Bez naděje

Bez naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423348/bmid_bez-nadeje-aqF-423348.jpg 4 2680 2680

Bez naděje / Beznádejná série

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

MamaKnihomolka
14.04.2020 5 z 5

Další úžasná kniha, která se řadí na druhé místo mých nejoblíbenějších knih od Colleen, i když to ze začátku vůbec nevypadalo.
Když jsem knihu začala číst, příběh mi připadal laciný a bez nápadu. Co taky čekat od sobecké a arogantní puberťačky, která se najednou zamiluje do grázla s tetováním a pochybnou pověstí. Mimochodem Holder se mi hned zalíbil stejně jako hlavní hrdince.
Kniha obsahuje neuvěřitelně silný příběh plný smutku, lží, lásky a odpuštění. Doslova mi pukalo srdce nad shonem všech událostí, které postupně odkrývaly nové a nové lži a já si říkala: ,, Sakra, to už je moc. To už stačí. To přece nemůže zvládnout."
Jak Sky prohlásí, že by potřebovala oddych po konci kapitoly, který si ve vší smůle ona dál nemohla, tak já mohla a i musela abych ten celý příběh mohla rozdýchat.
Nedokážu si představit být v kůži Sky a věřím, že na lidské duši a psychice takovýhle nápor musí zanechat stopy.

FairyD.
13.04.2020 5 z 5

Kniha so silným príbehom a hlbokým zamyslením,ktorá určite prinúti k slzám nie jedného človeka. Bolo úžasné ako sa po rokoch znova našli,vzniklo medzi nimi silné puto ktoré nezaniklo a po znovu stretnutí sa obnovilo a bolo ešte silnejšie až prerástlo v lásku,alebo ta tam možno stále bola. Pri príbehu tečú slzy po tvári ale nechýba ani úsmev pri vtipných dialógoch a humorných situáciach. Odporúčam si ju určite prečítať.

nikola2205
13.04.2020 5 z 5

Super počtení.. Jako místy to smrdelo kopírováním a omylaním dokola již stokrát sepsaného klišé, ale to je můj problém, stejně čtu zas a znova tyto druhy knih, protože mě prostě baví! Něco se této knize musí nechat, byl tam i jeden nečekaný moment a celkem napínavé scény.

aniger
01.04.2020 2 z 5

Chvíli mě kniha moc nebavila, ale pak se to rozjelo a bylo to příjemné čtení. Sice až moc zamotané, ale byl to hezký příběh.

kniznimaniak03
30.03.2020 4 z 5

Kniha velice čtivá,hezká a oddechová.
Přečteno za chviličku....doporučuju

veronika8042
28.03.2020 5 z 5

Knížka přečtená na jeden zátah. Nemohla jsem knihu odložit, potřebovala jsem jí dočíst.
Autorka píše velmi čtivým způsobem, je neuvěřitelné, kolik zvratů v knize bylo. Rozhodně se vrhnu na další její knihu.

leník511
21.03.2020 4 z 5

I když jí dávám „jenom” 4 hvězdičky a patří mezi ty „horší” knížky od autorky, tak se mi moc líbila.

Toledo
13.03.2020 5 z 5

Nestačím se divit nad výběrem témat autorky. Toto je již druhá kniha od ní a jsem opět naprosto okouzlená. V hlavě jsem měla různé scénáře, jaké bude tajemství, ale nemohla jsem být dál od pravdy. Vůbec jsem takovou zápletku nečekala. Přečteno jedním dechem, moc se mi to líbilo.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila, zajímavé příběhy. Doporučuji i tuto knihu!!!

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Libila se, prectena na jeden zatah.

