Dětské zoubky

Dětské zoubky
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415524/bmid_detske-zoubky-1YC-415524.jpg 4 1265 1265

Suzette se nedaří navázat vztah s její sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex nechce věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně. Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svojí matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage, Dětské zoubky, nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Baby Teeth, 2018

Klobouková
27.08.2019 4 z 5

Je to děsivé a šílené. Vždy jsem po čtení měla potřebu o trochu víc objímat své děti... ;-)

Katulinka69
23.08.2019 4 z 5

Až na ten otevřený konec to bylo naprosto skvělé poctenicko. Doufám,další kniha od této spisovatelky bude následovat.

Smiley96
22.08.2019 4 z 5

No spratek jeden nenapravitelnej... Knizka nebyla spatna, par drobnosti mi prislo zbytecnych a opakujicich se, ale cetla se dobre, mela spad a nedalo se od ni odtrhnout. Jen ten konec je takovy otevreny a ne moc prekvapujici.

janamaxik
20.08.2019 2 z 5

Zvláštní kniha... Nevím spíš mě nebavila, ale zajímalo mě jak dopadne

Andrea7272
20.08.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila,ale neměla jsem nervy , když rodiče se k Hanně chovali , jako by se nic nestalo!!! Dávám plný počet.

skyline
19.08.2019 4 z 5

Zajímavé, děsivé i rozčilujicí....
Ale ten konec.....chci vic! :-D

Pavlnka
16.08.2019 5 z 5

Mě kniha hodně zaujala a nemyslím si, že by byl až tak nereálná (bohužel). Přečteno za jeden den, ale pokračování (někdo se ho dožadoval) fakt nemusím. Je zbytečné.

Kerberos
16.08.2019 4 z 5

Kniha je poutavě napsaná,ale naprosto nereálná.Myšlenky dítěte jak z hororu.V cizině je to asi jinak,ale jeden rok před skolou školka a psychologické vyšetření před školní docházkou.Přece se nemůže matka zamykat před sedmiletým dítětem.

monci6485
13.08.2019 5 z 5

V téhle rodině bylo všechno špatně. Labilní matka, milující nedůvěřivý otec. Už jen to, jak podporovali Hannu v tom, aby nemluvila, přece není normální. Přitom stačilo ignorovat její skřeky a posunky. Celkově jí chování procházelo tak hladce, že to ani nemohlo skončit jinak..

karol.cadex
13.08.2019 4 z 5

Pro příště si dávám předsevzetí "nečti zdejší komentáře, dokud nedočteš danou knihu", protože při čtení knihy jsem se musela v duchu pořád usmívat hlavně nad zdejším komentářem paní (a její mentalitou), ve kterém dítě z knihy nazvala "sviní" a děsně se nad knihou rozčilovala. Paní, pokud naopak čtete Vy můj komentář, prosím Vás, je to fikce a nemusíte mít z toho psychickou újmu :)
Můj vkus, ani city, ani mateřské pudy újmu ze čtení naštěstí neutrpěly, nejedná se rozhodně o zas tak kontroverzní dílo. Není to dokonce žádný masakr, jen pár sprostých slůvek a ohníček, dětské myšlenkové pochody mohou někoho zarazit, ale opakuji - je to fikce!
Co mě na téhle knize potěšilo je to, že se autorka nevěnovala pouze narušenému dítěti, ale skvěle nastínila život s Crohnem, kdy hlavní hrdinka matka prošla různými fázemi choroby a čtenářům je i laickým způsobem vypráví. No a do toho to šílené dítě, hihi.
Manžela bych každopádně vyměnila, nemusím moc tyhle plytké nevěřící Tomáše.
Ve finále jsem docela spoko, dostala jsem, co jsem od knihy chtěla.

nik077
12.08.2019 5 z 5

Zvláštní a děsivé zároveň.

