Historky z Tinderu

Historky z Tinderu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542631/bmid_historky-z-tinderu.png 4 430 430

Nejlepší rande vedou k oltáři, ta nejbláznivější ke skvělým historkám. Populární standup komička Lucie Macháčková líčí s humorem a nadsázkou milostné trapasy a karamboly. Zábavná audiokniha plná optimismu vám zlepší den a zahřeje vás na duši, ať už jste single, zadaní, nebo něco mezi. Plácáte se občas ve vztazích? Nejste sami!... celý text

RomanaSV
včera audiokniha 4 z 5

Zasmála jsem se. Někde mi to přišlo trochu na sílu, ale výborně jsem si to užila. Zkusím další autorčinu knihu.

Ančísek
06.09.2024 5 z 5

Lucie mě bavila v Comedy clubu, kde se i zmínila o této své knize, takže to byla jasná volba. Koupeno, zhltnuto, doporučeno všude možně. Srandovní příhody ze života single dámy, určitě stojí za přečtení :D :)

Jeden by byl vděčný, že už má toto za sebou :D

MartaPear
18.08.2024 5 z 5

O existenci Tinderu jsem už sice slyšela, ale tyto komunikační prostředky jdou úplně mimo mě. Přesto jsem se u knížky neuvěřitelně bavila, smála nahlas a knížku jsem přečetla dvakrát po sobě a nejspíš si jí i dojdu koupit! Protože je to osvěžovač po jakkoliv náročném dni!

katerina3633
16.08.2024 5 z 5

Fakt jsem se bavila. Zavzpomínala jsem na doby, kdy jsem taky byla na seznamce a randila o sto šest. Bože můj to peklo už nikdy víc. Nicméně chci určitě s někým hrát tu střílecí hru.

tlllk
15.08.2024 audiokniha 4 z 5

Som dysgrafik, IT-čkár a svojho času som skúšal svoje šťastie na zoznamke, takže áno, našiel som sa, a nie raz. Je fajn vidieť, ako to vidí druhá strana, aj keď Lucia by nenechala suchú nitku ani na pánovi Dokonalom. Musí byť náročné živiť sa rozmieňaním svojho života na drobné v štýle Sexu v meste.

Myslel som, že žiť so stand-up komičkou musí byť náročné, lebo nikdy neviete, kedy sa to proti vám obráti. Ale vlastne sa to ničím nelíši od bežného manželstva. Vždy je to mužova chyba, Lucia mu už vysvetlí prečo.

PS: Keď to budeš náhodou čítať, napíš, urobíš mi krajší deň.

Avrilenicka
13.08.2024 5 z 5

Úžasná oddechovka. Knihu jsem dostala jako dárek od přítele. Poté jsme si ji předčítali nahlas a bylo to úžasné. Hrozně jsme se nasmáli.

Isew
11.08.2024 4 z 5

Nejsem fanoušek stand-up comedy, tedy alespoň ne toho českého, kde největší salvy smíchu vyvolávají sprostá slova. A to v přímé úměře, čím sprostější, tím větší salvy. No, nic pro mě. Lucii Macháčkovou jsem zaznamenala v nějakém pořadu na Mall.tv a byla mi sympatická. Proto jsem sáhla po její knize, ačkoli jsem Tinderem nepolíbená. Proč si nerozšířit obzory, že. Některé příběhy byly vtipné, některé k pousmání, některé suché, tak to v životě bývá. Moc se mi líbil týpek s kámošem a Nerfkou, škoda, že to nemělo pokračování. A taky se mi moc líbila hláška, nebudu už asi citovat přesně - Nejdřív jsem si myslel, že jsi kráva, ale když jsem tě poznal víc, změnil jsem názor o 360 stupňů. Změna o 360 stupňů je naprosto dokonalá a já to teď používám velmi často.

SladkaK
08.08.2024 3 z 5

Ano, negraduje. Je to soubor příběhů. Ano, točí se jen kolem randění a vztahů. Popis knihy to docela jednoznačně napovídá. Nejdříve mi to nesedlo, ale s přibývajícími příběhy jsem se na knihu naladila. Bavil mě sarkasmus a nadsázky. Místy jsem se smála, místy mi glosy přišly dost suché nebo ohrané. Doporučené dávkování: 1 příběh 1x denně.

HankaJosefiova
07.08.2024 3 z 5

Nedočteno. Za mě začátek dobrý, ale potom už to vůbec negradovalo.

