Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2809 2809

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

coolpet.CP
07.01.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila a nepustila dokud jsem ji nedočetla.
Chvílemi mě už trochu štval Miles s tim že byl tak dlouho tajemný a nepřístupný,ale nakonec se vše vysvětlilo.

Annkag
22.12.2019 5 z 5

Nádherné,dychberúce,krásne,dojímavé a svojim spôsobom trocha pretvídatelné.
Zhltla som knihu za jeden večer.

Adél784
17.12.2019 5 z 5

Má druhá kniha od Coleen, byla skvělá. Moc se těším na další knížky :) 4,5/5

Kamča.Ká
08.12.2019 5 z 5

Colleen Hoover to prostě umí:). "Námi to končí" je pro mne top, ale tahle kniha také super

*Pájuše*
06.12.2019 3 z 5

Upřímně, buď jsem neměla zrovna náladu na romantiku nebo mi kniha zkátka nesedla, ale nejsem z toho tak nadšená, jak mi bylo popisováno několika lidmi, co mi knihu doporučili. Popravdě ani nevím, co mi na knize vadilo - nebo mi na ni něco vadilo?... No, zkrátka a dobře moc mě nepřesvědčila. Obsah byl skvělý, lehce předvídatelný, nenáročný a emociální, ale celkově ta pochmurnost, - nevím, jak jinak to nazvat - s jakou se kniha nesla, nebylo něco, co by se mi trefilo do nálady. Paní Hooverovou však číst nepřestanu...

Jane417
25.11.2019 4 z 5

"Odvrácená tvář lásky" je moje první zkušenost s Collen Hoover a rozhodně je to zkušenost velmi dobrá. Něco takového jsem hledala delší dobu! Romantické, "holčičí", ale ne stupidní a ohrané. Tento příběh není primárně young adult, je to spíše new adult, ale troufám si říct, že si ho můžou přečíst i starší, možná i zralé a nejzralejší ženy a i když se nemůžou s dvacetiletou hrdinkou ztotožnit, můžou např. zavzpomínat a nebudou se u toho cítit trapně, protože je to napsáno kvalitně a inteligentně. Kromě zamilovanosti, vztahů a sexu se v knížce řeší i hodně těžká témata... vlastně se tam řeší to nejhorší, co se může člověku stát a to ten příběh odlišuje od jemu podobných, ale naivních románků. Za mě je toto čtení prostě pro dospělé! Jediné, co bych napsala jinak, tak je epilog... to už bylo moc "červené".

LuCi_Lle
19.11.2019 5 z 5

WOW..co to? .co? WOW. Uf.. Panebože!!..
Tak nějak bych popsala pocity při čtení této knihy. Bylo to neuvěřitelný. Tolik pocitů, emocí, tolik bolesti, radosti, vášně. Tolik smutku. Tahle kniha ve mě zanechala opravdu velkou stopu, která jen tak nezmizí. Klidně z fleku bych si ji přečetla znova. Je to jedenáctka s desítky! PRO MĚ TOP!!
Díky za ní!!

LusSyNDA
18.11.2019 5 z 5

Romantika, sex, nečekaná minulost... Vše co Colleen napíše jí věřím a hltám od první do poslední stránky. Kdyby na světě neexistovali jiné knihy, jen ty od Colleen, nevadilo by mi to a četla bych je stále dokola.

Jessie26
18.11.2019 4 z 5

Super čtení, ukápla slza, vzrušením mi běhal mráz po zádech. Ty popisy osob jsou skvelé.
U této knížky to bylo jako když koukám na film, který si nemusím domýšlet, vče bylo popsáno, tak už jen představovat si. Těším se na další knihy

eliskaho21
11.11.2019 5 z 5

Dokonalá knížka,moc doporučuji O:)).
Colleen má v vsechny knizky skvělý :).

Petra-1
06.11.2019 3 z 5

Kniha se dobře cte, ale četla jsem mnohem lepší knihy od Vi Keeland, Elle Kennedy nebo Samanthy Young. Tohle je takový lepší průměr. Nelíbilo se mi, jak sebou Tate nechala zametat. Potom vyprávění z pohledu Milese bylo jako vyprávění malého kluka. Konec je teda dost emotivní a já si celkem pobrečela.

Martina1988
03.11.2019 5 z 5

Opäť úžasná kniha od skvelej autorky.

andulka1406
23.10.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Colleen prostě umí. Opět příběh, který Vás dojme k slzám. Jediné pro mě minus, zbytečně moc sexuálních kapitol, které tam moc nemusely být.

Kekik
22.10.2019 5 z 5

Mé první setkání s autorkou dopadlo na výbornou.
Kniha mě několikrát rozesmála a několikrát i rozbrečela. Tohle je to, co u knih hledám a mám ráda. Když ve mně vyvolají emoce. A Colleen se to povedlo! Už po první knize se stává mojí oblíbenou spisovatelkou.
Příběh Tate a Milese stojí za přečtení. Jen těžko se mi s nimi loučilo. Styl psaní autorky je výborný.
DOPORUČUJI !!!

Petra17
18.10.2019 4 z 5

Velice silný příběh, jak už to autorka umí. Celou dobu vlastně nevíte proč je Miles tak odtažitý. Když jsem to za polovinou knihy zjistila já nutilo mě to plakat a plakat.

Samema
02.10.2019 3 z 5

Tato kniha se mi zatím od Colleen líbila nejméně,a to proto že to považuji spíše za erotický román a jestli ho má někdo rád v knihách víc a víc tak je to kniha přesně pro něj ,příběh je pěkný a na konci jsem si i poplakala ale dávám 3* z 5*

lightka
30.09.2019 5 z 5

Ano, slaďárna ... :-D Nicméně trable, které Tate s Milesem zažívají, nejsou ty, které by se řadili do všedních a díky tomu měla kniha tu správnou atmosféru.

Andynka
27.09.2019 3 z 5

Zatím nejslabší kniha od Colleen Hoover. I když je to zase dobrá kniha, tak mě už tolik nezasáhla a příběh byl hrozně průhledný.

hlavajda93
27.09.2019 5 z 5

nádherný silný příběh, ostatně jako vždy u Colleen

Monika164
25.09.2019 5 z 5

Přečteno za jeden den ....moc krásné .Všechny její knihy miluju,jsou tak dokonale napsány,že si je prostě zamilujete.....už se těším na další...