Fifth Element
09.08.2019 4 z 5

Tak tohle bylo vážně psycho.. Šílený.. Děj.. není tak docela líbivý, ale nedá se odtrhnout od čtení. Knihu jako takovou nezavrhnu.. Svým způsobem je fascinující tohle dílo číst, žádná vražda, žádné vyšetřování, ale mráz po zádech běhá snad víc než u sebelepší detektivky.. Rozhodně bych to zažít nechtěla.
A přece.. je možné, že se i tohle děje i v realitě, nejen v knize..

monushka
05.08.2019 5 z 5

Velmi čtivá kniha! Jakožto matka dvou dětí jsem byla příběhem doslova pohlcena. Nedovedu si představit, že by se tento scénář měl přihodit v reálném životě. Autorka pro svou prvotinu zvolila neotřelé téma.

Miruš
05.08.2019 5 z 5

...fakt síla, skoro od knihy nejde odejít... přečteno jedním dechem...Nedoporučuji těhotným a ani mladým rodičům ;-)
V popisu knihy je zřejmě chyba, dcera nemluví ani s otcem.

nada3314
05.08.2019 5 z 5

Já jsem tušila, že to bude dobré, a přesto mě kniha velmi překvapila. Děj utíkal, nutil mě otáčet stránky a přihlížet tomu co ta malá „bestie“ zase vymyslí…
Těžko říct, kde se stala chyba, že s malé krásné holčičky vyrůstá pod rukama rodičů malá manipulátorka a psychopatka. Když se matka stará málo je to špatně, když se stará moc je to taky špatně… opravdu je těžké najít ten střed… a někdy se to hold nepovede… Opravdu noční můra každé matky, člověk aby se vůbec bál mít děti… Konec příběhu je otevřený, ale vůbec jsem se nad tím nepozastavila, na 99,9% každý pochopí, jak to stejně s Hannou a jejími rodiči bude dál… Skvělý thriller, doporučuji moc!

zuzad
03.08.2019 3 z 5

Knížka se mi velmi dobře četla, i když to nebylo zrovna lehké čtení... Škoda toho otevřeného konce.

sabca
02.08.2019 4 z 5

Byl to velmi napínavý thriller, kde se střídaly kapitoly z pohledu matky a dcery. Co všechno si vymyslelo 7leté dítě, aby ublížilo své matce je nepředstavitelné. Dělala to, ale tak chytře, že před otcem bylo milá dceruška. Kdo má rád knihy plné napětí tomu doporučuji si knihu přečíst..

monishek
02.08.2019 5 z 5

Bajecny a ctivy pribeh. Namet byl zajimavy. Celkove ta myslenka byla pro me velmi atraktivni. Hned me knizka dle popisu zaujala. Pribeh je vypraven z pohledu dcery a z pohledu matky. Cele je to velmi poutave. Nejsem si jista, zda je to skutecne mozne, aby sedmileta holcicka vyvadela takove psi kusy, ale proc ne. Bylo to zazivne, i kdyz pro nekoho prilis pritazene za vlasy. Konec je otevreny a tak si muzeme jen domyslet, jak to s rodinkou dopadne. Kazdopadne kniha stoji za precteni.

Svica
29.07.2019 5 z 5

Tak z tohohle mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. I když je to malinko nadsazené, je až šílené co všechno by se mohlo odehrávat v dětských hlavičkách.

Roxxi
26.07.2019 2 z 5

Kniha vas nuti cist dal, jak ctive je napsana....jen ten obsah mi prisel dost pritazeny za vlasy. Dokazu uverit, ze detem se v hlavickach rodi divne napady, ale to co se rodilo v hlave maleho ditete odpovida rozumu dospeleho cloveka. Nedokazu uverit tomu, ze i nadprumerne inteligentni dite v jejim veku by bylo schopno vymyslet co vymyslelo, i vzhledem k tomu, ze v jinych oblastech zivota se proste chovalo umerne svemu veku. Za me hezky, ale trosku prestreleny a neuveritelny pribeh.