1v8na 1v8na komentáře u knih

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

spoiler - příběh byl velmi poutavý a zajímavý. Oliver si štěstí, kterého potkalo, zaslouží. Udivuje mě Sikesovo jednání, jakmile se dozví, že by po něm někdo šel a že jej někdo zradil, tak pak zabíjí.

27.08.2014 5 z 5

Hra s nevěrou Hra s nevěrou Luděk Stínil

Velmi napínavý a poutavý příběh. Mě osobně se velmi líbil

27.08.2014 5 z 5

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Když jsem knihu začala číst, tak jsem myslela, že ji snad ani nedočtu do konce a hned ji odložím a založím zase zpátky někam na dno knihovny. Ovšem nakonec se mi to přece jen trochu líbilo.

27.08.2014 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha byla parádní, velmi se mi líbila. Na to, že většínou povinnou četbu nemám ráda, tak tahle kniha byla výborná. Byla velmi pěkně ilustrovaná.
Malého prince jsem četla i v komixové podobě a to se mi četlo i o trochu lépe.

26.08.2014 4 z 5

Deset z národního Deset z národního Alois Jirásek

z tého knihy jsem četla pouze Noc na Karlštejně kvuli povinné četbě do školy a moc s emi to líbilo. Navíc jsem tuhle hru viděla i v divadle Karlín.

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

nevím proč, ale knihy B.Hrabala mě nikdy nebavily. Hodně mi vadí ta dlouhá souvětí klidně i přes pul stránky.

25.08.2014 2 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Celkem fajn, ovšem tenhle díl se mi líbil ze všech nejméně

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Příběh je velmi pěkný, líbil se mi, stejně jako se mi líbilo i filmové zpracování.

25.08.2014 4 z 5

Vlajky - Průvodce vlajkami celého světa Vlajky - Průvodce vlajkami celého světa Charlotte Greig

celkem poučná kniha, ovšem po 25 vlajkách mě to přestalo bavit.

Obecná škola Obecná škola Zdeněk Svěrák

Kniha byla velice zábavná a poučná. Velmi se mi líbil i film.

25.08.2014 5 z 5

Šílenství jménem Láska Šílenství jménem Láska Luděk Stínil

Bylo to hodně zajímavé. A v této knize bylo celkem dost sexu. Je vidět, že chlapi ze zásady myslí pouze tím, co mají v kalhotech.

25.08.2014 4 z 5

Čáry paní Láryfáry Čáry paní Láryfáry Betty MacDonald

opravdu hodně parádní příběhy. Takové pohádkové a velmi nápadité

25.08.2014 5 z 5

Srdce a růže Srdce a růže Jitka Komendová

Byla to takový oddechová četba. Líbilo se mi to

Láska se ukrást nedá Láska se ukrást nedá Petra Lázničková

příběh mě opravdu dostal, byl neuvěřitelný! V Zuzaniných rodičích jsem viděla ty moje, tak jsem se mohla naprosto vžít do její role

22.08.2014 5 z 5

Čarodějnice se nelíbaj Čarodějnice se nelíbaj Hortense Ullrich

taková oddechová četba, celkem komický příběh

22.08.2014 3 z 5

Dopisy lásky Dopisy lásky Maria Nurowska

Velice poučný příběh. Nemohla bych dělat, to co se dělo v knize

22.08.2014 4 z 5

Spiknutí babiček Spiknutí babiček Martina Dierks

spoiler - Celkem zajímavý příběh. Já osobně nemužu občas babičku rozdýchat ani u ní doma, natož ještě kdyby měli obě dvě bydlet u nás doma s námi pod jednou stŘechou, to by byl naprostý horor. A k tomu ještě kdyby se kolem mě měla batolit dvojčata.

21.08.2014 3 z 5

77 pražských legend 77 pražských legend Alena Ježková

Kniha mi rozšířila obzor o pověstech Prahy a pomohla mi i dotvořit si pár faktu.

21.08.2014 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha mne moc nebavila, ale film mě zaujal o něco více, ale zase ne tak moc, protože jsem ze začátku u něj málem usnula.

21.08.2014 2 z 5

Etiketa Etiketa Ladislav Špaček

Opravdu doporučuju si to přečíst, základy etikety by mě znát opravdu každý.

21.08.2014 4 z 5