Půlnoční koruna přehled

Půlnoční koruna https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259919/bmid_pulnocni-koruna-CO7-259919.jpg 4 3493 3493

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půlnoční koruna. Přihlašte se a napište ho.

Peťulka3
předevčírem 5 z 5

Miluju je všechny. Všechny ty hodný samozřejmě.

Yila
15.05.2024 5 z 5

Druhý díl opět skvělý, postupný vývoj postav a jejich vztahů. Děj mě opět vtáhl velmi rychle. Rozhodně několik neočekávaných zvratů, které cením, jelikož krásně posouvají děj dopředu, ikdyž jsou lehce emocionálně náročný :)

Janevl
14.05.2024 5 z 5

Druhý díl mě uchvátil víc než první, tak jen doufám, že se brzy dočkám 3.dilu a budu si moci přečíst jak vše pokračuje.

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017

Kniha Půlnoční koruna v seznamech