Danago
31.07.2024 5 z 5

Moje první knížka os autorky a velice příjemně mě překvapila.
Očekávala jsem jen samé historky z Tinder rande a právě toho jsem se obávala, ale není tomu tak. Kniha mapuje i běžný život a to nejen život hlavní hrdinky, ale lidí z jejího okolí, což jsem uvítala. Co se seznamek týká nemám s nimi zkušenosti žádné, takže jsem se i leccos přiučila a dozvěděla.
Poslouchala jsem ji jako audioknihu a opravdu moc jsem se nasmála. Jako žena jsem nic za urážlivé nepovažovala, ale chápu, že pro muže toto čtení úplně nebude a že se jich může leccos dotknout, hlavně pokud se poznávají. Za mě autorka umí udeřit hřebíček na hlavičku a míří přesně.
Určitě se u knihy zasmějí více ženy.
Je to ideální oddechovka na zasmání.
Audiokniha má oproti běžné papírové knize výhodu v přednesu, který dodává knize na vtipnosti.

HankaJosefiova
30.07.2024 3 z 5

Já vám nevím, ani ne v půlce mi přišlo, že se to točí pořád kolem jednoho tématu. Jako jo, zasmála jsem se dost, hlavně na začátku, ale pak jsem chtěla číst radši něco od čeho se nebudu moct odtrhnout.

Taufa
05.07.2024 4 z 5

Kniha, která mě trochu pobavila, ikdyž stand up comedy moc nemusím. Autorka si umí dělat legraci ze všech včetně sebe. Knihu jsem četl na dovolené, za mě ideální na takovou oddychovku, jazyk se čte sám. Občas byly vtipy až urážlivé a nevtipné, ale i tak 4/5!

Akléda_
28.06.2024 3 z 5

Historky z Tinderu jsem četla až po Svatebních historkách, ale kvalitativně mi to přišlo velmi podobné. Konkrétně tenhle titul jsem teda poslouchala, společně s přítelem a bavilo nás to moc. Nevím, která z těch forem byla lepší, když jsme si to četli sami tak jsme se asi víc smáli nahlas, ale i při poslechu nás to bavilo. Něco byl fakt bizár, až se mi nechtělo věřit že by se to fakt stalo. Něco už jsme znali z autorčiných stand upů a podobně, ale pořád tam bylo dost nových historek. Oceňuji to, že si to autorka sama načetla. Účel to splnilo, pobavili jsme se a na pár cest autem jsme měli o zábavu postaráno. Zároveň to ale není nic převratného. Pokud se chcete pobavit a máte nějakou zkušenost se seznamkami, tohle by vás mohlo bavit. Tím prostředím mi to bylo bližší než Svatební historky ale nemělo to vliv na to jak moc mě to bavilo.

Alethea_k
24.06.2024 3 z 5

2,5*-3*
Po úžasných Svatebních historkách jsem se okamžitě vrhla na Historky z Tinderu. Chyba! Tyhle historky mě moc nebavily, druhá kniha byla za mě víc vymazlená. Tady jsem to dočetla tak nějak ze setrvačnosti. Chtěla jsem mít prostě splněno. Zase si dám od takových knih na delší dobu pohov.

danuska
23.06.2024 4 z 5

Nečakane zábavné.

L.Helena
15.06.2024 5 z 5

Audiokniha
Pobavilo... O to víc, že je to načteno samotnou autorkou.

PabloFuentes
07.06.2024 3 z 5

Lucku Macháčkovou mám rád jako stand up komičku a tak jsem čekal, že kniha bude ve stylu jejich stand upů a ono hodně velká část nakonec byly ty stand upy, případně její scénky z Koko comedy. Člověk se zasměje, občas je tam velmi černý humor, což já opravdu můžu a ty vzpomínky na Moravu taky cením :) Mým hodnocením je tedy velmi solidní trojka. Jen škoda teda za tu recyklaci. Ps. donutilo mě to popřemýšlet nad vlastní randící historií a myslím, že by se pár podivínek taky našlo :D

katallinka
02.06.2024 3 z 5

Vtipné a pohodové čtení. Pobavila jsem se, ale čekala jsem více šílených Tinder rande. Kniha se hodně zabývala i běžným životem a životem kamarádek, což bylo občas hodně humorné.

ClaireW
21.05.2024 4 z 5

Vtipná a oddechová knížka. Krátké historky nejen z Tinderu. Občas jsem se fakt od srdce zasmála.

EliskaD
16.05.2024 5 z 5

Kniha, při jejímž čtení jsem se chvílemi cítila jako na stand-upu, kde není možné brát všechno úplně vážně. Pokud se nad to čtenář povznese, dostane čtení plné humoru a smíchu. Zvedlo mi to náladu.
Název knihy je poněkud bulvární, aby zaujal. Ovšem nejedná se pouze o historky z Tinderu, ale o historky ze vztahů obecně nehledě na to, kde k seznámení došlo.