Historky z Tinderu

Historky z Tinderu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542631/bmid_historky-z-tinderu.png 4 430 430

Nejlepší rande vedou k oltáři, ta nejbláznivější ke skvělým historkám. Populární standup komička Lucie Macháčková líčí s humorem a nadsázkou milostné trapasy a karamboly. Zábavná audiokniha plná optimismu vám zlepší den a zahřeje vás na duši, ať už jste single, zadaní, nebo něco mezi. Plácáte se občas ve vztazích? Nejste sami!... celý text

adela2230
22.04.2024 3 z 5

Taková oddechovka, ale asi jsem čekala něco víc a jiného.

Lily101
22.04.2024 4 z 5

Čtivá kniha, od které byste možná čekali nekonečný výbuch smíchu, ale taková kniha se prakticky napsat nedá. Kniha byla fajn a na oddech či po prožití nepříjemné životní situace byla vítaným společníkem.

DominaCZ
18.04.2024 odpad!

Nelíbí ani přebal
Aneb když si ošklivka hraje na zkoušenou a krade příhody jiným...
děs
Moc nevím nad čím se furt fňuká. Appky a jiný srajdy...tam ať jdou na naše český Amatéry a hned poznají bahno všech bahen. Pak ať si stěžují.

cukrovka
10.04.2024 3 z 5

Taková jednoduchá oddechovka. Nebyl to úplně můj šálek kávy. Očekávala jsem více vtipu, ale přišlo mi to spíš plný trapných situací. Holt nejsem úplně cílovka.

Lucissia
09.04.2024 5 z 5

Chvílemi to bylo sice slabší čtení, ale protože to je po delší době kniha, u které jsem se smála nahlas, dávám pět hvězd. :-)

tereza1964
03.04.2024 4 z 5

Knížka na večer po práci, kdy se vám už nechce nad ničím přemýšlet.

1bublina
03.04.2024 4 z 5

Přečteno velmi rychle. Lucku znám z Comedy Clubu, kde mi úplně nesedí. A po přečtení knihy mám pocit, že mi nesedí spíš její "přednes" než styl humoru, protože u čtení jsem se bavila a často se smála i nahlas. Odpočinková kniha s krátkými kapitolami. Ideální na dovolenou.
ČV 2024 - Kniha, ve které spolu postavy komunikují přes internet.

Luccinda
02.04.2024 4 z 5

Po fantastických Svatebních historkách jsem se pustila i do autorčiny předchozí knihy Historky z Tinderu, které mi jsou tematicky přece jen trochu bližší. A opět jsem se skvěle pobavila. Bohužel mi ale přišlo, že se v některých historkách autorka opakuje, některé mi zas přišly dost neuvěřitelné. Možná jsem udělala chybu, že jsem obě knížky četla krátce po sobě.

Asi nemůžu říct, která z knížek byla lepší, obě mají něco do sebe. Dost záleží i na tom, v jaké jste životní situaci a jestli se dokážete s některými povídkami ztotožnit. Ale pokud vám sedí autorčin humor, myslím, že budete nadšení.

betička
24.03.2024 4 z 5

Odychovka na zahnání špatné nálady :-) Teda v případě, že už člověk je ve vztahu. A nebo pak pokud trvalejší vztah teprve hedá, tak pak k poznání, že může být i hůř ....

alishek
17.03.2024 2 z 5

Asi jsem od knížky očekávala více, některé historky jsem slyšela od zahraničních stand-up komiček, takže pochybuji, že se autorce staly. Párkrát jsem se usmála, jako čtení ve vlaku, když není nic jiného, dobrý.

LuciaSangster
03.03.2024 4 z 5

Nějakou dobu jsem přemýšlela, že si přečtu tuhle knihu. Jenže nebyl čas. Jednoho krásného dne jsem zjistila, že je audiokniha a bylo. Vyřešilo to moje rozhodnutí.

U audioknihy to čte samotná autorka, která je komička, takže to z toho jde poznat, a proto to má i tu jiskru. Od srdíčka doporučuju.

Vrhneme se rovnou na příběh. Autorka zde píše ze svého života, přátel i známých, co zažili na seznamce. Takže vám vlastně ukáže, jak taková rande mohou vypadat. Od bizáru po romantické i tragické schůzky.

