Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2809 2809

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

Myška43
06.04.2020 5 z 5

Slzy smutku a štěstí mi stékají po tváři. Colleen je paní SPISOVATELKA. Opět strhující příběh, který mi zůstane dlouho v mysli!!!!!

veronika8042
02.04.2020 5 z 5

Opět krásná kniha. Četla se sama. Přečtena na jeden zátah.
Autorka krasne popisuje emoce, jsem unesena z jejího psaní.

anetka.repova
01.04.2020 5 z 5

Knihu jsem si přečetla na naléhání mé kolegyně a lituju, že jsem si knihu neprečetla dříve. ????

Colleen to zkrátka umí. I když nejsem cilovka skupina, tak její milostné příběhy mám strašně moc ráda a knihu přečtu na jedno nadechnutí, jak se říká.

Takže se těším na další její příběhy. Bylo to skvělé, postavy jsem si zamilovala a všechno jsem prožívala spolu snimi.
Už se těším na další její příběhy.

Kyparis
30.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je čtivá, nádherně napsaná, příběh zajímavý a postavy prostě skvělé :-)

kniznimaniak03
26.03.2020

Když jsem tu knihu přečetla,zařadila se jako jedna z nejoblíbenejších knih u mě.
Děj prostě velice super,zajímavý a velice emotivní,stejně tak hlavní hrdinové.
Doporučuju!!!

aliisalounu
22.03.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se chystala fakt dlouho a musim říct, že mě nezklamala. Za mě opravdu silný příběh, stejně jako její ostatní knihy, které jsem četla. Líbilo se mi, že se kapitoly střídaly, takže byl popisován úhel pohledu obou hlavních postav. Knížka je vážně čtivá, můžu jenom doporučit.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Tak tuhle knihu miluji.! Četla jsem ji už několikrát a to vždy když nemám co číst! Moc ráda se k ní vracím a určitě ji můžu doporučit! Klasická Colleen Hoover, každý si přijde na své. ♥ Hlavně si ke čtení vezmete kapesník, určitě vás to nenechá chladné. ☺

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Tuto knihu miluji,četla jsem ji již opakovaně.

martina5069
18.03.2020 5 z 5

Ježiš to bylo pěkný, typická Colleen Hooverová, momentální řešení problému v knize je jedna nešťastná situace a strach znovu se zamilovat. Knížka je psaná z dvou pohledů. První je hlavní hrdinka Tate a vypráví co se děje jakoby v současnosti a druhý pohled minulost 6let zpátky z pohledu Milese. Oba dva hrdiny si zamilujete na na konci uroníte slzičku, protože se dozvíte proč vlastně celá kniha vznikla, takže celou knihu jste napnutí o co vlastně de.

Toledo
18.03.2020 4 z 5

Toto byla třetí knížka od této autorky a bohužel musím říct, že zatím nejslabší. Tím ale neřikám, že nestojí za přečtení. Zase jiné silné téma, ale za mne průměrně zpracované.

Aja39
09.03.2020 5 z 5

Páni tak tahle knížka mě dostala. Nejsem na žádné přehnané vyznání lásky ale tohle je fakt dobře napsané úplně jsem cítila s nimi. A myslím že je i k zamyšlení že někdy není nic tak jednoduchý i když by člověk chtěl. Určitě doporučuji přečíst.

elissa14
23.02.2020 4 z 5

Na čistou romantiku mě úplně neužije, ale tohle se tak hezky četlo a člověk potřeboval vědět, co bylo to TO, jenž ovlivnilo Milesův pohled na lásku, že se nedalo odtrhnout. Pokud si chcete přečíst něco romantického s erotickými pasážemi a nechcete, aby to bylo hloupé a plytké, mohu knihu doporučit. V rámci žánru jsem dostala, co jsem očekávala.

knihomolka27
22.02.2020 3 z 5

Styl knížky, její postavy a příběh byli hlubší než u knížek podobného druhu. Je vidět , že se nad tím Colleen víc zamyslela než třeba taková E.L.James. O to víc vás knížka chytne a nechce pustit, v tomto případě mě spíš vyždímala díky hodně smutným věcem co tam byly. Což není špatně, ale asi by nevadilo to někdy trochu odlehčit.Spoiler: Ale zase chápu, že přijít o někoho blízkého , kterého už nikdy neuvidíme není jenom krátkodobá záležitost, člověk si to v sobě nese napořád.

