Jezdec

Jezdec
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506858/bmid_jezdec-aTR-506858.jpeg 4 362 362

Koncovka série

Gabriel Miller mi všechno vzal. Rodinu. Nevinnost. Domov. Jediné, co mi ještě zbylo, je odhodlání získat zpět vše, co mi patří. Myslí si, že mě porazil. Myslí si, že vyhrál. Jenomže mu nedochází, že každý pěšák má šanci stát se královnou. A hra teprve začala. Vyprávění plné zvratů a napětí, pokračování zvláštního vztahu miliardáře a krásky ze zkrachovalé rodiny. Město, jemuž vládnou mocní, kteří si střeží svá tajemství. Touha, pomsta a láska. Takové je pokračování Pěšáka, Jezdec.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

The Knight, 2017

Miliamka
09.02.2023 4 z 5

Druhý díl se mi nelíbil tak moc jako ten první. Na druhou stranu, jako prostřední díl funguje víc než dobře, není to jen hloupá výplň. Tajemstvá vyplouvají na povrch pomalu, ale o to s větší silou. Se sérií rozhodně pokračuju a těším se na další díl.

Kiwicatko
06.02.2023

No ty blaho….fakt bych nechtela zjistit to, co ona. Az se mi udelalo z toho spatne.
No a Gabriel stale zahadny a sem tam problesknou svetle stranky. Ale opravdu velmi vyjimecne.

Ladeline
30.01.2023 5 z 5

První díl se mi líbil, takže jsem Jezdce objednala hned v předprodeji, ale nakonec se na něj dostala až nyní. A k mému překvapení se mi líbil ještě mnohem víc, než Pěšec.
Příběh mi přišel zajímavější, tajemnější, s vtipnými momenty. Avery mi přišla sebevědomější a odhodlanější, takže vznikalo víc třecích momentů a víc vášně, no a Gabriel je prostě Gabriel, ještě víc wau než v prvním díle. Vytratilo se nějak propojení s mytologií, když pominu připodobnění Heleny, ale zase právě díky Heleně odkrýváme tajemství a její příběh a s ním příběh celé Averyiny rodiny. No a scéna na konci, super odhalení a celkem klasické uvědomění si vzájemných citů. Za mě dobrý.

kristy.books
29.01.2023

Jezdec je druhým dielom série Koncovka. Už z jednotky som mala také zmiešané pocity a pri dvojke to bolo rovnaké. Pri čítaní som sa cítila ako na horskej dráhe - niektoré momenty sa mi páčili, iné už ani nie.

Jezdec v podstate začína tam, kde skončil Pěšec. Avery prišla o všetko, ale je odhodlaná získať späť aspoň rodinný dom. Začiatok mi prišiel taký nemastný-neslaný, hlavne čo sa týka "vzťahu" Gabriela a Avery. Potom, keď sa príbeh rozbehol, objavili sa rôzne intrigy, začali sa odhaľovať tajomstvá, ma už príbeh začal baviť viac. Táto časť príbehu sa mi páčila asi najviac.

Avery je pre mňa ten typ postavy, ktorú mám chuť v jednu chvíľu pochváliť, že sa nevzdáva a bojuje a v druhej chvíli by som si zasa kvôli jej naivite najradšej obúchala hlavu o múr. Niekedy mi jej bolo aj celkom ľúto, najmä keď zistila, že jej blízki ľudia jej celé roky klamali.

Gabriel stále zostáva z väčšej časti záhadou. Musím sa priznať, že som neni úplne istá, čo si mám o ňom myslieť, niekedy by som ho najradšej nakopala, inokedy sa mi zdá, že nie je až taký zlý. Som však rada, že v záverečných kapitolách sa ukázala aj jeho svetlejšia stránka.

Moje pocity sú síce rozporuplné, ale plánujem sa pustiť aj do pokračovania. V dvojke sme sa dozvedeli mnoho nových skutočností, zároveň boli naznačené ďalšie veci, na ktoré sme zatiaľ nedostali odpoveď, takže som zvedavá, čo na nás čaká v trojke a ako sa všetko skončí.

Majka1979
26.01.2023 5 z 5

Naozaj výborné pokračovanie.
Po Pešcovi som sa tejto knihy nemohla dočkat. Hoci začiatok nebol taký ako u Pešca, tak druhá polovica bola úplne Wau.
Určite bude pokračovanie a teda očakávam v ňom úplné rozuzlenie.

