Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2803 2803

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

lost.in.books
05.01.2021 4 z 5

Autorka si mě získala knihou Námi to končí. Ani tato kniha mě nezklamala , byla neskutečně čtivá-autorka doopravdy umí čtenáře vtáhnout do děje . Opět se zde vyskytuje velice důležité téma a tím je minulost a budoucnost . Moc se mi líbilo ,že se příběh prolíná s přítomností jedné postavy s minulostí druhé z postav , zatím v žádné z knih jsem se s tímto systémem nesetkala ale doopravdy jsem si ho oblíbila,příběh byl o to zajímavější . Jediné co bych knize vytkla bylo na můj vkus až moc milostných scén,které mi tam někdy už vadily .
Co se jazyku týče,tak ten autorka nepoužívá nějaký speciální ,ale i přesto mi vyhovuje a kniha se čte jedna báseň.
Co se postav týče,tak jsem si oblíbila oba hlavní hrdiny a postupem příběhu jsme se do nich dokázala vcítit a někdy mi jich bylo i líto. A zakončení bylo nádherné! Obdivuji autorku,že dokázala skvělým způsobem zkombinovat radost ,smutek , beznaděj a mnoho dalších pocitů do 1 díla .
Neskutečně čtivá záležitost ,kterou Vám všem doporučuji a těším se na další knihu od autorky.

LaDouche
29.12.2020 5 z 5

Od autorky jsem před pár dny četla knihu Námi to končí, ale Odvrácená tvář lásky mě emocemi zasáhla mnohem více. Poslední strany jsem už probrečela. Colleen Hoover je má nová oblíbená spisovatelka, takže se nemůžu dočkat dalších jejich knih. Jsou návykové, když se začtu, nemohu přestat.

Bavila mě číst jak linka přítomnosti z pohledu Tate, tak minulost Milese. To poodhalování bylo napínavé, i když už jsem pak začala ke konci tušit, co se asi Milesovi stalo. Konec byl krásný...

Welinie
26.12.2020 4 z 5

S Colleen je to sázka na jistotu. Čtení jejích knih ve mně vzbuzuje tolik emocí. Nejinak tomu bylo u Odvrácené tváře láska. I slza ukápla.

Bara52
25.12.2020 3 z 5

Ehm ... asi jsem si to nakonec nemela pujcovat, kdyz to v knihovne bylo mezi knihami pro mladez, neb jsem uz trochu starsi. Prislo mi to jako lepsi cervena knihovna s promyslenejsi zapletkou. Nerealny pribeh, ktery se ale rychle a dobre cetl, akorat mi bylo docela smutno, ze takovou dokonalou a nesobeckou lasku asi v realu malokdo poznal. Jen aby po precteni mladez nemela od zivota a lasky moc velka ocekavani ????

hlentilka
18.12.2020 3 z 5

Zajímavý námět, příliš mnoho sexu, až mě to otravovalo. Přitom nejsem žádná puritánka. Na druhou stranu autorka intimní styk popisuje živočišně, ale bez vulgarit. Celá kniha je napínavě propojená vzpomínkami na minulost hlavního hrdiny - pilota, který tímto objasňuje, proč je nemožné milovat Tate.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Nechápu, jak je to možné, ale Colleen to zase dokázala. Úplně mě svoji knihou opět odrovnala. Moc se mi líbilo postupné odhalování Milesovi minulosti a až do poslední chvíli jsem byla napjatá, co se mu vlastně stalo.
Tate jsem si zamilovala už od začátku a úplně jsem to prožívala s ní. Střídavě jsem Milese milovala, nesnášela a občas taky nechápala.
Na konci se vše krásné vyřešilo a to, jak to Colleen Milesovi vymyslela mě fakt dojalo.
Strašně mi sedí styl jakým Colleen píše. Miluju to a hltám každé slovo od začátku až do konce.

