1v8na 1v8na komentáře u knih

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Bylo to vynikající. Jsem zvědavá, jak bude ve filmu vypadat Renesmé, protože film jsem ještě neměla možnost vidět. A také by mě zajímalo, kdo bude hrát Benjamina. Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak dopadlo

Čarodějky Čarodějky Barbora Hrůzová

Bylo to báječné. Napínavý příběh. Nejvíc se mi líbila ta část ze středověku.

Tmavomodrý svět Tmavomodrý svět Zdeněk Svěrák

Příběh se mi velmi líbil. Doporučil mi ho taťkův kamarád a s radostí mohu říct, že už nejsem kulturní barbar. Líbil se mi jak film, tak i kniha.

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Nemůžu se dočkat až si přečtu třetí díl. Obdivuji Moniku. Já bych nezvládla být v její situaci

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Báječný příběh. Velmi se mi líbí. Stál za to a doporučuju ho

Chalupáři Chalupáři Václav Pavel Borovička

Bylo to vtipné, poučné a nadčasové a také k uklidnění. Měla jsem možnost porovnat knihu a natočený seriál a v této chvíli opravdu nemohu říci, co bylo lepší. Herci Josef Kemr a Jiří Sovák jsou prostě neodolatelní,

Všechny řitě světa i ta má Všechny řitě světa i ta má Charles Bukowski

Některé povídky se mi opravdu líbily. Ale našly se i takové, ze kterých mi bylo opravdu špatně, až na zvracení.

27.08.2014 3 z 5

Gričská čarodějnice 5. - Dcera Marie Terezie Gričská čarodějnice 5. - Dcera Marie Terezie Marija Jurić Zagorka (p)

Je to velmi pěkný díl, jen ty dvorské intriky mi opravdu lezou krkem.

27.08.2014 5 z 5

Gričská čarodějnice 4. - Sokyně Marie Terezie Gričská čarodějnice 4. - Sokyně Marie Terezie Marija Jurić Zagorka (p)

spoiler - Chvílemi už mi bylo z těch intrik až na zvracení. Je to nehorázné, kam až byla Marie Terezie schopna zajít, jen proto, aby dosáhla svého. V knize je to popsáno do detailu. Jen mě udivuje, že i Marie Terezie byla tak trochu blbá a držela si u dvora jezuity.

27.08.2014 4 z 5

Gričská čarodějnice 3. - Kladivo na čarodějnice Gričská čarodějnice 3. - Kladivo na čarodějnice Marija Jurić Zagorka (p)

Byl to velmi napínavý příběh. Jen mne udivuje, jak byli lidé hloupí a naivní a nechali se sebou tak snadno manipulovat.

27.08.2014 4 z 5

Gričská čarodějnice 2. - Komtesa Nera Gričská čarodějnice 2. - Komtesa Nera Marija Jurić Zagorka (p)

spoiler - Kniha byla opravdu zajímavá. Udivuje mě, jak se lidé nechávali strhnout historkami a pověrami. Tak bylo lehké je oklamat a třeba je i okrást.

27.08.2014 5 z 5

Gričská čarodějnice I. - Tajemství Krvavého mostu Gričská čarodějnice I. - Tajemství Krvavého mostu Marija Jurić Zagorka (p)

spoiler - Tato kniha stála za to. Příběh byl napínavý až do poslední stránky. Příběh je plný lásky, ale i klamstev. Ženy byly již v minulosti pěkné svině, ale díkybohu jsem zatím nepotkala žádnou takovou, jako byla v knize baronka Lehotská. Největší kladnou, milou a dobrou postavou byl hrabě Meško a jeho milá Stanka.

Báječná léta s Klausem Báječná léta s Klausem Michal Viewegh

Kniha byla pučná, komicky psaná. Kvido byl dokonalý. Ale nejvíc se mi na celém příběhu líbila dvojčata Mucico s Pavem, která se narodila Pacovi.

Budoucnost na dlani Budoucnost na dlani Jana Tomanová

tahle knihy byla omyl, nelíbila se mi,

27.08.2014 odpad!

Hra o Milana Hra o Milana Petra Lázničková

spoiler - Kniha se mi velmi líbila. Příběh byl napínavý. Ani na sto devadesáté stránce člověk nevěděl, zda Milan a Alena budou spolu chodit či nikoliv. Nejvíc mě překvapila zákeřná monika, která se neuměla vyrovnat s tím, že ji Milan nechal, protože se zamiloval do Aleny.

Nechci tě ztratit Nechci tě ztratit Luděk Stínil

spoiler - Člověk by nevěřil, co všechno se dá vymyslit kvůli nějaké holce a taky kvůli pitomému dluhu peněz. Bylo to fakt hustý a všechno bylo postaveno na náhodě. Kniha se mi moc líbila. Přečtenou jsem ji měla během pěti hodin.

Ďábel v andělském rouchu Ďábel v andělském rouchu Tomáš Bednařík

spoiler - Popis některých mučících praktik je opravdu šokující. Ještě další fascinující věc je smrt hraběnky. Místo, aby zpytovala svědomí, cítila se ukřivděná a raději se podle pramenu nechala nejspíš otrávit jedem, který jí přidávali do jídla. Kniha mě opravdu velmi zaujala.

27.08.2014 4 z 5

Žena v Berlíně: Deníkové zápisky z období od 20. dubna do 22. června 1945 Žena v Berlíně: Deníkové zápisky z období od 20. dubna do 22. června 1945 Anonyma (p)

Velice, opravdu velice zajímavý příběh. knihy o historii a zvlášť o druhé světové válce mne opravdu velmi baví

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Zajímavý a napínavý příběh.

Klíč od ráje Klíč od ráje Jitka Komendová

bylo to poučné, ale některé věci mi tam přišly jako naprostá pitomost