MAU256
20.01.2023 5 z 5

"Pak jsme oba ztraceni," zamumlá. "Pat".
"Oba jsme bezmocní. Oba v pasti." Osud, který plánoval pro mého otce, nás spojil dohromady. Kletba, která se odráží čeno-bíle v zrcadle, z každé strany jinak. Ani jeden z nás nemůže uniknout. Ani jeden z nás nechce.

Musím říci, že tento díl se mi líbil víc než "Pěšec". Bylo zde odhaleno pár tajemství rodiny - nic není tak, jak se zdálo být. On si ji koupil za milion, ale přitom už byla dávno jeho. Avery mě občas trošku štvala a od Gabriela oslovení "Malá panno" mě vadilo, neboť o to, aby nebyla, se postaral v prvním díle. Je dalších spousty figurek v šachovnici, tak doufám, že se dočkáme dalšího dílu, závěr by tomu odpovídal, je tam ještě spousta nedořešených tajemství.

rampapa
16.01.2023 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji Gabriela a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl snad. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

LenkaPet
08.01.2023 4 z 5

Pěšec se mi líbil o trochu víc. U tohoto dílu jsem se půl knihy nudila, pak už to bylo lepší, ale špatná kniha to není a další díl věřím, že bude jízda i se všemi odhaleními.

Littlemonday
03.01.2023 4 z 5

Recenze:

Jezdec je pokračování knihy Pěšec. Je potřeba si uvědomit, že obě knihy patří mezi erotické romány. To jen pro začátek na vyjasnění - z některých recenzí jsem totiž získala pocit, že ostatní čekali thriller nebo jiný odlišný žánr, když se pohoršovali nad množstvím a zpracováním erotických scén.
Pěšec ode mě dostal naloženo, byly v něm tři scény, které by se daly označit za erotické a jinak to byl kýčovitý příběh o nevinné a chudé panně a bohatém a temném krasavci. Nemůžu si pomoct, ale Jezdec byla teda úplně jiná káva!
Kniha je plná sexu. Jak už to tak bývá, některé situace jsou povedenější než jiné, ale obecně musím říct, že až na oslovení “Malá panno”, které už mi trochu drásalo nervy (především protože panna není už od Pěšce), byly celkem dobře napsané.
Avšak důvodem, proč se mi kniha vážně moc líbila nebyl právě jenom sex. Avery odhaluje v Jezdci hodně tajemství, dozví se spoustu věcí, kniha má díky tomu napětí, udržuje čtenářovu pozornost až do konce a příběh na mě působil jako vyladěný do posledního detailu.
Samozřejmě se nám nedostalo odpovědí úplně na všechno a v epilogu nám autorka nechala prostor pro přemýšlení, co se asi bude dít ve třetím díle. ️
Rozhodně doporučuji, a to i pokud jste Pěsce nesnášeli jako já!

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️

anna7852
01.01.2023 3 z 5

Ach jo,jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak tenhle me docela zklama.
Avery mi dostl lezla na nervy.
Jasne ze chci vědět jak to dopadne,ale už asi nebudu tak natesena. Doufám že další dil bude lepší než tento

le21nka
01.01.2023 4 z 5

Zajímavé, přečteno během pár hodin. Už se těším na pokračování. Taková pohádka pro dospělé.

MaláKnihomolka
29.12.2022 3 z 5

„ᴛʜᴀᴛ’s ᴛʜᴇ ᴛʜɪɴɢ ᴀʙᴏᴜᴛ ᴀ ᴋɴɪɢʜᴛ ᴡʜᴏsᴇ ᴀʀᴍᴏʀ sʜɪɴᴇs, ᴛʜᴏᴜɢʜ. ɪᴛ’s ɴᴇᴠᴇʀ ʙᴇᴇɴ ɪɴ ʙᴀᴛᴛʟᴇ.”

