Zmluva podľa Paganiniho

Zmluva podľa Paganiniho
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461177/bmid_paganiniho-smlouva-IHI-461177.jpg 4 4240 4240

Niektoré zmluvy nezruší ani smrť... Generálneho riaditeľa Carla Palmcronu nájdu obeseného v prepychovom byte v luxusnej štokholmskej štvrti Östermalm. Izba, v ktorej zomrel, je však nezariadená. Ako sa teda obesil? V ten istý deň nájdu mŕtvu mladú ženu na jachte, čo sa bez posádky plaví medzi ostrovčekmi pri Štokholme. Pľúca má plné brakickej vody, no oblečenie suché. Ako sa teda utopila na palube lode, čo pokojne brázdi pobrežné vody? Obe úmrtia by navždy zostali záhadou, nebyť nástojčivosti a tvrdohlavosti kriminálneho komisára Joonu Linnu. Jeho nečakané odhalenie a dedukcia rozkrútia kolotoč strhujúcich udalostí. Polícia sa v toto leto ocitá pred jednou z najťažších skúšok.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Paganinikontraktet , 2010

LuccyS
01.08.2016 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, možná i více než Hypnotizér, těším se na další

ufounek17
31.07.2016 5 z 5

dobře jsem si početla. Výborná knížka...už mám za sebou hypnotizéra,písečného muže,paganiniho smlouvu a tedka čtu svědkyni ohně (začíná velmi poutavě!)...jen mě mrzí, že jsem nevěděla dřív, že to jde za sebou...četla jsem to na přeskáčku.jenže příběhy si dobře pamatuju,takže si to polepím sama. DOPORUČUJU!!

joslin
27.07.2016 4 z 5

Pro mě výborná záležitost.. Lidé by se asi divili, ale ono takových psychopatických osůbek po světě běhá spoustu. Prachy jsou velmi mocný prostředek. Celkový příběh perfekt, i odbočování do života některých postav mi mou mysl nenabořilo natolik, abych se odklonila od hlavního tématu. Každopádně u těchto autorů nikdy nevím, kdo co a proč.. Jsou precizní a umělci v detailu. Jen ten nápad. To jsem ještě nezažila. Perfekt

zd0981
26.07.2016 2 z 5

Naprosto nevěrohodné, lidé jednají jako psychouši, což ostatně mnoho z nich je, hlavní hrdina mimo realitu, policie jedná nekompetentně, ...

Jaruš7
20.07.2016 5 z 5

V podání P.Rímského na MP3 nevšední vzrušující zážitek s hudebním houslovým doprovodem, knihu těžšího kalibru co do váhy i co do soustředění jsem vyměnila za MP3 a dušička byla v peří, no senzace, značka Lars Kepler mě nemůže zklamat. Paganini je hudební pojem a i tomu lze v literatuře dát gloriolu mystična.

Irsaf
19.07.2016 5 z 5

Pěkný čtení.

JEJJ
07.07.2016

Zatím jsem od této švédské dvojice přečetla 4 knihy a Paganiniho smlouva je jednoznačně nejslabší.

martunka
15.06.2016 5 z 5

Tohle je druhá kniha, kterou mám úspĕšně za sebou. Četla se mi dobře a mĕla spád. Dávám 4 hvězdy, protože Stalker se mi líbil více

ewisek22
04.06.2016 4 z 5

Má druhá kniha od této autorské dvojce. Hypnotizér byl ovšem o level lepší. Saga knize velice prospěla. Naopak korupce a politika to opravdu není šálek mé kávy. A ta honička byla super:) Sečteno - podtrženo dávám čtyři hvězdičky:)

chytahana
20.05.2016 2 z 5

Moje první a nejspíš poslední kniha od Keplera. Bohužel kniha mě až na pár světlých okamžiků velmi zklamala. Nejvíce mi vadila forma psaní.

Arsinoe_06
14.05.2016 4 z 5

No bylo to lepsi nez prvni dil, ale uprimne mi Joona Linna zacina lezt na nervy...Pan dokonaly, vsechno vi, vsechno vzdycky vytusi, vsechno si prosadi, vsechny zneskodni a sam neutrpi skoro ani skrabnuti...No nevim, na me az moc velkej kladas :) takovy Harry Hole, Harry Bosch nebo Cormoran Strike, to jsou o poznani sympatictejsi typci :)

dikobraz
22.04.2016 5 z 5

podla mna ovela lepsie ako jednotka. bavilo ma to, malo to napatie, prekvapujuce zvraty. az na ten zaver, tam si dali manzelia asi kvalitny matros, lebo to uz hranicilo s fraskou. ale, ani ten mi nepokazil skvely pocit z tejto knihy. fakt som sa nenudil a bavil sa.

gonegirl
17.04.2016 4 z 5

Oproti ostatním Keplerovým knížkám mi tato nepřišla až tak úžasná. Bylo tam na mě příliš politiky, když to srovnám třeba se Stalkerem nebo Hypnotizérem, je tato knížka o něco slabší.

Prateri
04.04.2016 4 z 5

To, co se odehrává kolem rozšiřování zbraní po světě v této knize, je hrůzostrašné. I ve skutečnosti je to činnost pro zachování lidstva zcela zbytečná.
Román je to čtivý, Joona je prima, Keplerovi jsou dobrá značka :-).

Rose88
25.03.2016 4 z 5

Překvapivě čtivé :-) Detektivka je laděna do tématu prodeje zbraní a politikaření, a to mě nikdy nijak zvlášt nelákalo. Přesto, četlo se to dost dobře, oproti Hypnotizérovi ubylo trochu napětí a akce ale jinak v podstatě knížka neztratila nic na čtivosti a poutavosti. Naopak jako velký plus vnímám konečně větší prostor pro Joonu, kterého jsem si během příběhu postupně zamilovala. Kepler je prostě zřejmě moje krevní skupina, už teď se těším na další pokračovaní - ještě že už na mě vyzývavě pokukuje z mojí knihovny :-)

vsvobo
23.03.2016 4 z 5

Jedna z nejlepších kriminálek, kterou jsem četla a určitě ne poslední od tohoto autora. Napínavé do poslední chvíle. Těším se na další díly!

ritz
14.03.2016 3 z 5

Na mě moc politiky, terorismu, tohle se mi teda úplně nelíbilo. Ale Joona je frajer.

Trpiska04
27.02.2016 4 z 5

Že všech knih co jsem od autora přečetla se mi tahle líbila nejméně to však neznamená že nebyla dobrá jako vždy skvěle čtení od Larse Keplera

tomai
24.02.2016 5 z 5

Výborná. Joona je velký sympaťák.

Smeták
21.02.2016 5 z 5

Opět skvělá kniha jako všechny Keplerovky, krátké kapitoly nepřestanou člověka pobízet číst dál a dál. Doporučuji