Němý křik

Němý křik
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532613/bmid_nemy-krik-65d5df396187e.png 4 3038 3038

Případy Kim Stoneové #1 Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny Inspektorka Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá někoho, jehož vražedná pouť trvá už desetiletí. Že ho musí dopadnout, než znovu udeří. A že se musí vyrovnat s vlastními démony z minulosti, protože jinak už může být pozdě. Protože ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Silent Scream, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

iLuciferie
25.09.2019 4 z 5

Po zklamání z různých jiných “bestsellerů” jsem neočekávala nic a knížka mě příjemně překvapila.
Příběh se četl dobře, hrdinové sympatičtí.

Pája699
23.09.2019 5 z 5

První seznámení s touto autorkou a jsem mile překvapena. Paní Marsons píše skvěle! Příběh napínavý jak struna, kniha se četla sama, nešla odložit z ruky. Jdu se s chutí pustit do dalších případů Kim Stoneové a jejího patracího týmu.

paxie
22.09.2019 3 z 5

Přes celkem dobrou zápletku to na mě působilo tak nějak nereálně, posledních pár kapitol bylo vysloveně kýčovitých a hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Další díly tedy číst nebudu.

Hasali
20.09.2019 5 z 5

Moc pěkně se četla, doporučuji k přečtení :-)

zuzanie1
19.09.2019 5 z 5

Velice dobře se četlo, za mě doporučuji.

crazyjuan
18.09.2019 5 z 5

Poutavý příběh, napínavé, čtivé, zajímavě vytvořená detektivní dvojice, takže rozhodně pět hvězd a pouštím se do dalších knih série.

petula6844
15.09.2019 5 z 5

Po celé sérii od Bryndzy s Erikou Fosterovou, jsem se vrhla na Němý křik, ze začátku jsem trochu srovnávala s Bryndzou, ale brzy mě knížka vtáhla do děje a najednou jsem byla na konci... Jdu na další díl!

zahustelova
08.09.2019 5 z 5

"Myslim, ze to byl Einstein, kdo rekl: Pokud fakta neodpovidaji teorii, zmente fakta."

Nikusscha
05.09.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Pořád tak nějak v sobě musím srovnávat. U mě je prostě TOP Carter. Trošku mě mrzí, že se tady nekonal WAU efekt. Nicméně bych knihu nezatracovala. Autorka píše dobře a začetla jsem se raz dva. Detektiv Kim mi sedla od začátku. Držela jsem jí palce.
Knihu hodnotím kladně, líbil se mi příběh. Ráda si přečtu i další příběhy.
Carter pro mě i nadále zůstává jako TOP autor.

Vrrrka
28.08.2019 4 z 5

Netušila jsem, že by mě knížky tohoto žánru zaujaly, ale na doporučení kamarádky jsem zkusila pár knih tohoto typu od jiných autorů a tím se nejspíš dostala i k sérii Kim Stoneové.
Příběh mě pohltil už po pár stránkách a v každé volné chvíli jsem knihu hltala až do konce. Velice čtivé a napínavé. V porovnání I. a II. dílu, které jsem přečetla se mi I. díl zdál a něco lepší, co se obsahu týká.

nicoolka25
23.08.2019 5 z 5

Kniha se velmi dobre četla.

Jani23
23.08.2019 5 z 5

Pěkně psaná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a opět jsem nadšená z příběhu u kterého jsem chvílemi ani nedýchala. Když už jsem si myslela, že mě nemůže nic překvapit zase se nečekaně objevila nějaká záhada.

Blondebookdevil
15.08.2019 5 z 5

Dlouho jsem se na první knihu ze série od Angely Marsons chystala a po přečtení se stalo to, co jsem čekala. Budu muset přečíst všechny!
V prvním díle se nám představuje hlavní hrdinka detektiv Kim Stoneová i se svým pátracím týmem. Může vám přijít ze začátku arogantní, nepříjemná a tvrdohlavá, ale postupem času a stran si na ni tak nějak zvyknete a dostane se vám pod kůži. Navíc jí to pálí a má dva vrahy, než bys řekl švec. Skvělé!

Luci_T
14.08.2019 5 z 5

Kim si mě získala hned v první knize. Byla to jízda a jsem ráda, že mám před sebou ještě celou sérii. Rozhodně doporučuji všemi deseti!

JancaKube
12.08.2019 5 z 5

Opravdu skvělá detektivka. Vůbec jsem neodhadla konec. Bylo to zajímavě propletené a neočekávatelné. Kim mi sympatická nebyla ale to nevadí. Knihu doporučuji a určitě se podívám po další.

gigi77
10.08.2019 5 z 5

Dobře propracované. Vhodně zakomponované kapitoly vyprávění vraha, přestože jsou velmi surové, celý děj dokonale doplňují. Detektivka pro ženy mě jako ženu zaujala. Téma dospívajících dětí z asociálního prostředí, nezajištěných, nechtěných a zneužívaných, je velmi drsné. Doma mám puberťačku ... silně mě to jímalo.

astroweb
09.08.2019 4 z 5

Pořádná klasická detektivka, anglické prostředí, čtivé a napínavé.

Booky84
08.08.2019 5 z 5

Pěkná a čtivá detektivka od které jsem se nemohla odtrhnout. Hlavní hrdinka mne hned zaujala, jsem zvědavá na další díly.

el-zbych
31.07.2019 5 z 5

Kniha výborná. Přečetl jsem ji na dva zatahy. Taková lepší Vraní dívka.

Grety
25.07.2019 3 z 5

Kniha přečtena rychle, co se týče počtu mrtvých a nezjištěni zmizení třech pubertaku, přiřazené za vlasy. Ale Kim jsem si oblíbila a fandila jí.