ᴊᴀ́ ᴠᴀ́ᴍ ɴᴇᴠɪ́ᴍ, ᴀʟᴇ ᴍᴀ́ᴍ ᴘᴏᴄɪᴛ ᴢ̌ᴇ ᴊsᴇᴍ ᴄ̌ᴇᴛʟᴀ ᴊɪɴᴏᴜ ᴋɴɪ́ᴢ̌ᴋᴜ ɴᴇᴢ̌ ᴏsᴛᴀᴛɴɪ́. ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ, ᴋᴛᴇʀʏ́ ᴊsᴍᴇ ᴄ̌ᴇᴛʟɪ ᴠ ʀᴀ́ᴍᴄɪ ᴅᴏʙʀᴇ́ ᴄʜᴀʟʟᴇɴɢᴇ ʙʏʟ ᴘᴇᴄᴋᴀ ᴀ ᴘᴏ ᴛᴏᴍ ᴋᴏɴᴄɪ ᴊsᴇᴍ ᴄʜᴛᴇ̌ʟᴀ ᴠᴇ̌ᴅᴇ̌ᴛ ᴊᴀᴋ ʙᴜᴅᴇ ᴘʀ̌ɪ́ʙᴇ̌ʜ ᴀᴠᴇʀʏ ᴘᴏᴋʀᴀᴄ̌ᴏᴠᴀᴛ. ᴛᴇᴅ̌ ᴊsᴇᴍ ᴀʟᴇ ʟᴇʜᴄᴇ ᴢᴋʟᴀᴍᴀɴᴀ́.
sʟᴏᴠɴɪ́ sᴘᴏᴊᴇɴɪ́ "ᴍᴀʟᴀ́ ᴘᴀɴɴᴏ" ᴍɪ ᴜᴢ̌ ᴘᴏᴍᴀʟᴜ ᴢᴀᴄ̌ɪ́ɴᴀʟᴏ ᴠʏᴠᴏʟᴀ́ᴠᴀᴛ ᴛɪᴋ ᴠ ᴏᴋᴜ. ᴢᴠʟᴀ́šᴛ̌ ᴋᴅʏᴢ̌ ᴜᴢ̌ sᴇ ᴛᴏ sᴇᴍ ᴘʀᴏsᴛᴇ̌ ᴀɴɪ ɴᴇʜᴏᴅɪʟᴏ. ᴀᴜᴛᴏʀᴋᴀ ᴠʏᴜᴢ̌ɪ́ᴠᴀ́ ᴋʀᴀ́ᴛᴋᴇ́ ᴋᴀᴘɪᴛᴏʟʏ ᴀ ᴄ̌ᴛᴇ sᴇ ᴛᴏ ᴊᴇᴅɴᴏᴅᴜšᴇ, ᴊᴇɴᴢ̌ᴇ ᴛᴀᴅʏ ᴘʀᴏsᴛᴇ̌ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴄʜʏʙᴇ̌ʟᴏ. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ᴍɪ ᴛᴜ ᴀᴠᴇʀʏ sᴘɪ́š ʟᴇᴢʟᴀ ɴᴀ ɴᴇʀᴠʏ, ɴᴇᴢ̌ ᴀʙʏᴄʜ ᴊɪ́ ғᴀɴᴅɪʟᴀ. ᴠᴇ̌ᴛšɪɴᴜ ᴋɴɪʜʏ ɢᴀʙʀɪᴇʟᴀ ɴᴇsɴᴀ́šɪ́ ᴀ ᴘʀ̌ɪ ᴊᴇᴅɴᴇ́ ᴠᴇ̌ᴄɪ ɴᴀ ᴋᴏɴᴄɪ ᴋɴɪʜʏ, ʙᴜᴍ, ʟᴀ́sᴋᴀ ᴊᴀᴋ ᴛʀᴀ́ᴍ. ᴋᴅʏ? ᴊᴀᴋ? ᴘʀᴏᴄ̌? ᴊᴀ́ ᴠ ᴛᴏᴍ ɴᴇᴠɪᴅᴇ̌ʟᴀ ᴘᴀᴋ ᴀɴɪ ᴛᴜ ᴄʜᴇᴍɪɪ. ᴊᴇšᴛᴇ̌ ᴢ̌ᴇ ᴊᴇ ᴛᴜ ᴘʀᴀ́ᴠᴇ̌ ɢᴀʙʀɪᴇʟ. ᴛᴇɴ ᴛᴏ ᴘʀᴏ ᴍᴇ̌ ᴅᴏᴄᴇʟᴀ ᴢᴀᴄʜʀᴀɴ̌ᴏᴠᴀʟ. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ᴊᴇ ᴛᴏ ᴋʟᴀsɪᴄᴋʏ ᴋᴜs ᴄʜʟᴀᴘᴀ ᴀ ᴛᴏ ᴍʏ ᴠ ᴛᴇ̌ᴄʜᴛᴏ ᴋɴɪʜᴀ́ᴄʜ ᴍᴜ̊ᴢ̌ᴇᴍᴇ, ɴᴇ?
ʟɪ́ʙɪʟᴏ sᴇ ᴍɪ ᴛᴏ ᴛᴀᴊᴇᴍɴᴏ ᴏᴋᴏʟᴏ ᴊᴇᴊɪ́ ʀᴏᴅɪɴʏ, ᴋᴛᴇʀᴇ́ sᴇ ɴᴀᴋᴏᴜsʟᴏ ᴛʀᴏᴄʜᴜ ᴠ ᴘʀᴠɴɪ́ᴍ ᴅɪ́ʟᴜ ᴀ ᴛᴀᴅʏ sᴇ ᴋᴏɴᴇᴄ̌ɴᴇ̌ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴅᴏᴢᴠɪ́ᴍᴇ, ᴏᴅʜᴀʟɪ́ᴍᴇ ɴᴇ̌ᴋᴛᴇʀᴀ́ ᴛᴀᴊᴇᴍsᴛᴠɪ́. ɴᴀᴠɪ́ᴄ ɴᴇ̌ᴊᴀᴋᴀ́ ᴛᴀ ᴀᴋᴄᴇ ᴊᴇ ᴀᴢ̌ ᴋᴇ ᴋᴏɴᴄɪ ᴋɴɪʜʏ, ᴊɪɴᴀᴋ sᴇ ɴɪᴄ ᴍᴏᴄ ɴᴇᴅᴇ̌ᴊᴇ. ᴍʏsʟɪ́ᴍ, ᴢ̌ᴇ sᴇ ᴢ ᴛᴏʜᴏ ᴅᴀʟᴏ ᴅᴏsᴛᴀᴛ ᴏ ɴᴇ̌ᴄᴏ ᴠɪ́ᴄ ᴀ ɴᴀ ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ ᴛᴏ ʙᴏʜᴜᴢ̌ᴇʟ ɴᴇᴍᴀ́.

