1v8na 1v8na komentáře u knih

Čekanky Čekanky Jarmila Dědková

spoiler - Příběh byl velmi poutavý a napínavý. Moc se mi líbil. Ovšem nechtěla bych být ani jedna z nich. Lituju Kláru, která nekonec nechala školu, lituju i Danu, která bude sama na výchovu dítěte a lituju dokonce i Zuzku, které se sesypal sen jako domeček z karet.

28.08.2014 4 z 5

Úschovna lásky Úschovna lásky Bára Tomanová

Tak tohle bylo moc nudné. Ten příběh sám o sobě mě moc nezaujal a ani mě moc nebavil.

28.08.2014 1 z 5

Úžasssná dovolená aneb Cizí neštěstí potěší! Úžasssná dovolená aneb Cizí neštěstí potěší! Katarína Gillerová

Úžassssná kniha. Ohromně jsem se u ní pobavila.

28.08.2014 4 z 5

Anglické jahody Anglické jahody Martin Šafránek

Velmi zajímavé. Rozšířilo mi to představy o době v srpnu roku 1968. Moc ráda bych se podívala na zfilmovanou verzi, abych mohla porovnat co je lepší - zda kniha nebo film.

Uzavřený kruh Uzavřený kruh Danielle Steel

Velmi zajímavé. Obdivuju Tanu, já sama bych se na nohy nejspíš ani nepostavila.

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Vynikající. Oskar byl výborný. Velmi se mi to líbilo.

28.08.2014 5 z 5

Anastázie Anastázie Colin Falconer (p)

Ze začátku mne to obrovsky bavilo, ale jakmile se děj přesunul do Německa, skončila jsem. Přišlo mi to najednou nudné.

28.08.2014 3 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Prostě super! Lituju Nelu, ale Nela je statečná a umí bojovat.

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Skvělý, báječný, vynikající. Ze začátku mi Nela nebyla moc sympatická, ale příběh se vystupňoval. už se těším na druhý díl.

E-mailová láska E-mailová láska Jana Smetanová

taková oddechová četba

27.08.2014 2 z 5

Červenání s doktorem Radimem Uzlem Červenání s doktorem Radimem Uzlem Radim Uzel

Velmi poučné, ale i komické.

Dnes 13 zítra 30 Dnes 13 zítra 30 Christa Roberts

Vyloženě super, bavila mě jak kniha, tak i film.

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

Kniha byla výborná, napínavá a měla vše, co má mít - napětí, nebezpečí, zlo, lásku, štěstí, dobro a šťastný konec.

Mumie Mumie Max Allan Collins

Kniha byla velmi napínavá a dobrodružná. Vtáhle mě do děje. Těším se už na druhý díl. Nedá se srovnávat v tomhle případě kniha a film. Kniha u mě vede. Jednoznačně.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

spoiler - Je to parádní a úžasné, naprosto strhující příběh, který neměl chybu. Velmi se mi líbila kniha, film byl o něco horší, protože tam se špatně popisuje rozpor mezi jednou a druhou duší v jednom těle.

Dramatické báchorky Dramatické báchorky Josef Kajetán Tyl

Ze začátku mne to vůbec nebavilo, ale pak jsem se jaksi začetla . Měla jsem to přečteno během jednoho dne. Kniha obsahuje čtyři báchorky, ale přiznám se, že jsem si ji sháněla hlavně kvůli Strakonickému dudákovi.

Keltská kletba Keltská kletba Barbora Hrůzová

Příběh byl velmi napínavý. Strhnul mě do děje. Historie jako taková mne baví, ale když je kniha sci-fi, tak je to ještě lepší.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Dílo bylo velmi zajímavé, ale přece jen mne více bavil Otčenášek - Romen, Julie a tma.

Nechci, abys odešel Nechci, abys odešel Luděk Stínil

Kniha byla hodně oddechová, taková pohodová četba

27.08.2014 3 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Kniha se mi velmi líbila. Byla snad nejlepší ze všech tří dílů. Obdivuju Moniku! .