Všetky tvoje prednosti

Všetky tvoje prednosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515244/bmid_vsetky-tvoje-prednosti-nYF-515244.jpg 4 1728 1728

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Obaja začínajú pochybovať o význame svojho vzťahu. Prestať či neprestať bojovať za spásu manželstva, ktoré malo trvať večne? Spomienky, chyby a tajomstvá, ktoré si vybudovali v priebehu rokov, ich trhajú od seba. Budúcnosť závisí od plnenia sľubov z minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

All Your Perfects, 2018

MOmoMO
15.02.2021 5 z 5

Druhá kniha od Colleen a opět spokojenost. Nejvíc nadšená jsem z toho, jak dokáže vytvořit ideálního až pohádkového muže. Zamilovala jsem se do Holdera a teď i do Grahama .. uff no byla by to paráda, mít na světě víc takovým mužů . Jinak příběh byl uvěřitelný, protože se to může stát každé z nás a proto jsem Quinn dokázala pochopit .. Čeho jsem si v knize všimla, bylo lehké propojení s knihou , kterou jsem četla před touto , to se mi taky líbilo. Takže za mě super, určitě doporučuji :)

Ruxandra
14.02.2021 3 z 5

Pokud je toto první kniha od Colleen Hoover, která se vám dostala do ruky, možná si raději vyberte jinou a k téhle se vraťte někdy později. Colleen v minulých letech napsala plno úžasných knih, ale tuto s čistým srdcem doporučit nemohu, ačkoli mám autorku velmi ráda.
Téma je to samozřejmě těžké, jako vždy, ale jedno z těch, které asi úplně nedokáže pochopit ten, kdo si to neprožil (pak si v komentářích zde přečtete "no bože, ta s tím nadělala"). Ani já se úplně nevžila, ono je to těžké, když kolem vás při čtení běhá vlastní dítě, o které jste takto "bojovat" nemuseli...
Celý příběh se točí dokola na místě kolem pocitů a trápení hlavní hrdinky a ukazuje naprosto nereálného a dokonalého muže, na kterého nejedna čekáme, ale obávám se, že žádný takový nikde na světě neexistuje. Nebýt jeho závěrečných dopisů, hodnotila bych knihu o hvězdu méně.
Plus knihy je v názorné ukázce toho, jak nekomunikace dokáže zničit jakýkoli vztah, především ten manželský, v tom je příběh velmi poučný...

Anna 13
11.02.2021 5 z 5

Jeden z nejkrásnějších příběhů o lásce, jaký znám.

Nemohu uvěřit, že jsem na tuto knihu zírala skoro tři měsíce, co byla v mé knihovničce, aniž bych tušila, že se jí prohání zničující hurikán emocí... A že je to jedna z těch knih, co mě bude utvářet.

Tady ze sebe Colleen Hooverová ukázala to nejlepší, co v ní je.
Příběh Quinn a Grahama strašně bolí. Ale je to ten nejsilnější příběh lásky, který bych si dokázala teď vybavit. Nečetla jsem zatím knihu, která by zvládla tak dobře vykreslit manželskou krizi, napěchovat ji emocemi, zvraty.
Čtete příběh lidí, na kterých vám strašně moc záleží. Vžíváte se do jejich minulosti - plné zamilovanosti a vášně. Dokonalosti. A pak s nimi procházíte po letech manželstvím, ze kterého bolí u srdce a které pro ně toužíte zachránit.
Tahle kniha je naprosto brilantní!
Jedna z těch úplně nejlepších od Colleen. Nemám slov.

Dala jsem té knize čtyři dny.
Dala jsem jí své srdce i slzy.
Dám jí čestné místo v polici s knihami.
A vím, že tato kniha je stejně tak důležitá jako NÁMI TO KONČÍ. Kdo z nás ví, kde se v životě ocitne? Já ale věřím, a to velmi silně, že tyto knihy nás mohou třeba někdy zachránit. Pomoct najít cestu a směr. Něco v nás probudit, něco nás naučit.

Miluji Colleen Hooverovou a děkuji jí, že tuhle literaturu tvoří. Její příběhy dotvářejí mé srdce. A k tomu prostě nemám, co bych více dodala...

Jupijow
09.02.2021 4 z 5

Jak říká jeden známý parový terapeut, jedna se o typické porno pro ženy...emoce, drama, vášeň, spřízněné duše...a nekonečná víra čtenáře v happy end.

desejka
07.02.2021 5 z 5

Knihy od Colleen jsou pro mě vždy hodně silné a poučné. Snad v žádné knize jsem necítila tolik bolesti. Naštěstí láska a komunikace pomohla vztah vybojovat zpět.

Vlaďkaa4
05.02.2021 5 z 5

Knížka je fajn, jen se trochu bojím, že slečny které ji budou číst, pak budou čekat na prince na bílém koni. A ten se nejspíš nedostaví.

Zuzanka45
05.02.2021 5 z 5

Další pecka od mé oblíbené Colleen. Opět kniha s velice silným tématem, která vás pohltí a bude bavit. Příběh je naprosto promyšlený, reálný, plný lásky, smutku, zoufalství, touhy, dovede vás zapřemýšlet. Tuto knihu doporučuji spíše ve starším věku, kdy už máte rodinu, proto si knihu přečtu minimálně ještě jednou, třeba až sama budu mít manžela. Zpočátku jsem měla trochu zmatek ohledně kapitol - minulost a přítomnost - ale po první čtvrtině knihy jsem se v tom už vyznala. Minulost krásně doplnila mé otázky.
PS: Ráda bych poznala ve skutečném životě chlapa jako byl Graham, protože ten byl neskutečný.

martina1797
03.02.2021 4 z 5

Tato autorka prostě umí neskutečně vykreslit pocity a emoce. Ze začátku jsem myslela, že to nebude nic moc, navíc téma neplodnosti mě moc nelákalo. Ale hlavní myšlenka podle mého byla o něčem jiném. Když spolu dva otevřeně nekomunikují, dojde časem k nepochopení a odcizení. Líbilo se mi rozdělení knihy na část "tehdy" a "teď". Vidět ten rozdíl a uvědomit si, že i dokonalý pár musí na vztahu pracovat aby všechno dopadlo jak má. Za mě krásná kniha k zamyšlení...

