1v8na 1v8na komentáře u knih

Etiketa Etiketa Ladislav Špaček

Opravdu doporučuju si to přečíst, základy etikety by mě znát opravdu každý.

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Opravdu parádní kniha a parádní děj. Velmi se mi to líbilo. Byla fakt výborná

Vůně ohně Vůně ohně Lenka Stránská

Velmi poučný příběh. Nevím, zda bych se dokázala vypořádat se situacemi, jaké jsou popsány v knize.

21.08.2014 4 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

pěkný pusobivý příběh plný citu, lásky, hledání a hlavně se šťastným koncem.

21.08.2014 5 z 5

Guinness World Records 2010 - Kniha svetových rekordov Guinness World Records 2010 - Kniha svetových rekordov Craig Glenday

Některé rekordy mě opravdu dostávají, stojí za to a jsou velmi překvapivé.

Přísný zákaz lásky Přísný zákaz lásky Luděk Stínil

Tenhle příběh byl dost dobrý.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Super. Nevím, jak mohla autorka z pouhého snu udělat takový citový příběh, ale je to super. Jen mi trochu vadí Bella.

21.08.2014 4 z 5

Julius Caesar a jeho proradní přátelé Julius Caesar a jeho proradní přátelé Toby Brown

tak zrovna tenhle životopis mě moc nebral. četla jsem z téhle edice lepší.

21.08.2014 2 z 5

Bezcitné útoky ňader Bezcitné útoky ňader Petra Nachtmanová

spoiler - Velmi poučné. Obdivuji hlavní hrdinku, že dokázala žít s problémem v sobě a nikomu nic neřekla. já osobně bych se snad zbláznila.

21.08.2014 4 z 5

Tutanchamon a jeho hrobka plná pokladů Tutanchamon a jeho hrobka plná pokladů Michael Cox

hodně zajímavá a poučná kniha. Nejvíce mne zaujal popis mumifikace.

21.08.2014 4 z 5

William Shakespeare a jeho dramatická jednání William Shakespeare a jeho dramatická jednání Andrew Donkin

spoiler - V této knize jsem se dozvěděla o tom, že historici spekulují vubec o tom, zda William Shakespeare ty svoje hry vubec napsal. Dohadují se o tom, že je mohl klidně napsat úplně někdo jiný a William byl podstrčen jen jako prostředník a herec divadelní společnosti.

Spisovatelé a jejich tlustospisy Spisovatelé a jejich tlustospisy Tracey Turner

Další kniha, která mi pomáhá rozšířit si znalost. Baví mě to takhle studovat.

Hra na lásku Hra na lásku Zuzana Francková

spoiler - Obdivuji tu holku, že ačkoliv se dozví, že její láska je psychicky úplně mimo, tak přesto bojuje dál, nejen za sebe, ale i za něj. Já bych to nedokázala

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Kniha plná humoru, poučná a plná příkladu - to je další kniha o paní Láryfáry. Stojí opravdu za přečtení.

21.08.2014 5 z 5

Winston Churchill a jeho světové války Winston Churchill a jeho světové války Alan MacDonald

Kniha mi doplnila znalosti o světových válkách. Kromé toho je naučná, je psaná humornou formou, takže při historii se mohu i pobavit.

Letní vzplanutí Letní vzplanutí Petra Martišková

Kniha patří mezi oddechovou četbu, ale i tak se mi velmi líbí ten tábor.

Dívka na koštěti Dívka na koštěti Miloš Macourek

Tohle byla taková oddechová četba na konci školního roku a bylo to fajn. Vyplatilo se to přečíst si to.

Když život bolí Když život bolí Luděk Stínil

Nechápu to. Kdybych chtěla udělat, to co hrdina v knize, tak si to pořádně rozmyslím.

Soukromé území Soukromé území Lenka Stránská

spoiler - Nedokážu si představit, že bych se měla zamilovat do nějakého učitele. Bylo by to k nevydržení mít ho ve škole na nějaký předmět a koukat se na něj jen tak a přitom v soukromí...

Haló, paní Láryfáry Haló, paní Láryfáry Betty MacDonald

V knize je celkem pět příběhu. Jsou velmi vtipné, poučné a velmi nápadité. Autorka musela být hodně nápaditá. Je milion dětských zlozvyku a neplech a autorka vymyslela milion léku, pilulek, pastilek, lízátek, sladkostí, kapek a podobných prášku, aby se děti svých neduh zbavily. Velice se mi příběhy líbily.