Půlnoční koruna

Půlnoční koruna
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259919/bmid_pulnocni-koruna-CO7-259919.jpg 4 3647 3647

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky...... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight, 2013

elik-play5518
28.05.2019 4 z 5

První díl byl lepší

Skalníková
26.05.2019 5 z 5

Skvěle pokračování série, na které jsem se stala závislá. Autorka děj dokonale propracovala a postupně nám po kousíčcích odkrývá víc a víc, což úplně zbožňuju. Knihu jsem přečetla jedním dechem a hned se musím pustit do dalšího dílu.

Gabri-88
09.05.2019 4 z 5

Druhy dil Pulnocni Koruna mi ukazal jak velky potencial serie ma. Dozvime se nektere neuplne informace a jine naopak prulomove informace. Smrt jedne z postav me sokovala!
Vrazedkyne Celeana mi zacla byt sympatictejsi, ackoliv mi obcas drasala nervy. Proc tu nektere ctenarky vzdychaji nad Chaolem, nechapu :-) dej o carodejnici jsem skoro povazovala za vykrik do tmy, ale v dalsich dilech se ukaze, ze tomu tak neni.
Cim dele ctu, tim vic si uvedomuju jak je zapletka slozita a jak nam autorka vse odkryva kousek po kousku. Pro je serie dil od dilu lepsi

knihomolkajanca
04.05.2019 5 z 5

Skvělé počtení. Čekala jsem, zda i druhý díl mě bude bavit tolik jako ten první a ono to nakonec bylo ještě o něco lepší. Konečně jsme se dočkali i Adarlanského zabijáka, ovšem nečekala bych, že u toho Celaeně vypne tak trochu i mozek :) Docela mi pak bylo Chaola líto, že se k němu chovala takovým způsobem a přišlo mi poněkud nelogické, že se ani nenamáhala zeptat na jeho verzi, když byla tak zamilovaná, jak autorka popisovala. Ale pominu-li tohle, tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout a přečetla ji za dva dny. Oblíbila jsem si scénky s mluvícím klepadlem a další zápletku, kterou se čtenář dozvídá až na samém konci, vítám, jelikož to slibuje zajímavou dějovou linii i pro další díl(y). Už se těším, jaké zvraty přinesou!

Dada_cte
11.04.2019 5 z 5

Miluju tuhle autorku. V tomhle příběhu nás dokázala opravdu překvapit. Nikdo nečekal, že Celaena je ve skutečnosti někým jiným. Kniha je díky tomu velmi čtivá a každý jí hltáme stránku po stránce. Neodložíte ji z ruky a nedá vám pokoj, dokud ji nepřečtete. Doporučuji ❤️

janno69
10.04.2019 5 z 5

Úžasné pokračování, jsem zamilovaná do Chaola, mám skvělou přítelkyni Celaenu a Doriana bych chtěla za bráchu :-) .... a pár dalších postav bych nejraději sama utopila :-)

leník511
02.04.2019 4 z 5

Za mě lepší jak první díl, ale stále to nemá na plný počet hvězdiček.

martina7417
29.03.2019 4 z 5

toto pokračování příběhu Celaeny sem doslova hltala, posledních cca 150 stránek sem přečetla snad jedním dechem, jak se děj krásně rozjel.. po smrti přítelkyně se Celaena pěkně zvrhla a konečně ukázala co v ní je a proč vlastně drží titul Adarlanského zabijáka .. doufám, že další díly budou jen eskalovat ..

Fantasmagorka
28.03.2019 3 z 5

Druhý díl se mi zdá ve srovnání s ostatními nudný. Chaolovi prostě nefandím a představovala bych si pro Celaenu někoho lepšího.

Annkag
24.02.2019 5 z 5

O Sudbe sme sa dozvěděli niečo nové.Hrdinka sa rozhodla komu má dať svoje pocity.
Zasáhla ma smrť Nehemie .
Těším sa na pokračování.

Verunka926
02.02.2019 5 z 5

Nemám slov... Tato kniha je prostě nádherná. Už se těším na další díly. Za mě určitě minimálně 5*.

Pazďa
26.01.2019 4 z 5

Jsem rád že pokračování je ještě lepší a napínavější než první díl. Mezitím co první díl jenom představoval svět a postavy, zakončení Půlnoční koruny posílá postavy směrem k větším věcem, kterým se bude věnovat zbytek knih. A už se těším až se k nim dostanu.

hurikan123
22.01.2019 5 z 5

kniha po všech stranách pěkně šmakovala. jen nechápu, že cealana vleze do postele týpkovi, a za tři dny by ho nejradši zabila...
Začátek spoileru!
vlastně je tu taky nehemia. po všech stranách klaďas, zábavná, mě moc symptická postava. ach jo... je to k ničemu, že umřela - navíc rozpáráná hrobem...
vřele doporučuji

sd1992
20.01.2019 5 z 5

Když jsem dala prvnímu dílu 5*, tak co mám dát tady? A co teprve u dalších dílů? Proč jich můžu dát jen 5? Půlnoční koruně dávám 7* prostě!!! :-D :-D

MaryBe
06.01.2019 5 z 5

Nemám slov. Potřebuji další díly!

denniys
23.12.2018 4 z 5

Druhý díl je značně lepší než první díl..přesněji druhá část knihy,jen díky ní jsem tomuto příběhu přidala hvězdičku,první část knihy je totiž ve stejném duchu jako první díl a je spíše pubertální romanťárnou..vypadá to tudíž,že by série mohla mít vzestupnou tendenci,takže s vysokou zvědavostí jdu na další díl..ps:v závěru komentáře k prvnímu dílu,jsem samozřejmě měla pravdu :)

jaruva
22.12.2018 4 z 5

Zpočátku jsem měla trošku problém se do knížky začíst - od první dílu uplynulo poněkud více času. A navíc jsem rozečetla druhou autorčinu sérii. Ale jako obvykle, od poloviny už jsem hltala každé slovo, stránku za stránkou. Těším se na pokračování.

Sam.Mischell
21.12.2018 5 z 5

Úžasně pokračování, kniha nabírá pořádné obrátky a nenechá v klidu dokud ji člověk nedočte.

ThrisaManx
07.11.2018 5 z 5

Rozhodně to nebylo horší než první díl a nebojím se napsat, že to bylo dokonce i lepší. Bylo to BOŽÍ (ačkoli se tomuto slovnímu spojení vždy obloukem vyhýbám)!! Hodně mě zde bavila romantická linie příběhu, užívala jsem si ji a do Chaola se totálně a naprosto platonicky zamilovala ❤
Bylo tady hodně zvratů, akce a překvápek, takže vždy bylo o čem číst a Celaena konečně ukázala svou temnou stránku - stránku Adarlanského zabijáka. Jo a taky se toho hodně dozvíme o celém autorčině světě. No a velké odhalení na konec? To mi bylo jasné už od začátku první knihy. Takže za mě dost velké klišé, ale jinak knihu doporučuji a těším se na další díl!

AniDi
29.10.2018 4 z 5

Zdá se mi, že v tomto pokračování už plyne příběh plynuleji a to se mi líbí. Je mi líto smrti jedné z postav ale bohužel jsem o ní věděla (viz některý z komentářů níže bez varování Spoileru). Nemůžu se dočkat, zda "ti dva" budou spolu opět nebo nás čeká další milostný příběh a konec je pecka ale dalo se to čekat.