Půlnoční koruna

Půlnoční koruna
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259919/bmid_pulnocni-koruna-CO7-259919.jpg 4 3647 3647

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky...... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight, 2013

Peťule159
28.02.2018 5 z 5

Wow! Už se těším na další díly...tuhle sérii jsem si úplně zamilovala :) Tuto autorku jsem si zamilovala...

Monisek.B
18.02.2018 4 z 5

Už to není takové WOW jako u prvního dílu, ale pořád mě to dost bavilo. Teda aspoň po většinu doby. Kolem půlky, když se stala ta strašná věc a Celaena se začala chovat jako kráva, musela jsem knihu na den odložit. Dál jsem četla už jen ze zvědavosti, jak to dopadne a postupně mě to začalo zase víc a víc bavit. A ten konec? Naprostá lahůdka! Dozvěděli jsme se něco, co jsem tak nějak už předpokládala od půlky prvního dílu, takže zas až tak překvapená nejsem :-D Nejspíš se ale i tak brzy pustím i do dalšího dílu :-)

Wolf012
14.02.2018 5 z 5

Tak toto byl neuvěřitelný zážitek. Tolik zvratů, mazec moc se těším na další díl až se do něj pustím

Aelka
12.02.2018 5 z 5

Celá série je nesmírně čtivá, skvělé knihy!

blazkovamaja
12.02.2018 5 z 5

úžasná kniha...

HankaHail
01.02.2018 4 z 5

Zatím co u prvního dílu jsem přemýšlela jestli nemám dát 3 hvězdy, tady se rozhoduju zda nedát 5.
Vše to co mi chybělo nebo vadilo u prvního dílu, jsem si zde plně vynahradila. Více magie, romantiky, akce, lepší poznání/pochopení postav...
Těším se na další díl.

IZZYQUEEN
30.01.2018 5 z 5

Kúsok slabší diel, ale nie nejako veľa

lotofhs
22.01.2018 5 z 5

Pane boze tohle je skvělý a ten konec? Jsem beze slov.

LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Skvělé pokračování! Možná ještě lepší. Kniha měla grády. Moc se mi líbil v knize i Chaol a fandila jsem jim. Nebudu radši spoilerovat. Jen to co se stalo...to.. mě zničilo..prooč ? A ten konec ? Bomba! Těším se na třetí díl :-)

wildXchos
06.01.2018 5 z 5

Opět skvělý díl, snad ještě lepší než první, ale ten milostný trojúhelník už mi po čase začínal trošku vadit.

terka0056
25.12.2017 4 z 5

Trochu mě štval ten milostný trojuhelník, podle mě byl zbytečný a ani ději nějak nepomohl. Jsem ráda, že se rozpadl a doufám, že ho v dalším díle už neuvidím. Kniha mi přišla málo surová a málo akční. Ale další díl si přečtu.

Ninde
16.12.2017 5 z 5

Tato kniha mě opět nadchla. Úžasná, doporučuji všem.

Kuki007
10.12.2017 3 z 5

I když se kniha čte dobře, stále se nějak nemůžu přinutit začít zvyšovat hodnocení. Čte se to sice dobře, ale pořád mi autorčina druhá série přijde lepší. Přesto pokračuji, autorka se určitě s každou knihou zlepšuje a příběh končil otevřeně, takže mi ani nic jiného nezbývá. :)

KnihoMorka
28.11.2017 5 z 5

Prahnu znova

Jaruš7
27.11.2017 5 z 5

II. díl. ze série Skleněný trůn
Hrdinka ovládaná Zlem, vázaná Povinností a rozpolcená Láskou ,ale přesto oddaná své niterné vizi v uskutečnění snu o svobodě.
Fantazii se meze nekladou, a zde je v rozkvětu. Překážky, nástrahy a komplikace, zrady a záludnosti jsou to, co ostří charaktery a děj.
Citát : "Nedokázala se přimět vyslovit tu strašnou pravdu: Že ... ( Ona).. připravila vlastní smrt s vědomím, že může změnit svět a ....(Přítelkyni) víc svou smrtí než svým životem."

Melisandra
27.11.2017 3 z 5

I když se mi tato kniha líbila některé části byly opravdu nudné a zdlouhavé.

JajaCZ
24.11.2017 5 z 5

Aj keď sa tento diel z veľkej časti venoval popisu rozvoja vzťahov medzi postavami, koniec to akčnosťou a krvavosťou vyvážil. Mňa to bavilo. Nebolo to presladené ako som očakávala a musím uznať, že autorka postupne buduje zaujímavý fantasy svet :) Teším sa na pokračovanie :)

Andreanis
20.11.2017 5 z 5

Neskutečné. To je jediné slovo, které vystihuje tento díl. Plný neskutečně emotivních a silných momentů. Opravdu nemám slov. Dokonalá kniha :)

Anonymní
18.11.2017 5 z 5

Začátek knížky nebyl nic moc a chvílemi mě čtení nebavilo, ale ve výsledku to byla opět skvělá knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Jenom se musím přiznat že mi bylo líto Doriana, oblíbila jsem si ho, ale snad se to mezi nimi nějak vyvrbí. :)

Katnissia
30.10.2017 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tento díl už mě tak neuchvátil. Vůbec jsem si neoblíbila Chaola a dějová linka týkající se magie mi přijde málo rozepsaná. I když se mi tento díl tolik nelíbil, rozhodně si koupím a přečtu další, protože od konce druhého dílu si slibuji slibný začátek třetího.