Výhoda knihy je, že má krátké příběhy, které mají něco do sebe a člověk se nad nimi zamyslí. Já jsem díky tomu dostala nový pohled na některé věci.

Přiznám se, neustále jsem se smála a divila, jak se někteří lidé chovají.

Je to taková oddechová jednohubka, když potřebujete si odpočinout od reálného světa, tak tohle je kniha přesně pro vás. Zvedne vám náladu a přivede na jiné myšlenky.

Určitě se chystám i na další knížku od autorky. Snad to bude super jízda, jako tahle.

Madelisi
22.02.2024 3 z 5

Velmi vtipné, připomnělo mi to Sex ve městě. Takové příhody tu byly.

hzd
18.02.2024 3 z 5

Přečteno díky Čtenářské výzvě a přestože autorka píše vtipně, nebyl to úplně můj šálek kávy. Už jsem holt jiná generace.

book74worm
17.02.2024

Tohle bylo opravdu špatné... jako když máte mizerné rande s upoceně žertujícím chlápkem. Snaží se, pořád mele, padají z něj trapné vtípky a vy jen promýšlíte, jak uniknout.
Vydržela jsem do strany 32.

LEGACY
17.02.2024 4 z 5

Knihu s šíleným názvem, od dosti šílené osoby, která nám ráda připomíná jak bychom si měli cenit lidí v našem okolí, protože bychom taky takové štěstí mít nemuseli a mohli bychom mít doma právě Lucku Macháčkovou a její eskapády. Knihu prvně sfoukla mamka, potom sestra, všichni se u toho smáli jak puberťáci, no a když byla stejná reakce i u mého padesátiletého tatínka, tak už to bylo prostě divné. Tak jsem to přečetl za pár dní též, no a čůral jsem smíchy stejně tak. Je prostě bavička, vtipy jsou úderné, místy morbidní, urazit se musí každý a Tinder to je klenotnice příběhů do hospod. Takže jo, na odlehčení beru, vykouzlí vám to úsměv.

Andulino
12.02.2024 3 z 5

Knihu o podivínech z Tinderu jsem chtěla napsat už několik let, Lucie mě ale předběhla :D Knihu jsem měla přečtenou raz dva, jednotlivé příběhy ubíhaly, některé mě zaujaly více, některé méně. Sem tam jsem se zasmála a jako bych se opět viděla na jednom z mých bizarních Tinder setkání. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, přemýšlím i o Svatebních historkách. Kniha však není z těch, kvůli kterým nebudete spát a o kterých přemýšlíte ještě dlouho po přečtení. To však není chybou autorky, fejetony zkrátka na duši stopu spíše neudělají.

namornice
05.02.2024 3 z 5

Kdybych nevěděla, kdo Lucie Macháčková je, mohla bych při čtení nabít dojmu, že je jí buď 80 a nebo na Tinderu randí už od 7 let! To množství individují, se kterýma byla buď na jednom rande nebo strávila několik měsíců (v některých případech i několik let), je pořádný zástup. Všechny historky jsou ale nesmírně zábavné a stejně jako u autorčiných stand-upů jsem se bavila i u knížky. Slovní přesmyčky a dvojsmysly se jí povedly.

mischamys98
02.02.2024 4 z 5

Vtipná, oddechová knížka u které jsem se několikrát smála nahlas. Jelikož jsem fanouškem "příšerných historek z randění" a sama jich pár mám, tak jsem se při čtení dobře bavila.

Amneris
29.01.2024 3 z 5

Od knihy jsem čekala, že bude zábavná a že se u ní zasměju. Pár vtipných momentů tam bylo, některé historky byly povedené, ale některé mi přišly dost nudné a klidně bych je do knížky nedávala. Škoda no, přitom autorku jako stand-up komičku mám docela ráda :-)

Terezka17
20.01.2024 2 z 5

První přečtená knížka, kterou jsem zařadila do letošní čtenářské výzvy a bohužel výběr se tentokrát nezadařil. Nudila jsem se a těšila se, až se dostanu na poslední stránku. Párkrát jsem se zasmála, ale na vyšší hodnocení to prostě nedá.
Ve zkratce: není to můj šálek kávy.