Všetky tvoje prednosti

Všetky tvoje prednosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515244/bmid_vsetky-tvoje-prednosti-nYF-515244.jpg 4 1693 1693

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku však ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Obaja začínajú pochybovať o význame svojho vzťahu. Prestať či neprestať bojovať za spásu manželstva, ktoré malo trvať večne? Spomienky, chyby a tajomstvá, ktoré si vybudovali v priebehu rokov, ich trhajú od seba. Budúcnosť závisí od plnenia sľubov z minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

All Your Perfects , 2018

kristyn3833
13.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Colleen bude navždy patřit mezi mé oblíbené autorky. A už zase mě dokázala dohnat k slzám. Nemohla jsem se odtrhnout, způsob psaní, kdy nás zaváděla do minulosti a zároveň přítomnosti přiměl mé oči jet stránku po stránce. Moje srdce krvácelo, moje oči brečely, ale nakonec se přeci jen vše v dobré obrátilo a já mohu s klidem v duši říct, že tohle je další kniha od Colleen, která ve mne zanechala stopu ️

Celým srdcem DOPORUČUJI!

Malíček
10.09.2021 3 z 5

Bohužel musím narovinu říct, že tohle jedna z mých nejméně oblíbených knih od Colleen Hooverové. A to knihy téhle autorky fakt miluju.
Celý příběh mi přišel takový nemastný, neslaný. Nedokázala jsem se do příběhu ponořit tak, jak bych chtěla a celkově jsem měla problém autorce soustu věcí uvěřit. Hlavní hrdinka mi přišla nesympatická a často otravná, což příběhu určitě nepřidalo na kráse.
Co se stylu psaní týče, tak ten mi u Colleen sedí a její knihy se čtou dobře, tahle není výjimkou. Obsahově je za mě To nejlepší v nás ale slabší.

lihate
09.09.2021 5 z 5

"Posvítíme-li jen na svoje chyby, to nejlepší v nás zůstane ve stínu."

"Smutek je jako pavučina. Dokud se do ní nechytíte, tak jí nevidíte, a potom se musíte rvát zuby nehty, abyste se dostali ven."

Já... já nějak nevím co napsat. Jsem trochu v šoku, protože tahle kniha ve mě zanechala tolik emocí a pocitů, že si s nimi nějak nevím rady. Cítím bolest, smutek, strach, štěstí, lásku, touhu, naději, vyčerpání i vášeň... a vím, že už nikdy nic nebude jako před tou knihou. Hrozně bych si přála mít jednou to štěstí a mít někoho, a kým přečkáme každou bouři. Někoho, s kým si napíšeme a schováme dopisy na dvacáté páté výročí.
Pláču.
Drolím se na kusy.
Po dlouhé době je to kniha, která mě tolik bolí číst a vím, že takovou další dokáže napsat zase jen Colleen.
Proč se tolik bojíme přijmout pomoct a pochopení? Zvláště když víme, že tím, že si takhle ubližujeme, ubližujeme i těm, které máme nejraději? Kdyby se tahle kniha jmenovala bolest, vůbec by mě to nepřekvapilo. Kapitoly TEĎ jsou totiž všechny plné smutku, bolesti a emočního vyčerpání. Je až absurdní, jak se dají všechny emoce skrz knihu přenést na čtenáře. Jak se dají prožít.
Přeju si jít životem a i když budu ve válce a budeme stát na opačných stranách, chci odmítnout se chopit zbraní. Odmítnu válčit a dál ubližovat sobě i ostatním.
Někdy je hold nemocná naše duše a je tak moc těžký najít způsob, jak jí uzdravit. Jak se vyhnout chvílím páté kategorie. Jenže ne vždycky to jde.
Mrzí mě to.
Bolí mě to.
Ale děje se to.
Dva lidi můžou ztratit naději, touhu nebo štěstí, ale ztráta všech těch věcí neznamená, že prohrají a zanechají tance.
Chci věřit, že se v jednom dni může obrátit život vzhůru nohama proto, že osud nachystal něco lepšího.
Miluju.

"Jenže já se nemůžu změnit. Jsme tím, kým nás dělají okolnosti."

