Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533848/bmid_hadrovy-panak-65e9dff28992e.jpg 4 3043 3043

Nejúspěšnější krimithriller roku 2017 Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal se smířit s tím, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal. Na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola, sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zavražděni. Poslední jméno na seznamu je Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků. Nyní také jako audio.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Ragdoll , 2017

viva71
26.12.2019 3 z 5

Kniha mě vtáhla do děje okamžitě. Za 3 dny jsem ji měla přečtenou. Od půlky jsem se trošku ztrácela v postavách, nicméně závěr překvapil.

Twinny
23.12.2019 5 z 5

Hadrového panáka jsem přečetla za dva dny, tak moc mě pohltil. Miluju, když jde vrah po detektivovi. Hledala jsem souvislosti a snažila se nepřipouštět si, že by to mohlo být tak, jak to nakonec bylo. Wolf je rozporuplná osobnost, velmi jsem si ho oblíbila. Jsem zvědavá na jeho další osudy.
Kniha je hodně napínavá, detektivka s příměsí thrillerových prvků. Člověk si musí zvyknout na styl psaní a stíhat sledovat zvraty, aby pochopil. Chce to hodně soustředění.

Vladii
21.12.2019 3 z 5

Ze začátku mě kniha bavila, později už méně a začala jsem se v ději ztrácet. Ani nevím, jestli jsem vše správně pochopila. Takže dojmy smíšené. :-)

evilunicorn
11.12.2019 5 z 5

Hodně dobrý a poměrně i originální krimithriller.Postavy byly velice dobře vykresleny,obzvlášť Wolf a Baxterová.Musím také ocenit, hlavně tedy v první polovině, černý a suchý anglický humor, jenž se sem tam mihnul a oživil celý více méně pochmurný děj.Konečná scéna v budově soudu mohla trochu přitlačit na pilu,ale to je čistě můj subjektivní pocit.Celkově pro mě velké a příjemné překvapení.

Noname007
03.12.2019 3 z 5

Začátek knihy mě nadchl, námět oběti mi přišel skvěle vymyšlený. Ale jak se příběh odvíjel, tak mě to už vůbec nebavilo a z rozuzlení jsem byla docela zklamaná...

Němka138
25.11.2019 3 z 5

Posledních sto stran jsem se přemlouvala, abych knihu vůbec dočetla. Námět knihy zajímavý, příběh podle mého občas zbytečně natažený, a závěr.. no, závěr mi přišel zvláštní, rychle ukončený, jak kdyby autor úplně nevěděl, co si se závěrem počít.

Zuuuza
13.11.2019 5 z 5

Tohle mě hodně bavilo. Potěšilo mě, že kromě napínavého děje dokázal autor do textu dostat i pár velmi britských vtipů. Vdechla jsem knihu za tři dny v plném rodinném provozu, takže rozhodně doporučuji!

kikies
07.11.2019 4 z 5

Příjemné, napínavé, vzrušující a nápadité. Kniha se mi četla moc dobře a ani nebylo překážkou, že jsem přečetla nejdříve Loutkáře a pak až Hadrového panáka.

FillaSFC
06.11.2019 5 z 5

Překvapuje mě, že má kniha docela rozporuplná hodnocení. Osobně se přiznám, že mě Hadrový panák svým originálním pojetím nadchnul a bavil od začátku až do konce. Postav bylo možná trochu více, ale byly snadno zapamatovatelné. Příběh byl plný zajímavých a (alespoň pro mě) nečekaných zvratů. Snad jen ten závěr mohl být trochu propracovanější, ale s tím už člověk v době dnešních "bestsellerových krimi thrillerů" tak nějak počítá (zdravím paní Marsonovou). Já se skvěle bavil, dávám pět hvězd.

vladus.r
04.11.2019 3 z 5

Kniha mě ze začátku vůbec nenadchla a přemlouvala jsem se číst dál. Nakonec mě druhá půlka knihy dostala a nemohla jsem přestat. Je pravdou, že mi delší dobu trvalo než jsem se v knize zorientovala kdo je kdo. Navíc mi přijde, že některé pasáže jsou zbytečně dlouhé. Ale jinak rozhodně fajn čtení.

Iv8
03.11.2019 4 z 5

Zápletka netradiční a konec překvapující. Při poslouchání před usnutím ani nevadilo, že to nebylo až takové psycho.

pavels36
29.10.2019 5 z 5

Skvělý příběh a velmi zajímavý konec. Doporučuji

BaNaMa
29.10.2019 1 z 5

Nedokopala jsem se to přečíst :-(

HankaHail
23.10.2019 3 z 5

Zas a opět se mi potvrdilo, že se musím vyhýbat knihám s označením světový bestseller a těm, které mají velké propagační kampaně/masáže. Námět zajímavý, ale nedotažený a hlavně s minimem napětí.

maličkán
21.10.2019 2 z 5

Tak já jsem byla velice zklamaná. Myslela jsem, co to bude za knihu, když je všude kolem ní tolik řečí a musím říct, že tak nečtivou knihu jsem dlouho nečetla. V postavách zmatek, v ději zmatek, asi jsem málo inteligentní, nepochopila jsem.V žádném případě do Loutkaře nejdu.

asterixka
19.10.2019 1 z 5

To teda byla pěkná slátanina...Kdo máte rádi kvalitní kriminálky, se čtením vůbec nezačínejte..možná budete chtít znát alespoň pachatele (jako já), ale nestojí to za to...

Awča
10.10.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, postavy mě bavily, hlavně Edmunds.
Příběh mi přišel napínavý, i když jsem tu a tam nějakou zdlouhavou pasáž přeskočila.
Zápletka byla zajímavá, lehce přitažená za vlasy, ale u knihy jsem strávila příjemný čas, dávám plný počet a vrhám se na Loutkáře.

Jani23
06.10.2019 2 z 5

Mne první půlka knihy moc nenadchla, četla jsem ji večer jen po pár stránkách. Už jsem ji chtěla odložit, ale druhá půlka knihy dostala konečně spád a konečně jsem dočetla .

ivzu77
03.10.2019 4 z 5

Pro mne po nějaké době opět Pěkně napsaná detektivka. Četlo se mi to velmi dobře, takový styl psani mi připomínal třeba Roberta Bryndzu. Určitě doporučuji a sáhnu i po dalším díle.

Karoui
30.09.2019 5 z 5