Ženy bez slitování

Ženy bez slitování
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431701/bmid_zeny-bez-slitovani-qBl-431701.jpg 4 345 345

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala. Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Donne che non perdonano , 2018

Booky84
13.09.2020 4 z 5

Kniha se zajímavou zápletkou, ale byla taková stručná a jakoby nedotažená...

jarmila6295
07.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha!

Iva2020
07.09.2020 4 z 5

První kniha od této autorky. Vůbec mi nevadila stručnost- právě naopak po knížkách, které čte člověk více dní, příjemná změna. Taková jednohubka a četlo se to samo.

harena
02.09.2020 3 z 5

Od Camilly mám přečtené téměř všechno, ráda jsem si půjčila i Ženy bez slitování. Zajímavé téma, kde se ženy vypořádají s násilným manželem, ne? Přečteno velmi rychle a teď mám pocit, jestli nedošlo k omylu, jestli to není zatím jen předloha ke knize, kterou teprve pořádně zpracuje. Příliš stručné, nedotažené a nedovysvětlené. Ještě, že byl příběh tak krátký. Na Kameníka to zdaleka nemá.

Lenka0007
01.09.2020 3 z 5

Už podle anotace předvídatelný děj. Víceméně bez překvapení, netřeba nad tím hluboce přemýšlet. Oddychovka na pláž.

Toňula
01.09.2020 3 z 5

Velké zklamání ,pro mě docela zbytečně napsaná kniha - příběhy plytké,hrdinky mě nijak nezaujaly,chyběl mi hlubší rozměr vyprávění - škoda,autorku mám ráda a její romány z Fjallbacky ještě více .

knihovna1
25.08.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila, i když surovost mi nesedí. První od této autorky, ale už po další nesáhnu, jak jsem četla o čem jsou. Tato knížka se rychle četla a byla i napínavá. Kvitovala jsem zmínku o hnutí MeToo. Je to opravdu celosvětový problém i domácí násilí. Nápad na odstranění protějšků se mi líbil. Čtení spíš feministické a vykreslení opravdoví mužstí vzorečci za rámeček!!!

sadlo
08.08.2020

Autorku mám ráda. Tak jsem s chutí sáhla po její nové knize. Není to klasická detektivka. Je to "návod", jak postupovat při odstranění manžela, aby se vyřešily tyto manželské problémy -nevěra, domácí násilí.

Siege03
02.08.2020 2 z 5

Od této autorky jsem četla první knihu,musím rict,že mě nenadchla,neurazila.Dej byl přitaženy za vlasy,bizardni téma.Tady v ČR by se to stát nemohlo.Me by toto ani nenapadlo.Ale dávám tři hvězdičky za svižné, rychlé přečtení.Zvazim další Knihy od této autorky.

Miluska2810
31.07.2020 1 z 5

Camilla ma sklamala, precitala som od nej vsetko. Pribehy z Fjällbacky som milovala. Ale od knihy Zlata klec to ide dolu vodou. Tato kniha ma sklamala nesmiernym sposobom, takto marnit cas niecim takymto. Malo to potencial a tym ako ona vie neskutocne pisat pribehy, toto bol velmi slaby odvar a som len z toho smutna a tretiu knihu si uz nekupim.

Lejdus
30.07.2020 5 z 5

Knížku jsem slupla jak malinu a byla opravdu výborná. Líbila se mi propletenost jednotlivých příběhů, jednoduchost a hlavně poutavé psaní autorky. Opravdu se mi líbí její styl, krásně se to čte a prostě baví!

Terka1975
24.07.2020 3 z 5

Opravdu to je jen takova jednohubka, ale myslim si, že Camilla umí skvěle vyprávět a tady mi to chybělo. A to je velká škoda, prože námět, zápletka i konec byly výborné, jen bych to prodloužila aspoň na vydatný chlebíček.

Simstr
22.07.2020 5 z 5

Skvělá hodinková jednohubečka :-)

Anna27
16.07.2020 4 z 5

Líbil se mi námět, kdy tři nešťastné ženy vyřeší svou situaci s mužskými protějšky (jeden tyran, druhý ochlasta a třetí nevěrník) dost vyčuraně, střídání kapitol, popis postav. Stručné, jasné, temné. Určitě stojí za přečtení, taková krimi jednohubka. :)

Mysicka_Lb
15.07.2020 3 z 5

Skvělý námět..... Ale proč to bylo takhle stručné, strohé a nedotažené, jsem nepochopila. Tím spíš, že jde o autorku, která předtím psala úplně jinak a např. její kniha Čarodějnice je opravdu pořádně tlustá. Šlo z toho vykřesat mnohem víc a Camilla i příběh samotný ten potenciál rozhodně mají. Být autorem nějaký začínající neznámý pisálek, jsem spokojena. Takhle ne.... Doufám, že se opět vrátí k původnímu stylu psaní.

HanulkaK.
08.07.2020 3 z 5

Přečteno za den, nemohla jsem se odtrhnout, její knihy jsou super.

putpuda
08.07.2020 4 z 5

Až jsem se lekla, jak je kniha tenoučká ;)
Taková knižní jednohubka na pár hodin, na jedno líné odpoledne. Čte se hodně rychle a dobře. Mě to bavilo. Zlatá klec byla sice mnohem lepší, ale i toto bylo fajn.
Určitě sáhnu po další knize autorky.

Jiparis
04.07.2020 3 z 5

Vážný problém týraných žen je tu zpracován velmi povrchně a prvoplánově. Zasloužil by si hlubší sondu do osudů všech tří žen a jejich mužů.

radus
15.06.2020 3 z 5

Nevím, jestli jsem četla nepozorně, asi mi něco uniklo, ale nevím, jak se ty ženy seznámily a daly dohromady plán na odstranění manželů. Byla to taková průměrná kniha.

clarkens
15.06.2020 2 z 5

Je to taková knižní jednohubka, zvládla jsem ji na jeden zátah během pár hodin. Myslím, že by si knížka zasloužila trochu větší rozvinutí, absolutně chybí část, kde se vysvětlí propojení jednotlivých postav - což je škoda. Jednotlivé příběhy jsou zajímavé a rozhodně by mi nevadilo, kdyby byly více rozvinuté.

thrillery pro ženy

Camilla Läckberg