Ouninka
21.11.2020 5 z 5

Pěkná kniha, pěkný příběh....pořád jsem čekala na nějaké wauuuuu, to se sice nekonalo, ale kniha se mi i tak líbila. Odpočinkové čtení :-)

luzajickova
17.11.2020 5 z 5

Od Colleen sem nečetla zatím žadnou knihu tuto jsem si vybrala jako první jelikož mě zaujala jak anotace tak obálka proto jsem to chtěla zkusit a ta knížka byla opravdu skvělá jako oddechovku bych to určitě nenazvala protože tam bylo nějaké to drama a bylo to i smutné ale také originální ze začátku sem nechápala co a kdo z Milese udělal to jak se choval a nechtěl si připustit že dokáže znova milovat..Tate byla podle mě až moc statečná hlavně to co udělala pro Milese klasika on chtěl pouze nezavazný sex Tate chtěla víc ale to není to co mě na té knížce zaujalo nejvíc.. Nejvíc mě zaujal celkově příběh Colleen to napsala perfektně ale moc se mi nezamluvalo jak sepsala Milese minulost nevím tím sem se prostě musela probrouzdat ale jinak mě kniha ohromně bavila.. jak se choval Corbin jako opravdový bratr a Ian taky skvělý kamarád který aspoň trochu Milesovi promluvil do duše to samé Kapitán skvělý starší chlapík který pomohl i tak trochu Tate ♥

Anička.pa
10.11.2020 5 z 5

Colleen Hoover nezklamala, zatím každá z knih, po které jsem od této autorky sáhla, byla skvělá četba. Četlo se hezky, líbilo se mi střídání linky minulosti a současnosti, v jedné chvíli jsem hrozně chtěla vědět, jak dopadne jeden děj, pak se to zas obrátilo. Šíleně moc se také chcete dozvědět, proč ten Miles nechce nic víc, žádnou lásku a tak čtete, čtete a najednou jste u konce. Konec napsaný dle pohledů téměř všech hlavních postav, mě nadchlo. Kniha není naročným čtením, chvílemi trošinku červená knihovna, ale od Coollen, je to vše tak dobře podané, že je za mě celá kniha super :-)

iveta0549
09.11.2020 3 z 5

Autorku mám velice ráda, ale tuto knihu řadím mezi slabší. Nejvíce se mi na tom líbilo odhalení Milesovi minulosti.

Sanny_happ
08.11.2020 4 z 5

Moje první knížka od collen a byla jsem nadšena :)

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Má oblíbená autorka. Sice tato kniha je tak trochu klišé, ale styl psaní a kvalitní překlad dělá v celkovém dojmu poměrně dost :)

oblakaknih
02.11.2020 2 z 5

2,5/5

Po další knize od Colleen Hoover jsem sahala na jistotu, protože i když jsem od autorky přečetla jen dvě knihy, můžu s klidem říct, že patří mezi mé nejoblíbenější.
Bohužel u této knihy jsem byla od začátku v rozpacích a považuji ji za zatím nejslabší.
Jako vždycky je v knize schované nějaké vážné téma, ale v tomto případě bylo dost hluboko a na jeho pořádné odhalení jsem musela čekat. To byl možná jeden z těch největších problémů.
Co se týče pohledu hlavní hrdinky Tate, bylo to poměrně utahané a kdyby byl příběh o polovinu kratší, nebylo by to vůbec na škodu. Na druhou stranu pohled Milese mě bavil od začátku až do konce, líbila se mi jeho grafická stránka a nebyly tam zbytečné věci.
Autorčin styl psaní se mi jako obvykle líbil a kniha se četla dobře a rychle, ale samotný příběh nic moc.
Začátek příběhu byl sice nadějný, ale potom jsem musela hrozně dlouho čekat, než přijde nějaký pořádný zvrat a docela jsem se nudila. Konec byl pěkný, ale já bohužel docela odhadla, jak některé věci dopadnou.
Romantická linka je v knize poměrně originální, ale opět se zbytečnými scénami, které děj jen brzdily.
Tato kniha od autorky mi bohužel nesedla, ale jejím dalším dám určitě šanci a těším se na ně.