2,7/5 ⭐️ ᴀʟᴇ ᴍᴏᴢ̌ɴᴀ́ sɪ ᴛᴏ ᴊᴇšᴛᴇ̌ ʀᴏᴢᴍʏsʟɪ́ᴍ…

Ketfl
28.12.2022 4 z 5

První díl byl doslova převyprávění anotace, tak jsem byla zvědavá, jak si povede druhý díl. Za mě to bylo na podobné úrovni, jako díl první. Avery přišla o všechno - o rodinu, peníze, dobré jméno, nevinnost i o dům. Na druhé straně stojí Gabriel Miller - muž, který se tváří, že mu dělá radost, když vidí Avery zlomenou. Je to ale pravda? Tento díl rozplétá mnohá tajemství, kterými je opředena Averyina rodina. Jsem zvědavá, jaká tajemství přinese další díl. Jak to vlastně bylo s Helenou? Kniha je opravdu skvěle napsaná a lehce se čte. Začetla jsem se a byl konec. Přesto tomu něco chybí, takže víc než 4 hvězdičky tomu dát nemůžu. Ale na další díl jsem zvědavá.

PS: To oslovení Malá panno je ale fakt příšerné!

dooky
28.12.2022 4 z 5

Určitě jsem byla více nadšená z prvního dílu. Tento mě až tak moc nezaujal, nicméně nutno podotknout, že jsem ho asi nečetla v nejlepším rozpoložení. Pokud vyjde další díl, dám si opáčko a třeba změním názor.

Jita160
28.12.2022 5 z 5

No sakra....to byl zase příběh!
Myslím ,že jsem se nadechla až když jsem ho dneska k ránu dočetla.
Byla tajemná, napínavá rodinným tajemstvím, plná touhy, sexu,zloby,odhodlání a hlavně síly zvednout se ze dna a jít si za štěstím a láskou.
Gabriel se jevil jako tyran bez srdce ,který si rád jenom hraje a Avery najivni,nevinná a hodna byla jeho figurka v šachovnici.
Už se třepu na pokračování.

Ralemo
22.12.2022 5 z 5

Zajímavé pokračování, musela jsem se vrátit k předchozímu dílu, abych byla v obraze. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, Avery spadla na dno a postupně se z něj snaží zvednout, Gabriel, který si hraje na nedostupného postupem času a po všech jeho hrách konečně pochopí, kdo drží jeho srdce v hrsti a snaží se Avery ve všem pomoct a zjistit pravdu o svojí rodině. Kniha plná tajemství, touhy po pravdě, ale i touhy po pravé lásce, spousta zápletek, dramat stojí určitě za přečtení! Těším se na další díl. :)

hana1039
16.12.2022 3 z 5

Bohužel,konec sice zajímavý, ale celkově na 3,5 *...snad příště...