ElenaM
02.02.2020 4 z 5

Autorky první vydaná knížka. Nejprve jsem byla skeptická a říkala jsem si, že kniha ode mě dostane jen nízké hodnocení. Má totiž hrozně pomalý rozjezd a ze začátku vám bude připadat jako obyčejná slaďárna pro puberťáky. Naprosto průhledná. Pak ale nastane naprosto šokující zvrat, který všechno změní. Jakoby najednou nic z příběhu nebyla pravda a vy jen koukáte a musíte číst dál, abyste zjistili, jak to celé je, jak to dopadne. V knize je hodně lásky, smutku a bolesti, hodně emocí. A jak to bývá u Colleen zvykem, opět řeší závažné téma. A ač se vám bude možná zdát příběh místy dětinský nebo přitažený za vlasy... v konečném důsledku na to všechno zapomenete. Kniha určitě zanechá svou stopu a budete o ní přemýšlet.
Těším se na další díl z pohledu Holdera, ale knihu si nechám na později... nejprve to musím vstřebat.

eva3992
29.01.2020 5 z 5

Hlavní hrdinkou knihy je Sky, sedmnáctiletá slečna, která se seznámí s Deanem Holderem, klukem, kterého provází špatná pověst. Holder ji uchvátí i vyděsí a Sky pomalými krůčky zjišťuje, že Holder není tím, za koho ho považovala a vše vede k otázce, kdo je vlastně ona sama.

Uf, tak tohle byla opět další úžasná Colleen a tato kniha mě opět totálně dostala. Ze začátku Vám kniha přijde milá, románek dvou „rebelů“, romantické projevy, různé „láskové“ zvraty, čtete v pohodě, užíváte si to. A pak přijde odhalení, jaké rozhodně nečekáte a dostane Vás to. A k tomu ještě vyústění, jak to celé dopadne…. wau. Připravte si hromadu kapesníčků, budete je prostě potřebovat.

Knížky od Colleen jsou neskutečně čtivé. Stránky Vám mizí pod rukama, užíváte si to. Pak ve správné chvíli Vás kniha emocionálně položí a Vy nestíháte zírat a brečet.

Prostě nemám slov, tohle si musíte jednoduše přečíst.

nikiss76
27.01.2020 4 z 5

Řekla bych, že jakákoliv kniha od autorky není krokem vedle. Opět jsem byla mile překvapena příběhem Sky. Mám pouze jednu výtku. Přišlo mi, že těch tragických události bylo až příliš, jakoby autorka chtěla tu dramatickou linii s každou stránkou ještě prohlubovat.

Petra-1
23.01.2020 3 z 5

Knihy od této autorky jsou velmi oblíbené, ale já jim bohužel nemůžu přijít na chuť. Příběh se nějak vleče a působí na mě dost nepřirozeně. Navíc mě tato kniha odradila na nějakou dobu od čtení, nevím, na mě působila až depresivne a rozhodně jsem z ní neměla dobrý pocit.

Kacennnka
22.01.2020 2 z 5

Tahle kniha je mišmaš tězkých životních událostí bez adekvátní emocionální a psychické odezvy. Je to přemrštěný příběh, ve kterém se samy řeší problémy, zasahuje ruka osudu a navíc dějová linka ustupuje sexuálním scénám, které jsou vzhledem k tématu knihy (i zasazení do událostí) více než nevhodné. Tahle kniha je pro mě velké ne.

ElikaBendova
04.01.2020 3 z 5

asi už nejsem cílová skupina, kdy bych tady věřila autorce každý slovo. Rozhodla jsem se dát 3* za plynulost čtení

Leniii
25.12.2019 5 z 5

Nemohla jsem knížku odložit a tak jsem otáčela stránku za stránkou, až jsem ji přečetla za jeden den!
Knížka měla velmi silný podtext, ale to podání Colleen je opravdu neskutečný!

Bibi23
23.12.2019 5 z 5

Nešlo ji odložit. Romantická a přitom s nečekaným dějem.

KaMal
22.12.2019 4 z 5

Zpočátku klasická teen romantika, která se v poslední třetině změní na obstojný thriller odhalující temná tajemství minulosti.
Nečekala jsem to, místy mi to až připomínalo mého oblíbeného Kinga. Tak jsem zvědavá, jaký bude druhý díl...

vikyna9
12.12.2019 5 z 5

Úžasné, krásné. Jde to vůbec napsat o knize, která má tak silný podtext? Kde celou dobu ten strašák je? Bravurnost, lehkost, tvrdá realita, cit, láska, bezmoc s jakou je kniha napsána, to nejde popsat. Jedna z nejhezčích knih, co jsem četla. Nedalo se jinak, než hned číst Ztracená naděje.