Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185933/bmid_storocny-starcek-ktory-vyliezol-z-okna-a-zmizol-185933.jpg 4 7298 7298

Stoletý stařík série

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Hundraäringen som klev ut genom fönstret och försvann, 2009

Agatha84
20.07.2016 1 z 5

Pro mě příšerně nudné a nezáživné, asi budu mít co dělat, abych knihu vůbec dočetla, a to stránky už i přeskakuji :(

Irsaf
19.07.2016 5 z 5

Pěkný čtení.

cerna.pet
19.07.2016 5 z 5

Za mě super kniha, vtipná, plná zvratů, jediné co mě moc nebavilo byla Alanova minulost kde se propírala politika, to pro mě bylo zdlouhavé ale zvládla jsem to a musim říct že je to jedna z mála knih která se mi velmi líbila, určitě si přečtu i další. Alan je velmi sympatický starý děda který bere život jak je.

lucille48
18.07.2016 3 z 5

Knihu jsem přečetla celou, uznávám, že je dobrá, ale nic víc. Zvratů je tam na mě moc. Kniha pro mě to není.

knihomilka
17.07.2016 odpad!

Toto je skutočný odpad, nezvládla som to dotiahnuť do konca, mala som toho dosť, až po krk. Bola som zvedavá na túto knihu, keď sa o nej toľko hovorí v samých pozitívach, ale toto bolo fakt hnusné, vulgárne a každú chvíľu nejaké násilie. Autor si najradšej robí žarty zo smrti v rôznych podobách, čo nedokážem pochopiť, ako môže niekomu pripadať niečo také vtipné. Podľa mňa je to vyšinutý spisovateľ, ktorému by mali zakázať písať v takomto duchu. Už nechcem o tomto autorovi ani počuť.

RudýOnkel
15.07.2016 5 z 5

Ála švédský Švejk :D Nikdy jsem se u ničeho víc nenasmál, ani u filmů (možná jen u Borata :D ). Ale bylo pro mě zklamáním, když jsem shlédl film, který obsahoval jen 65% knihy. I tak, někdy jsou knihy lepší než filmy :D

Garfinela
12.07.2016 5 z 5

Naprosto vynikající kniha. Neskutečně jiná než všechny ostatní, zábavná, bizarní, úžasná

ManželéMannovi
04.07.2016 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Dočetl jsem, ale že bych se nějak extrémně bavil, to se říct nedá.

Mann

Jury
03.07.2016 4 z 5

Kdys se tato kniha vezme s velkym nadhledem tak je to fakt super cteni ;) koho bavil Forest Gump tak ho bude bavit i toto...rozhodne pujdu i do autorovych dalsich titulu ;)

Drahuš
01.07.2016 2 z 5

Kniha mi byla doporučena, ale nedočetla jsem. Tento styl humoru mi nic neříká, nebavila mě.

Nejene
30.06.2016 5 z 5

Moc dobrá kniha. Promíchání minulosti a přítomnosti aby se nakonec mohly promíchat. Za mně vedly kapitoly z minulosti. A Alan byl moc sympatický.

shmaic
26.06.2016 5 z 5

tato kniha rozlisi lidi s intelektem vyssim, nez ma nemecky ovcak po amputaci hlavy a ctenare, jejich iq se nachazi pod touto hranici. mnohem snazsi cteni, nez analfabetka, avsak nemene zabavne.

Jendorožec
22.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha. Jen mi dávalo problém spojit si Alanovu minulost a přítomnost do jednoho. Doporučuji i pro mladší čtenáře :)

spackova.p
21.06.2016 4 z 5

Po několika stránkách jsem myslela, že knihu asi odložím. Ale naštěstí jsem četla dál, protože se mi nakonec její specifický humor zalíbil.

SimonaP
19.06.2016 4 z 5

Originálně napsaná kniha, žádnou podobnou jsem ještě nečetla, úžasný humor, do sebe zapadající scény, promyšlený děj, prostě nádhera. Smála jsem se při čtení nahlas, což se mi běžně nestává. Rozhodně doporučuji, přirovnání k Forrest Gumpovi sedí.

michaela9189
17.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha! Hlavní hrdina Alan opravdu připomíná Foresta, Švejka a mě i Cimrmana. Jeho humor nemá chybu. Moc se mi líbily Alanovy návraty do minulosti, které mi oživily hlavní historické postavy a momenty novověku. Pobaví Vás i jeho společníci na útěku (včetně slonice) a gang pronásledovatelů. Strašně mě to bavilo. Po přečtení jsem se "bála" filmu, ale ty zfilmované gagy stojí za vidění! Doporučuji obojí :).

janarzk
13.06.2016 1 z 5

Nedočetla jsem. Vůbec mě nebavila a nijak vtipná mi taky nepřišla. Asi mám ráda jiný styl humoru.

vladi5753
11.06.2016 5 z 5

Naprosto neskutečná kniha,můžu hodnotit,jako typ knihy,která se nedá odložit!!
A doplnit se dá,poctivými výbuchy smíchu :) :)
Víc než jen luxusně napsáno :) :)
Určité věty,se slovy,které se nedaly pojmout jinak než smíchem a údivem,celého příběhu,
života staříka Alana,pro mě osobně vydá víc,co do porovnání,tzv pouhé báje a legendy od Ezopa :)
Teď po přečtení během dvou dnů,už můžu jít,konečně umýt nádobí a vyžehlit :) :)
Jak by řekl Alan,je tak,jak je.......a bude,jak bude
VÝTEČNĚ NAPSÁNO,KNIHA KTERÁ NIKDY NEOMRZÍ A POKAŽDÉ ZAUJME A ROZESMĚJE :) :) :)
JÁ SMEKÁM KLOBOUK ÚPLNĚ AŽ NA ZEM :)

bolkovo
08.06.2016 5 z 5

Nerada čtu knihy poté, co jsem je viděla jako film. Nicméně tato kniha mi přišla pod ruku v antikvariátu a jsem nesmírně ráda. Film je moc dobrý, ale kniha je vynikající! Ohromně vtipná s prvky černého humoru. Chcechtám se u ní od prvních řádků a často nahlas. Jen nedoporučuji čtení v hromadné dopravy, protože by Vás mohli sebrat s podezřením, že jste se zbláznili.

cérka
06.06.2016 4 z 5

Knihu jsem si půjčila na CD. Celý život Alana je k neuvěření a konec šíleně a asi i zbytečně složitý. Nicméně kniha u mě splnila svůj úkol. Zpříjemnila mi čas strávený u žehlícího prkna a konečně vím kdo je onen stoletý stařík.