"Jsem jako Hotel California. Grahama můžeš milovat, kdykoliv se ti zlíbí, e nikdy nesmíš odejít."

osman111
24.08.2021 3 z 5

Kniha se velice dobře čte a je poměrně poutavá. Na mě to však působilo tak, že se nechala autorka moc unést a já jsem jí ten příběh prostě nevěřila. Kdyby se soustředila více na problém, který dvojice řešila, tak by šlo o skvělou knihu. Grahamovo chování mi přišlo naprosto nerealistické a celé to vyznělo až moc sladce.

bara-z5649
17.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha je úžasná, ale hlavní hrdinka mě štvala. Ano, má právo na to se chovat, tak jak se chovala, ale podle mě toho mohla udělat více pro záchranu manželství. Kdyby to Graham vzdal, tak jejich manželství skončí.
Každopádně téma neplodnosti, o kterém se moc nemluví, je tu krásně popsáno. Autorka nám ukázala, jak některé všední otázky na manželský pár mohou být bolestné.

proni
01.08.2021 5 z 5

Krásná jako všechny od Colleen..

knihomolkaMist
19.07.2021 5 z 5

První, co bych chtěla napsat je to, že to je něco totálně jiného (alespoň podle mě), než co autorka obvykle píše... Ale líbilo se mi to! Fakt hodně!
Neskutečně poutavé čtení a jak už je u autorky zvykem - emocemi nabitý konec, u kterého si dost možná popláčete.
Doporučuji :)

jana0338
18.07.2021 5 z 5

Krásný příběh , nemohla jsem se odtrhnout

Ophelie
20.06.2021 5 z 5

Přečteno za jedno odpoledne, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, příběh Quinn a Grahama mě od první stránky naprosto pohltil. Prolínání minulosti a současnosti jej činilo ještě čtivějším. Autorka bravurně popsala pocity a smýšlení Quinn coby ženy vyrovnávající se se svou neplodností. Nebylo to úplně lehké čtení, ale podáno zcela pohlcujícím způsobem, včetně závěru, kdy ukápla i nejedna slzička. Krásná kniha, která ve čtenáři vyvolá a zanechá silné pocity.

hlentilka
16.06.2021 4 z 5

Kniha s tématem manželské krize. Myslím si, že nezáleží na tom, zda to bylo způsobeno neplodností, nebo celkovému odcizení dvou lidí, kteří měli dříve k sobě tak blízko. Perfektní vylíčení této krizové situace - neschopnost přijímat doteky toho druhého, domácí prostředí s nucenou komunikací, vyhledávání soukromí apod... Toto bylo velmi realistické. V polovině knihy mi začalo vadit střídání kapitol "teď" a "tehdy", bohužel "tehdy" už mě při čtení přestalo zajímat (až příliš sladké, bezkonfliktní, bez vývoje)... Toužila jsem se dozvědět, co přinese současnost...

Ocásek
16.06.2021 5 z 5

To nejlepší v nás je moje v pořadí třetí knížka od CoHo, kterou jsem přečetla a rozhodně se bude řadit k těm nejoblíbenějším.
Příběh se odehrává ve dvou časových rovinách - tehdy a teď. V minulosti se hlavní hrdinové seznamují, zatímco v přítomnosti už jsou manželé a jsou nuceni řešit určitý problém a jejich manželství se ocitá v krizi. O jaký problém jde vám říkat nebudu, protože to není ani v anotaci a podle mě je lepší, když to zjistíte až během čtení stejně jako já! Tak jako tak mě tohle téma velmi zasáhlo a přimělo mě se nad tím vším zamyslet.
Oba dva hlavní hrdinové mi sedli od první kapitoly. Graham byl dokonalý chlap a vážně bych jednou vedle sebe chtěla taky někoho takového. Quinn mi bylo hrozně moc líto. Autorka dokázala s naprostou lehkostí popsat její pocity a myšlenky, že jsem se do ní dokázala vžít a soucítit s ní.
O čtivosti se u Colleen ani nemusíme bavit, ta je samozřejmostí. Já knížku přečetla za jeden jediný den, kdy jsem četla do půl jedné ráno. Možná bych ji měla přečtenou i dřív, kdybych přes všechny ty slzy viděla na stránky!
To nejlepší v nás je plné krásných myšlenek a zanechalo ve mě opravdu hodně! Vážně moc moc doporučuju! Jedna z nejlepších knížek letošního roku!