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Knihy Colleen Hoover mám opravdu moc ráda, bohužel každé její dílo je poměrně hodně emočně náročné. Každá sice jinak, ale vždycky ve mě zanechají smutek a vnitřně se mě dotknou. Z tohoto důvodu jsem si začala zvažovat, kdy se do její další knihy zase začtu. Knihu "To nejlepší v nás" jsem odkládala hodně dlouho, ale po jejím přečtení musím konstatovat, že autorka opět nezklamala.

uhnavka
02.02.2021 3 z 5

Knížka na dovolenou. Ke konci jsem už ale přeskakovala především pasáže o neutuchající lásce na počátku vztahu. Myslím, že nápad dobrý, ale za mě trochu pořád do kolečka. Rozhodně do života přinutí zamyslet se nad tím, jak (ne)řešíme problémy.

Katerina015
31.01.2021 4 z 5

Fajn kniha, prijemne se cetla :-)

ivetapl
31.01.2021 2 z 5

Quinn mě šíleně vytáčela. Obdivuji Grahamma, že s ní zůstal... Úplně mě to nebavilo a uvažovala jsem o odložení knihy...

sladkovka
27.01.2021

Teď jsem knihu dočetla a mám chuť napsat podobný dopis svému partnerovi. To co bych mu chtěla vše říct, ale nemám odvahu, protože nechce poslouchat pocity a hlavně je nechce řešit.
Stejně jako čtenářky přede mnou jsem myslela, že knihu nedočtu, ale jsem ráda, že jsem vydržela a na konci i ukápla i slza.

janik6969
20.01.2021 5 z 5

ze začátku se mi taky příběh moc nelíbil, vadilo mi TEĎ, ta urputná touha mít dítě, vlastně jediná touha, která ničí vše co krásného by mohlo být, chtěla jsem Quinn přizabít za to jak se chovala, ale pak jsem chtěla Colleen přizabít za to, jak mi emočně rozervala duši, nebýt kapitol Předtím, nevím nevím, jak bych příběh vydýchávala. Moc se mi to líbilo, těším se na další knihu, ale MUSÍM si dát chvíli pauzu, ať mě přemíra emocí nepukne srdíčko :)

LaDouche
19.01.2021 3 z 5

Nejdříve mě kniha nechytla tak, jak všechny další knihy od Colleen. Četla jsem ji s přestávkama, nemohla jsem se začíst do příběhu Quinn, který prožívala teď. Části příběhu, které se staly předtím byly super, ale nedokázala jsem se ztotožnit s hlavní hrdinkou a s tím, co prožívala v současnosti. Nechápu, jak tak dlouho dokázali vydržet v manželství, aniž by si spolu promluvili. Nakonec mě kniha asi od poloviny vážně vzala, na konci mi i slza ukápla. Myslím, že by se lidi měli zamyslet nad tím, jak se párů neustále ptají na děti. Tohle by se dělat nemělo...Ne všichni to pak vezmou tak sportovně, jako tito manželé.

kalimaskry
06.01.2021 5 z 5

Krásná kniha, ze života mnohých. Doporučuji přečíst, donutí přemýšlet. Moje druhá kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

Lejčís
04.01.2021 5 z 5

Nádherná kniha, která řeší velmi závažné téma. Sama jsem se vždy bála, jak bych to zvládala, kdyby se to stalo mně.. Colleen mi ukázala, jak na to.

Kalima206
30.12.2020 1 z 5

Zezačátku se mi knih hodně líbila. Ale poté, jak se jedna kapitola odehrává v přítomnosti, druhá v minulosti a neustále se to střídá, tak mě to tak nějak přestalo bavit. Možná je to i tím, že sem si takovým obdobím nemusela procházet a tak se do tohoto tématu nedokážu úplně začíst, těžko říct..

Raislin
28.12.2020 5 z 5

Nádherná kniha. Trochu smutná, ale parádní, když člověk chce, lze vyřešit i nepřízeň osudu.

AnnieR.
27.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Já mám z této knížky nádherný pocit.
Od této autorky je to první kniha kterou jsem četla a zanechala ve mně něco krásného, že si musím přečíst všechny knihy od této autorky.
Konec vlastně nebyl vůbec kýčovitý i když to dopadlo vcelku dobře. Quinn a Graham se mi šíleně líbili. Od začátku do konce.
I když mi bylo Grahama dost líto, Quinn mi bylo líto také. Nejhorší pocit je, když něco tak strašně chcete a nemáte šanci toho dosáhnout a tak se cítila tahle dvojice. Chápu chování jak jeho, tak i její.
To co bylo ukryto v krabičce, byl něco skvělého. Něco, co bylo krásnou vzpomínkou z minulosti a také to byla věc, která mohla zachránit přítomnost i budoucnost (nebo taky zničit)...
SPOILER!!!!
Jsem strašně ráda, že to nakonec dokázali překonat, protože jsem jim držela celou dobu palce.
Při této knize jsem se nasmála (ve scénách předtím) a hodně jsem si pobrečela (ve scénách teď)...
Knihu jsem měla půjčenou, ale po přečtení si ji musím koupit, chci jí mít ve své knihovně.