Dela90
13.12.2022 5 z 5

(SPOILER) Avery přišla úplně od všechno, nyní žije na motelu. Její nevinnost si koupil Gabriel Miller a podle smlouvy ještě 30 dní, kdy mu patří neskončilo. On ji, ale poslal pryč. Avery se snaží získat svůj rodný dům zpátky, jenže ne všechno je tak jednoduché. Pořád je tu Gabriel, který si s ní hraje jako kočka s myší, taky ji někdo sleduje. A co víc, stará tajemství začínají postupně vyplouvat na povrch. Co všechno se Avery dozví o své rodině? A jak to nakonec dopadne s Gabrielem?

Ze začátku knihy jsem chtěla Gabriela nejradši nakopat víte kam. Choval se k Avery hnusně, vyloženě si s ní hrál jako kočka s myší a já pořád nemohla pochopit proč to dělá. Jenže, když jste chlap a máte spoustu peněz na kontě a k tomu velmi vlivné jméno ve městě, je jasné, že vám projde kdeco. A pak to jeho oslovení “malá panno” - to ji nemůže říkat jménem?!

Jenže! Tak v polovině knížky jsem z Gabriela měla najednou pocit, že se to nějak obrátilo a on jí začal víc a víc ochraňovat. Nebudu zastírat, začalo se mi to dost líbit.
Sice ta představa, že mě celý život sleduje velký bratr, je dost děsivá, ale o to víc, má ta knížka šťávu a vy budete otáčet jednu stránkou za druhou, abyste se dozvěděli víc.

Co se musí nechat je to, že tenhle díl je plný tajemství, touhy a šílených zvratů. Které mě neskutečně bavily! Konečně to nebylo takové to plytké vyprávění od dražby k sexu jako v prvním díle, ze kterého jsem byla mírně rozpolcená. Myslím, že se máme rozhodně na co těšit, protože ten konec zůstal takový otevřený a já jsem fakt napnutá, jak struna, jak tohle bude pokračovat. Myslím, že to bude jízda!

Hodnotím 4,5 hvězdičkami, a nechávám si ještě malou půdu pro závěrečný díl.

Literarytwins
08.12.2022 2 z 5

*hluboký povzdech*
Proboha proč! Pěšec byla kniha, která mě doslova vystřelila z trenek a byla jsem z ní naprosto nadšená a uchvátila mě. Po přečtení Jezdce se mi naopak chce plakat. Líbilo se mi postupné odhalování tajemství, líbila se mi obálka knihy a líbil se mi Gabirel. Tím asi ale také končím. Ostatní bylo v mých očí jedno hodně velký špatný. Popis sexuálních scén, či těl byl fakt divný. Občas jsem si připadala jak v nějaké příručce "Jak na koitus" z 15. století. V následující větě pak byla slova jako šu*at a kun*ička". Tak jak? Po staru nebo po novu? Protože dohromady prostě ne! Proč je stále vyzdvihováno hrdinovo drsné ochlupení taky nechápu... ne, prostě za mě jedno velké ne. Neustálé omílání "uzlíčku nervů" pro popis části ženského orgánu? Dobrá dejme tomu, ale nepřirovnávejte pak hlavní hrdinku, že je chodící uzlíček nervů, protože to pak ve čtenáři evokuje potřebu představit si Avery jako jeden velký chodící klitoris. Když už jsme u postavy Avery...v Pěšci byla fajnová. Ale ve druhém díle už mi její neskutečná naivita a místy až hloupost prostě vadila. Navíc její neustálé kladení viny a všeho špatného na Gabrielovo konto, když se mu vzápětí nastavuje jako hárající fena? Další NE! Oslovení "Malá panno" mi už přijde přinejmenším nemístné a věřím, že nejsem jediná čtenářka, které vadilo. Bohužel se v knize jinak nic převratného nedělo a začala pro mě být zajímavá opravdu až v poslední čtvrtině. Další díl si samozřejmě přečtu už kvůli otevřenému konci a chci vidět Gabriela v AKCI, protože on byl to jediné, co tuto knihu v mých očích zachránilo.

petulkapeta
07.12.2022 5 z 5

„Říkáš to, jako by to byla dobrá věc. Láska. Podle mých zkušeností všechno jedině zhoršuje. Nutí lidi dělat příšerné věci, které by je jinak ani nenapadly."

Tak další tah proveden,ale hra nedohrana a partie stale rozehrana..tohle bude jeste zajimave. Když pominu sex stalo se tady několik důležitých a zajímavých věcí. Gabriel mě ke konci potěšil a Avery už neni taková jako ma zacatku..

erotika tajemství

Skye Warren