Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533848/bmid_hadrovy-panak-65e9dff28992e.jpg 4 3077 3077

Nejúspěšnější krimithriller roku 2017 Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal se smířit s tím, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal. Na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola, sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zavražděni. Poslední jméno na seznamu je Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků. Nyní také jako audio.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Ragdoll, 2017

andy_nejedla
08.08.2020 3 z 5

Pokaždé když jsem vzala knížku do ruky, tak mi 2-3 stránky trvalo než jsem se začetla, ale poté se mi četlo dobře. Konec mě překvapil a předpokládám, že Loutkář na tuto knihu navazuje a já se dozvím o Wolfovi víc.

Petruska95
07.08.2020 2 z 5

Do knížky jsem se nemohla vůbec začíst. Ani mě moc nebavila. Neříkám, že je špatná, jenom jsem asi zvyklá na jiné autory.

ThomasRuhe
03.08.2020 3 z 5

Coleův Hadrový panák byl hodně čtený a probíraný, takže i já jsem byl na tuhle knihu zvědavý. Nebyla špatná, ale detektiv Fawkes se mi moc nelíbil a při řešení případu bylo překvapivé, že některé důležité otázky policajti vůbec neprobírají.
Coleovu knihu srovnávám s thrillery Chrise Cartera, z toho vychází Hadrový panák jako poražený. Výsledná úroveň je 70%.

Maverick
31.07.2020 5 z 5

Originální příběh

otesánek
27.07.2020 3 z 5

No asi to není úplně můj šálek. Na to jakou chválu jsem na tuto knihu dostala jsem čekala trošku lepší konec a asi i vývoj postav. Ale jinak to šlo ..... Jsem ráda , že jsem jí přečetla a můžu tedy v klidu říct, že mi nic neuteklo :D Přeji pěkné počtení

Kaka.cs
22.07.2020 5 z 5

Knížka byla zajímavá, ačkoliv jsem detektivek přečetla už hodně, tahle byla jiná, než všechny ostatní. Líbila se mi. Udržela si napětí až do konce.

stefinam
18.07.2020 5 z 5

Parádní čtení, napínavé. Baví mě knihy, ve kterých se pořád něco děje. Brzy se vrhnu na další ze série

TerezaaBaarova
15.07.2020 4 z 5

Chtěla jsem detektivku, šáhla po ní, nebyla jsem zklamaná.
Příběh poutavý, smysluplný se zajímavým námětem. Wolf a Baxterová jsou dobrá dvojka kriminalistů.
Líbilo se mi to. Myslím, že by Daniel Cole zasloužil více % než 73% (databazeknih).

Anna27
14.07.2020 5 z 5

Už nikdy nedám na % na databázi, protože mě to ovlivnilo v tom, jak jsem na knihu před otevřením nahlížela. Byla jsem skeptická, nechtělo se mi do toho a už jsem to otvírala s tím, že to nebude nejlepší čtení. Je to skvělý! Neokoukaný originální příběh. Jak případy, tak vztahy v týmu i charaktery postav. Moc se mi to líbilo a hned jsem se pustila do dalších dílů. Líbí se mi, že do poslední stránky nevím, co si o Wolfovi myslet a jsem ráda, že jsem knihu nezavrhla. Určitě stojí za přečtení.

Nikusha
13.07.2020 4 z 5

I přes vcelku negativní hodnocení jsem se do série pustila a nejsem nějak extrémně zklamaná. Za mně dobře vykreslené postavy, nejvíc mi k srdci přirostl Edmunds. Děj poutavý, smysluplný. Pustím se hned do Loutkáře.

Calibra
06.07.2020 3 z 5

Asi jsem čekala od knihy víc. Neprilnula jsem ani k jedné z postav, vztah-nevztah Wolfa a Baxtrove mi přišel divny a vrah až přehnaně promyšlene docílil svého. Z mě průměrná detektivka s kapkou thrilleru.

andrea7191
02.07.2020 3 z 5

Málokdy se mi stane, že se musím do knihy nutit a tahle je jedna z nich. Ze začátku jsem knihu stále odkládala a nemohla se dostat do děje, ale postupně jsem se do toho začetla a až na konec, který mi přišel celkem "nijaký" to bylo fajn napínavé čtení.

Tweety92
29.06.2020 4 z 5

Já jsem byla z knihy mile překvapená. Příběh mě upoutal hned od začátku a do poslední stránky jsem jej "hltala".
Už se těším až se začtu do Loutkáře :-)

Mandlevest
28.06.2020 5 z 5

Tak tato kniha byla opravdu nečekaně příjemné překvapení, četla jsem skoro nonstop :-). Dle hodnocení vidím, že Hadrový panák vzbuzuje nadšení anebo naprosté rozpaky a zklamání a to já na knihách miluji, když vzbudí emoci, ať už je jakákoliv. Já se přiřadím k táboru nadšenců, protože zápletka mně přišla originální, postavy vyšetřovatelů neotravovaly, spíše naopak a humor , ten typicky anglický, kterého se Vám v knize několikrát dostane, mě bavil a knížku příjemně odlehčil. Závěr knihy byl trochu náročnější na pozornost, i nějaké logické nedodělky by se našly, jak píší někteří mí oblíbení uživatelé níže, ale toto vše odpouštím s lehkým srdcem v kontextu toho, jak mě celý příběh opravdu bavil a jdu rezervovat další díly. A to neprodleně.

Garous110
26.06.2020 2 z 5

Musím přiznat, že tato kniha mě moc nenadchla.. některé věci mi přišly zmatené a u konce mě už ani nezajímalo, kdo je vrah... Což by se za mě u detektivek stávat NEMĚLO
Dvě hvězdičky pouze za nápad a za části, které mě zaujaly

Tyna_V
23.06.2020 3 z 5

Námět mě velice zaujal, na knihu jsem se těšila. Z přběhu jsem však byla trošku zklamaná.

Rimmsi
22.06.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetl relativně rychle. Zápletka byla chytlavá a děj ubíhal rychle. V knize si člověk snadno zamiluje detektiva Wolfa. I když kniha nepatří k top, tak se čte dobře a člověk se i zasměje.

Lea007
21.06.2020 5 z 5

Asi jsem četla jinou verzi než ostatní :) Mě se námět i detektiv velmi líbil

Gooverka
09.06.2020 3 z 5

Lehce nadprůměrná detektivka, kterou jsem poslouchala jako skvěle namluvenou audioknihu. I když se v ní objevuje spoustu klišé, nějaké nelogičnosti, jak v jednání postav, tak v časové linii, užila jsem si ji a těším se na další díl.

rilajaan
31.05.2020 4 z 5

Námět byl dobrý. Četla se mi dobře. Jen mě moc nebral "pan detektiv Wolf".