Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2804 2804

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

befel
30.09.2020 4 z 5

Chytí Vás to.. je to opět příběh s těžkým životním traumatem a dobrým koncem.. Jak to Colin bývá..

Katka7922
27.09.2020 5 z 5

Miluji tuhle knihu

mirinda973
07.09.2020 4 z 5

Hezké, milé, smutné s dobrým koncem...autorka nezklamala.

Trium
31.08.2020 4 z 5

Chtěla jsem oddych od hororu a detektivek a celkem spokojenost. Trošku předvídatelné, ale přesto jsem se od toho nemohla odtrhnout. Kniha se četla moc dobře a svižně, úplně wau efekt nebyl, ale kapesník a svíravý pocit ke konci knihy mě neminul.

Jeanine8
27.08.2020 5 z 5

Jedna z mých Top knih :-)

NewKiddo
21.08.2020 5 z 5

Dočtená během jednoho dne. Nemohla jsem od toho odejít. Příběh je poutavý a celou dobu jsem byla zvědavá na jeho vyvrcholení. Jako oddechové čtení určitě doporučuji. A musím se přiznat, protože slzička mi ukápla.

Miretti
19.08.2020 5 z 5

Paní autorka to se čtenáři umí, čte se to samo. Po " Pravda nebo lež" řekla bych klasická romantika, ale i pro náročnější čtenáře. Dojemné to bylo, jako vždy, pro mě sice nepochopitelné uvažování a chování postav, ale tak to je v pořádku, takový je život . Doporučuji a těším se na další knihy .

sasankava
11.08.2020

Pěkné čtení, zajímavě psychologicky propracované osoby, ale chvílemi mi to připomíná červenou knihovnu ..... hlavně tedy závěr ..... nevěřím na bezpodmínečnou partnerskou lásku. Dávám 4,5* a doporučuji k přečtení. Každopádně originalita její další knihy Pravda, nebo lež v této chybí.

Martiiiik
03.08.2020 5 z 5

Moje první Colleen Hoover a musím říct, že byla výborná. Skvělé vykreslené emoce, od lásky tak spalující a intenzivní, že dýchat bez druhého je téměř nemožné, k hlubokému zoufalství a drtivému smutku na úplném dně, odkud není vidět ani paprsek světla.. A zároveň je v knize naděje, i když ji člověk někdy dlouho nevidí, jen se nesmí vzdát.. A spousta činností pro dospělé, až se člověk při čtení červenal.. :-D

Anyzz
19.07.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem vyměnila detektivku za romantiku. Chtělo to změnu, vražd a násilí už bylo dost. Dlouho mi byla Colleen doporučována, tak jsem sáhla po její první knížce, která byla k dostání. A už teď s jistotou vím, že rozhodně není poslední. Příběh Milese a Tate je tak nabitý emocemi, že dostane do kolen i největšího necitu. Posledních 30 stran jsem bez ustání probrečela. Už jsem se ani nenamáhala natáhnout se pro kapesník, abych si utřela slzy, protože neuběhla ani stránka a spustil se další vodopád slz. A neustálo to ani po přečtení. Zůstaly ve mě hluboké dozvuky Milesova příběhu a ty se jen tak nevypaří. Jsou knížky, které ve vás zanechají něco, co vám utkví v srdci. A tahle je jedna z nich.

Zuzanka45
11.07.2020 5 z 5

Tolik emocí, vášně, bolesti, smutku, radosti a štěstí.. moc hezká kniha!

MarkétaI.
05.07.2020 5 z 5

Uff, tak i slza ukápla.
Kniha je pěkně napsaná. Oddechová, čtivá, erotická, ale i smutná.
Pět hvězdiček bych dala už jen za to, že Miles nebyl žádný kanec, který střídá holky.
Ke knize se budu ráda vracet.

evik2710
04.07.2020 4 z 5

Takovej sladacek

pingu1
29.06.2020 4 z 5

Autorku mám ráda, ale tahle kniha mě zas až tak úplně nedostala, už jsem četla lepší. Bylo tam víc erotiky, méně děje než obvykle, nějak to tentokrát nebylo úplně to pravé ořechové.... Četla se pěkně, ale 4 hvězdy jsou za mě maximum.

