem ráda, že vše dopadlo právě takto.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Colleen umí psát, umí hrát na city, rozvířit emoce, skrýt zápletku a postupně odhalovat. Vždycky když jsem si říkala, že už je vyřešeno a odhaleno, ale objevily se další otázky a pak je třeba číst dál a hledat odpovědi. Krásný příběh, plno smutku, ale i naděje. Možná moc náhod a zvláštních řešení, za mě trochu neuvěřitelné, že po tom všem čím si prošli se vlastně všechno vyřešilo.. Ale i tak doporučuji přečíst.

Ivka14
08.12.2018 3 z 5

Nevím,jak to Colleen dělá,ale vždy,když od ní čtu knihu mě překvapí. Překvapí tak,že nemám slov. Čekala jsem úplně něco jiného. Určitě doporučuji

uminaa
05.12.2018 5 z 5

Neviem, či mám o tejto knihe povedať, že je krásna, vzhľadom na to, akej témy sa to dotýka. Musím priznať, že ma to dosť dostalo. Akosi nemôžem pochopiť, prečo sa také veci dejú. Prečo ľudia, čo iných majú milovať najviac na svete a chrániť v rovnakej miere, im dokážu tak ublížiť?! Je zaujímavé sledovať, ako sa Sky a Holder vyrovnávajú krok za krokom s krutou minulosťou. Celú knihu som im držala palce.

Petra38
02.12.2018 4 z 5

Dobre napsana kniha,cetla jsem jiz podruhe ale zasahka me uplne stejne jako na poprve. Smutny a odporny cin, co byl na Sky spachany? Strasny, nejhorsi je to,ze se to skutecne deje a z toho je mi hodne uzko.... kniha ircite stoji za to ji precist, laska mezi Sky a Holderem je vazne neco :-)

verka135
01.11.2018 5 z 5

Kniha mě úplně pohltila celou. ???? Je úžasně napsaná a opravdu rychle se čte. Už se nemůžu dočkat druhého dílu ZTRACENÁ NADĚJE ???? Doufám, že mě nezklame. ????

Nuttelka
02.10.2018 5 z 5

Krásné a strašně smutné zároveň... Je strašné, když si člověk uvědomuje, že se tyto věci dějí :-( První knížka, kterou jsem od Colleen přečetla a samozřejmě jsem hned začala číst Ztracenou naději z pohledu Holdera. I když to jsou knihy pro mladší ročníky, už teď vím, že tyto knihy budou patřit mezi mé "top", protože to jsou silné příběhy...

syskas
01.10.2018 3 z 5

Pomalý začiatok, príliš dlhé romantické scény a neskutočne dokonalý Holder. Keby toto autorka zmenila, tak by to bola výborná kniha na 5 hviezdičiek. Rozuzlenie a záver výborné.