Knížka se čte prakticky sama, obzvlášt erotické scény, kterými autorka nešetřila. Kdyby byla dlouhá jako Odstíny tak nevím nevím. Ale takhle byla akorát. Velké plus je za zakončení příběhu . Není to sice knížka, která by byla moje top, ale pokud máte rádi tenhle žánr tak si myslím, že nešlápnete vedle. Jinak mi tam docela vadilo neustálé opakování některých slov pořád dokola. Nebo chvílemi trochu dětinské chování hlavní hrdinky.

bekule
21.02.2020 5 z 5

Tak jo, přidávám si Colleen do oblíbených protože po přečtení druhé knihy už vím že mi sedne - naprosto. "Možná jednou" mě velmi mile překvapilo ale tohle je ještě víc. Zvláštní, připomnělo mě to Olivii a Natea z Jamaica Lane od Youngové ,přičemž obě dvě knihy vyšly ve stejném roce. Je zbytečné se pokoušet popsat dojem z knihy vlastnímy slovy, krásně to vystihla ve svém komentáři Šánka o několik let nazpátek, líp bych to nedokázala a ty slzy tam byly taky.
.......................................................................................................................Výzva 2020/9

MamaKnihomolka
20.02.2020 5 z 5

Díky skvělým recenzím a již přečtených knihách autorky jsem se s chutí pustila do této knihy. Kapitoly jsou krátké a tak děj rychle ubýhá a je čtivější a čtivější.
Všechny postavy mi byly velmi sympatické. Tate mi v mnoha pohledech připomínala sebe samotnou. A záhadný a sexy Miles? Můj bože....
Čím víc jsem se chýlila ke konci knihy, tím byla emotivnější. Když se člověk záhy dozví proč se Miles chová tak, jak se chová pochopí ho.
Konec knihy pro mě byl doslova srdceryvný. Opravdu mě srdce bolelo a pálilo v hrudi. Samozřejmě ukápla i slzička. Jako rodič jsem se totiž doslova vžila do určité situace a říkala si, co bych dělala kdyby se to stalo mě...

jinbr
10.02.2020 4 z 5

Kniha měla určitě zajímavý námět - či pozadí příběhu. Snad jen na můj vkus tam bylo až moc popisů jejich jednotlivých setkání, ke konci knihy to bylo trochu otravné. Na druhou stranu závěr byl hezký, psychologie chování partnerů po takových prožitcích může být různá. Zvláštní a zajímavý příběh.

Tereza.Fait
07.02.2020 5 z 5

O zivote proste. Za me nadherny pribeh! Precteny ctyrikrat a ne naposled.

Nataliínka
02.02.2020 5 z 5

Další úžasná kniha od autorky! Jakmile se do ní člověk začte, tak není lehké přestat. Jako u jiných jejích knih tak i tato vás zasáhne a třeba se v jistých částech budete poznávat, což umí skvěle! Miles je neskutečně tajemný a vy se prostě chcete dozvědět, co se mu stalo a jak ti dva skončí a prostě musíte číst!

Martooni
14.01.2020 2 z 5

Tak tato kniha mne vůbec nebavila. Nedočetla jsem ji. Bohužel

nikiss76
12.01.2020 5 z 5

Byla to pro mne první autorčina kniha a nemohla jsem se od ní odtrhnout. V příběhu bylo asi úplně všechno - bolestná minulost, obavy z budoucnosti, láska, beznaděj, humorné momenty, romantické chvíle, happy end. Už jen fakt, že hlavní hrdina Miles byl pilot byl od autorky brilantní tah. S první knihou jsem byla spokojená, teď jen doufám, že všechny další knihy nejsou na stejné brdo. Nemám ráda když jsou všechny knihy vytvořeny podle stejného (pouze lehce upraveného) scénáře. Tak se nechám překvapit.