HDosoudilová
10.06.2020 5 z 5

Tak tohle byla síla! Víc emocemi nabitou beletrii jsem snad ještě nečetla. Ale strašně mě to bavilo. Po celou dobu čtení se u mě vystřídaly snad všechny emoce (radost, vztek, dojetí...) a moc mě zajímalo, co se Milesovi v minulosti stalo. Bála jsem se, že se to nedozvím. A zároveň mi bylo líto Tate. Oba dva mi však byli od začátku sympatičtí. Co se týče sexu - kam se hrabe 50 odstínů =D Super!

princesse
08.06.2020 5 z 5

Kdyby byl možný větší počet hvězd, neváhám!!! Opět další skvělá kniha od této autorky a opět jsem vzápětí začala číst další a ještě jedna na mě čeká. Chybí mi už pouze jedna sehnat, ale to se mi zatím nedaří. Colleen je momentálně moje srdeční záležitost. Příběhy se skvěle čtou, mají hloubku, náboj a skvělé popisy čehokoliv, emoce a jak se v některých pasážíš zasmějete, tak se v jiných rozpláčete. Obojí splnily všechny její knihy ... jsem opravdu nadšená a těším se na další. Rozhodně doporučuji.

TetaPeta
08.06.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala pouze z "nudy" a z velmi kladneho hodnoceni...po precteni jednim slovem "wauuuu". Je to pribeh, ktery ma vse, co clovek od knihy vyzaduje a pribeh je velmi silny a zajimavy...za me rozhodne 5* [uz i proto, ze pribeh je zalozen na vypraveni 2 protagonistu, coz dava ctenari lepsi pohled na pribeh]. Pokud touzite po oddechovem cteni se spoustou emoci, urcite stoji za precteni! ❤️

YenMaja
31.05.2020 5 z 5

Zpočátku mi příběh hodně připomínal "Začít znovu" od Mony Kasten, ale v téhle knize měl Miles oproti Kadenovi opravdu důvod, proč kolem sebe postavil zdi. Autorka do knihy dala všechno a vyšlo z toho emotivně náročné čtení, vžila jsem se do všech postav a nemálo jsem plakala. Byla to má první kniha od této autorky a jistě ne poslední.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tato knížka mě úplně dostala, emocionálně velmi silný příběh. Ze začátku jsem Milese moc nechápala, ale když se odhalil celý jeho příběh ... No byla to síla a pořádně jsem si pobrečela. Kapitán parádně doplňoval hlavní postavy a hned jsem si ho oblíbila.

Kiuska
20.05.2020 4 z 5

Skvělé! Hooverová prostě umí psát. Je to záživné, napínavé, vtipné. Z postav je zajímavý zvlášť Miles, který je zahalen mlhou tajemna a vy prostě musíte zjistit, co se v ní skrývá. To nám odhalují pomalu části knihy psané z jeho pohledu, pozorujeme tak část jeho minulosti. Pravda, měla jsem trochu problém přecházet z vyprávění v minulém čase do přítomného a pak zase zpět, z jeho pohledu je to psané i poměrně stroze, což mi zezačátku moc nevyhovovalo, ale zvykla jsem si. Nebyla to primární dějová linka, takže jsem to i chápala. Milesovi bych jen vytkla jeho naivitu. Tate je velmi sympatická, vtipná. Hlavně jsem obdivovala její vytrvalost. Na knize je ale nejlepší to, že autorka skvěle umí popsat jejich společné chvíle (zvlášť v první polovině knihy, která díky tomu byla opravdu parádní), pocity, přitažlivost, vášeň. Zkrátka jsem někdy nedýchala společně s Tate, vzduch by se dal krájet i u mě jako čtenáře. Opravdu jsem měla pocit, jako bych to prožívala také a to je nejvíc, co si čtenář může přát. Bohužel to nevydrželo úplně až do druhé poloviny knihy. Co se týče děje, tak od něj jsem v takovém typu příběhu moc neočekávala, opravdu něco dramatičtějšího se děje až na konci (příběhů tohoto typu je mnoho, není to nic extra originálního, až na Milesovu minulost), ale o ději tato knížka není, ale spíš o pocitech, lásce, přitažlivosti a jak se poprat s minulostí. Takže první polovina knihy byla opravdu super, poslední kapitoly jsem také hltala, ale jedna věc mi to zkazila a to, že se jde zase na vše moc hrrr, a to já nemám ráda. Jinak to ale byla velká pecka.