inom
13.06.2021 5 z 5

Knihu jsem už jednou četla, ale protože jde o knihu, při níž jednou nestačí dostala jsem chuť si ji dát znovu. Ani nevím proč jsem předtím nenapsala komentář, neboť tento příběh si ho určitě zaslouží. Šlo o nejkrásnější příběh, jaký jsem kdy četla. Byla to dokonalost sama. Dojemné, syrové, reálné. Postavy byly podle mého názoru velmi dobře zpracované a i když jsem z velké části měla Quinn chuť zabít za to jak se ke Grahamovi chovala oblíbila jsem si i ji. Konec byl nádherný - přesto, že mě jen tak něco nerozpláče, tak tento příběh mě dostal a proplakala jsem téměř polovinu knihy. Vím, že mnoho z autorčiných čtenářek má nejvíce v oblibě její dílo Námi to končí a souhlasím, že jde o opravdu krásnou knihu, ale za mě je To nejlepší v nás na prvním místě.

LeHor
03.06.2021 5 z 5

Pro mne oddychovka se smutným příběhem. Někde bych trochu ubrala, i když částečně vím, co hrdinka prožívala.

JancaMia
31.05.2021 5 z 5

Tak tohle byla síla, zase jsem se nemohla odtrhnout , už se těším na další knížku od autorky !!!

Bebe2004
30.05.2021 5 z 5

Od Coleen jsem četla jednu knížku v minulosti a pamatuju si, že se mi moc líbila. Proto když se mi dostala do rukou tahle, neváhala jsem a pustila se do ní. A bylo to skvělé! Líbilo se mi prolínání současnosti a minulosti, postavy byly úžasné, pobrečela jsem si, prostě aaa. Jsem naprosto spokojená.

jasmína
30.05.2021 5 z 5

Kniha na odreagování, ač je mi čtyřicet, mám autorku a její styl psaní moc ráda.

kuky921
26.05.2021 5 z 5

Velmi pěkné čtení, u kterého ukápne sem tam nějaká slza. Moc se mi to líbilo.

Jenny46
19.05.2021 4 z 5

Moje šestá kniha od autorky, která píše silné emoční příběhy. Mám ráda Colleen obálky, vždy napoví jaké bude téma příběhu.
Kniha je rozdělena na dva pohledy - Tehdy a Teď
Příběh Quinn a Grahama, který je problém v současnosti u více manželství a není jednoduché řešit ( každý nedokáže mluvit o svých pocitech )
Graham byl princ z pohádky ...
Těším se na další emoční romantiku

AlexandraBane
19.05.2021 5 z 5

Příběh Grahama a Quinn mi zlomil srdce. I přes nepřízeň osudu, se ti dva k sobě náramně hodili.

I když jsem sama bez partnera, bez dětí a děti ani mít nechci. Tak těchto dvou mi bylo vážně líto.

Market116
18.05.2021 5 z 5

Opravdu krásný příběh, který mě chytl za srdce.
Spoilery!
Je hrozně nespravedlivé, když dva lidé, kteří se opravdu milují, nemohou mít děti a dokonce kvůli jedné chybě nemohou dítě ani adoptovat. Zvlášť když se najdou takový lidé, kteří dítě mít mohou, ale jdou radši na potrat nebo jsou schopní dítě dokonce i někde pohodit...prostě je to nefér. Bohužel je to tak.
Graham a Quinn si byli prostě souzeni. Celý jejich krásný příběh jsem si ráda přečetla...a i když museli čelit opravdové krizi...nakonec jí překonali a myslím, že jejich láska a pouto bylo ještě mnohem silnější. Také se mi líbilo vyprávění před a po...bylo vidět jak se zamilovali a i přes všelijaké překážky to zvládli.
Určitě si přečtu další knihy autorky, vážně za to stojí.