Kasana
02.11.2020 5 z 5

Moje úplně první knížka od Colleen Hoover, kterou jsem přečetla. Do té doby jsem takové knihy moc nečetla, protože jsem je prostě neměla v oblibě, ale líbilo se mi, jak o ní mluví kamarádka a tak jsem si řekla: "Hele, prostě si to přečti, a až pak říkej názor."

No jo, ale to bych neměla totálně změnit názor. Od té doby se vůbec nebráním knížkám od Colleen a horlivě je několikrát čtu. Pokud vezmu příklad Odvrácené tváře, tak do dnešního dne jsem ji přečetla třikrát. A to ta kniha ani není moje.
Asi bych si ji měla co nejdříve pořídit. Líbí se mi, že když mám čtecí krizi, tak sáhnu po jedné z jejích knih, a teď je zrovna jedno, jakou. Odvrácená tvář lásky je trochu drsnější, ne úplně nejdrsnější, ale bez suchého oka ji přečte málokdo.

Vřele doporučuji. Ono nakonec, když si k sobě získá někoho, kdo slaďárny nečte, tak to je podle mě úspěch!

Brolly
31.10.2020 5 z 5

Nekecám, když řeknu, že tuto knihu jsem za poslední rok přečetla asi 5x. Zařadila se tak na seznam mých oblíbených knih a kdykoliv potřebuji nepřemýšlet, tak si vezmu tuto knihu a zažeru se do ní.

Ennny
28.10.2020 5 z 5

Tohle je úplně největší pecka co jsem četla,nemohla jsem se od ní odtrhnout... pořád mi ten dej visel v hlavě , zapomněla jsem název tak jsem hledala a hledala než jsem ji znovu našla a musím si ji přečíst znovu... líbilo se mi přiznání i rozuzlení celé situace ,kdyby bylo možno dát víc hvězdiček bez váhání je dám... doporučuju...líbí se mi celkem tvorba od Collen Hoover , příběhy mají váhu a člověk se zamyslí..

klarinka9974
23.10.2020 5 z 5

Od začátku knihy z vás budou emoce lítat. Mám pocit, že každá autorčina kniha ve mě něco zanechává. Náhodné setkání, chuť získat trochu z toho druhého, nevyřčené tajemství a hodně sexu, vás čeká v této další knize úžasné autorky. Těšila jsem se na jisté odhalení, přeci jen si každý osud Milese představí jinak a bylo to hodně dojemné. Posledních pár kapitol jsem měla pocit, že mě kniha úplně pohltí. Nemohla jsem se odtrhnout a doufala jsem ve šťastný konec. Super, já si nemůžu pomoct ale tato autorka to vážně umí všechno tak skvěle napsat, popsat a rozepsat a já už se nemůžu dočkat, další její nové knihy.

Luccinda
19.10.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky je FENOMENÁLNÍ! Je to ten typ knížky, kde se absolutně ztotožníte s hlavní hrdinkou a budete s ní prožívat všechny momenty od první až do poslední strany. Společně se ocitnete na emoční horské dráze, jednou jste dole, jednou zas nahoře, budete se smát i brečet, budete milovat i nenávidět. A bude to stát za to!

Tohle zkrátka není obyčejná love story, kterou byste lehce propluli a po měsíci už si ani nevzpomněli, že jste někdy něco takového četli. Odvrácená tvář lásky s vámi zůstane ještě mnoho let po dočtení a já upřímně doufám, že stejný prožitek si odnesu i z dalších knížek této autorky.

Jenny46
15.10.2020 5 z 5

I když předvídatelné super kniha. Opravdu spisovatelka píše krásné životní příběhy, doporučuji.

katerina3329
04.10.2020 5 z 5