Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460503/bmid_odvracena-tvar-lasky-c0S-460503.jpg 4 2804 2804

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ugly Love , 2014

Cress
18.05.2020 4 z 5

Colleen Hoover prostě umí psát a touhle knihou to dokazuje. Jedna z mých nejoblíběnějších romantických knih, Přečetla jsem ji za jeden den a zamilovala se do posta, příběhu i prostředí (i když to nebylo nic originálního). Během knihy ve mě autorka vyvolala spoustu emocí a nakonci byly i nějaké ty slzy.
Jo a pokud se vám kniha líbila doporučuju najít písničku Ugly love od Griffina Petersona, která je napsaná k této knize.

blackoutzuzi
18.05.2020 4 z 5

Ano, ani tentokrát Colleen nezklamala a zhostila se na výbornou velmi silného tématu, které nechci úplně rozebírat, protože bych tak prozradila příliš mnoho, a tím pádem by přišli o wow efekt všichni ti, kteří se na knihu teprve chystají. Ovšem zaručuji vám, že ty emoce, které ve vás Colleen vzbudí, budou rezonovat ještě několik dní po dočtení - já sama byla téměř v šoku a neubránila se slzám. Co se týče cílové skupiny - doporučuju ji spíše ženám a dívkám tak od 16 - 17 let.

Ketfl
11.05.2020 5 z 5

Tuto knihu od Colleen miluju. Líbí se mi, jakým stylem je děj psán. Má to takový příjemný spád, který se dobře čte. Tuto knihu jsem četla už několikrát a pokaždé jsem z ní dost smutná. Nedokážu si představit tu bolest, kterou si musely postavy projít. Colleen zas a znovu dokazuje, že psát prostě umí, a že člověk její příběhy prožívá, jako by se to dělo před ním ve skutečnosti. Jedním slovem - krása.

pavla.ba
10.05.2020 4 z 5

Tato kniha mě na začátku neuměla vtáhnout do děje, ale pak se rozjela klasická krasojízda autorky. Doporučuju všem! Hlavně romantickým duším, kdo nečetl Colleen, jakoby nebyl.

Pitbullka
10.05.2020 5 z 5

Ačkoliv začátek mi přišel slabší, tak pak jsem se nějak začetla a začlo mě to neskutečně bavit. A poslední třetina knihy byla opravdu silná. Tento typ knih moc nevyhledávám, ale knihy Colleen si ráda přečtu, vím co od nich můžu čekat a je to taková záruka kvality.

kalinka99
07.05.2020 4 z 5

Četla jsem zatím všechny knihy od Colleen Hoover a možná tenhle mi přijde slabší. Příběh krásný a dojemný, ale část knihy mi přišla jako červená knihovna. Každopádně knížka přečtena jedním dechem během jednoho dne a nenechám si ujít další úžasně napsané knihy od této autorky.

snowpinkee
05.05.2020 4 z 5

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností.... To je hlavní moto této knihy. A jak už nám na počátku je všem jasné tak to dopadne. Ve finále se všechno dovíme...
Postavy byly příjemné. Oblíbila jsem si je. Vcelku jsem jim to i věřila. Ale od Collen jsem četla novější knihy a maličko mi tady chyběl ten hlubší podtext příběhu. Spíše mi to přišlo jako romanticko-erotický příběh. Ale dobře napsaný.

Khira
04.05.2020 4 z 5

Jedna z top kníh. Postavy si obľúbite skoro ihneď. A to takmer všetky, ktoré sa tu objavia. Prelínanie súčasnosti a minulosti je geniálny nápad. A odhalenie o Kapitánovi na konci ma fakt dostalo. O jednu menej dávam z toho dôvodu, že na konci som od Tate čakala, že mu to nedaruje tak ľahko. Ešte predtým ako sa dozvedela o co ide. Miles vedel ubližovať bez toho, aby vyriekol co i len slovo. Bolo to surové, plne emócií a je to určite jedna z kníh, ktoré si prečítam opakovane.

Laf
03.05.2020 5 z 5

Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Během čtení jsem měla rozporu plné pocity, jak kniha asi dopadne a že výsledek nebude valný, ale nakonec to předčilo má očekávání :) Autorka zase nezklamala. Můžu doporučit.

petulkapeta
02.05.2020 5 z 5

Druha kniha co čtu od teto autorky a uzasny zážitek, misty jsem skoro nedychala, ty emoce...Miles a Tate skvělé...

Denisa_a
02.05.2020 5 z 5

Další knížka po které mám pocit, že Colleen miluji víc a víc. Skvělá knížka ♥️
Přečetla jsem jí za 3 hodiny a místy ani nedýchala...

Mandlevest
01.05.2020 5 z 5

Tak jo, neodolala jsem a znovu sáhla po knize této mimořádně nadané autorky. Možná se mi To nejlepší v nás líbila o kapku více, ale myslím, že to bylo tím, že tato kniha popisuje vztah mladších hrdinů. Colleen má opravdu velký talent v podstatě banální příběh popsat s vkusem a velkou dávkou empatie. A že je tam více erotiky mně, i přes ročník narození, vůbec nevadilo. I moje generace byla "nedávno" mladá a prožívala vše tak intenzivně a naplno, jako hrdinové této moc pěkné knížky.

happystar
30.04.2020 5 z 5

Jedním dechem přečteno, nádherná kniha.

janina66
28.04.2020 5 z 5

SUPER! Jedna z nejlepších knih tohoto žánru. Hlavní hrdinka Tate se seznámí se záhadným pilotem Milesem. Musíte číst stále dál, aby jste přišli na to, proč je Miles takový a proč se tak chová. V dojemném závěru vše vysvětleno.

nataalie7
23.04.2020 4 z 5

Tak tohle bylo úžasné.. četla jsem teď mnoho podobných knih, ale žádná mě nedostala, tak jako tahle! Krásný příběh, který se vás dotkne na těch správných místech a zanechá ve vás příjemný pocit radosti.

Magda39
22.04.2020 5 z 5

Hltala jsem každé slovo. Na tvorbě od Colleen obdivuji různorodou kompozici u každého díla. U této knihy plně pochopíte začátek až ke konci knihy.

Pája699
20.04.2020 5 z 5

Tak tuto knihu řadím na TOP a k mým nejoblíbenějším! Příběh Tate a Milese jsem hltala jedním dechem. Colleen mě ještě nikdy nezklama a vždy mě rozebere na malé kousíčky. Je až neuvěřitelné, jaké emoce ve mě její knihy vyvolávají.

juni
13.04.2020 5 z 5

Nádherná knížka. Neví, co jiného dodat.

Tereza035
07.04.2020 5 z 5

Naprosto nádherná knížka. Začetla jsem se hned od začátku až do konce. Je to čtivý, silný a emoční příběh. Líbil se mi styl psaní a jednoduše celá kniha byla boží. Stoprocentně moje nejoblíbenější kniha od Colleen a jedině doporučuju:)

Myška43
06.04.2020 5 z 5

Slzy smutku a štěstí mi stékají po tváři. Colleen je paní SPISOVATELKA. Opět strhující příběh, který mi zůstane dlouho v mysli!!!!!