Jezdec

Jezdec
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506858/bmid_jezdec-aTR-506858.jpeg 4 362 362

Koncovka série

Gabriel Miller mi všechno vzal. Rodinu. Nevinnost. Domov. Jediné, co mi ještě zbylo, je odhodlání získat zpět vše, co mi patří. Myslí si, že mě porazil. Myslí si, že vyhrál. Jenomže mu nedochází, že každý pěšák má šanci stát se královnou. A hra teprve začala. Vyprávění plné zvratů a napětí, pokračování zvláštního vztahu miliardáře a krásky ze zkrachovalé rodiny. Město, jemuž vládnou mocní, kteří si střeží svá tajemství. Touha, pomsta a láska. Takové je pokračování Pěšáka, Jezdec.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

The Knight, 2017

Andrejka91
28.11.2022 3 z 5

Tak já nevim, asi si budu s ostatními protiřečit, ale mě se mnohem víc líbil první díl. Tady jsem se nějak nemohla začíst, do čtení jsem se musela nutit a v při čteni jsem se ztrácela v ději.
Strašně mi vadilo oslovení "malá panna" a erotické scény mi nepřišly erotické.
Kniha mě bavila až ke konci, další díl si přečtu, protože konec zůstal otevřený a napinavý ale jsem malinko zklamaná.

Zama
22.11.2022 4 z 5

Kniha se četla sama. Konečně odhalení nějakého toho tajemství. Podle konce to vypadá na další díl? No nevím, necháme se překvapit.

Musím ale přiznat, že jsem čekala něco víc. I když byl příběh dobrý, čekala jsem ještě nějakou tu tečku. Gabriel mi přijde pořád jako dost záhadný chlap. Buď je to běž pryč a nebo zůstaň. To trošku nechápu. :) Uvidíme co si pro nás autorka připraví v budoucnu. :)
Každopádně kniha stojí za přečtení! :)

Ešína
15.11.2022 5 z 5

Musím říct, že druhý díl předčil má očekávání. Konečně se začalo odhalovat nějaké to tajemství. Avery už přestává být naivní holčička a Gabriel pomalu odkrývá své srdce. Moc se těším na další díl. Doufám, že bude co nejdříve.

Zuzana215
14.11.2022 5 z 5

Přečteno na jeden zátah..ani jsem snad nedýchala...postupné odhalování nejednoho tajemství ..
Jsem zvědavá na další pokračování..vydržíme to vůbec?

monishek
13.11.2022 4 z 5

Opet skvele ctivy pribeh. Mozna o neco vice napinavejsi nez 1.dil. Uz tam neni seznamování a takova ta omacka okolo,ale odhalování nejrůznějších tajemstvi. A dočkáme se i romantické chvile v plamenech.

Saimoon
04.11.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Ještě lepší než první díl. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, prostě jsem od ní nemohla odejít. Gabriel stále stejně úžasný jako v prvním díle a Avery jsem si taky oblíbila. Po dlouhé době hrdinka, která mě neštvala. Jinak autorka nám v knize servíruje jedno tajemství za druhým a vy nemůžete přestat číst, protože fakt musíte vědět, co se tehdy stalo. Za mě opravdu super díl. Těším se na závěrečný, snad vyjde co nejdřív.

Fidibus
03.11.2022 5 z 5

(SPOILER) "Chce, aby si všichni mysleli, jak je nebezpečný a krutý. Někdy je. Ale jen když je to potřeba." To postupně zjišťuje i Avery, zmítaná mezi nenávistí a touhou. Snaží se získat zpět dům a odhalit tajemství své matky, jejíž deník našla. Ale má Gabriel pravdu a nepřinese jí to zkázu? Může věřit otci, zvlášť když ji vlastně zradil dopředu? Závěrečná akční scéna v domě, kdy se o ní Gabriel bál a ona... Ale ten, kdo stál v pozadí a díval se, stále hrozí. Podle konce to vypadá na další díl.
Rychlé, napínavé, autorka úroveň udržela. I erotické scény se dobře čtou, nechybí napětí. Jsou tu i vtipné (joint) a působivé scény (např. Will). A stále je tu důležitá šachovnice a Avery je zde pěšákem.

erotika tajemství

Skye Warren