26Mirka 26Mirka komentáře u knih

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Úžasná knížka, plná napínavých momentů a zvratů, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mohu jen a jen doporučit. Od paní autorky Charlotte Link se mi líbily všechny knihy co jsem zatím četla. Skvěle napsané thrillery -detektivky.

30.12.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Taky jsem od knihy čekala víc, knihy z druhé světové války od jiných autorů se mi líbily mnohem víc například Vypravěčka, Klíč k minulosti, Ráchelina kniha. Nicméně byla zajímavě napsaná, propletené osudy, stojí za přečtění. Dávám 4 hvězdičky.

28.12.2016 4 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Úžasná knížka, četla jsem jedním dechem mohu jen a jen doporučit škoda že nejde dác víc než 5 hvězd :-).

03.12.2016 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Moje první kniha od paní autorky, ale bohužel mě nezaujala, stačilo by mnohem méně stran, světový bestseller........asi mám jiný vkus,znovu bych jí opravdu nepřečetla. 3 hvězdy..

03.12.2016 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha byla velmi zajímavá, tohoto žánru jsem četla jako čtvrtou taky jsem se na ní velmi těšila, ale nezaujal mě styl psaní pana autora, jako ty ostatní jako třeba Vypravěčka ta byla bezkonkurenční. Nicméně jsem si na konci pobrečela a za přečtění stála. Za mě 4 hvězdičky ale čekala jsem víc...

03.12.2016 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jedním slovem"úžasná" kniha, která stojí za to přečíst. Mohu jen a jen doporučit!!!Konec mě naprosto dostal. A druhá kniha - příběh Minky nemám slov a paní autorce tleskám. Další bestseller od ní a naprosto zasloužený!!!

03.12.2016 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Zajímavý příběh, zvláštní ale jednoduchý styl psaní pana autora, ale místy mi bylo špatně od žaludku z popsaných scén :-(. Čekala jsem od "světového bestselleru" mnohem víc....dočetla jsem, ale málem jsem to několikrát vzdala....

16.11.2016 3 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Další úžasná detektivka, bohužel už je mám všechny od Michaely Klevisové přečtené :-),budu se těšit jestli paní autorce vyjde další.... napínavá, čtivá, dokonalá. Musím říct, že mě paní autorka hezky vodí za nos, nikdy se mi nepodařilo odhalit vraha. 5 hvězdiček :-).

07.11.2016 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Autorku mám moc ráda, když si potřebujete přečíst něco odpočinkového vřele doporučuji.

04.11.2016 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Moje první kniha od Lisy Gardnerová a už se nemůžu dočkat až si přečtu dalíš. Knihu jsem četla jedním dechem a byla jsem doslova nadšená, úžasná, napínavá kniha plná napětí od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

04.11.2016 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Úžasná čtivá kniha, moje první od paní autorky a budu se moc těšit na další, celou knihu přemýšlíte co se může stát a konec Vás naprosto dostane, taky jsmem se musela vracet abych pochopila. I po přečtení se nad ní musím pořád zamýšlet a určitě ve mě kniha hodně zanechala. Dávám 5 hvězdiček protože víc nejde :-).

03.11.2016 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Moje první knížka od pana Cobena, líbila se mi byla čtivá, napínavá až do konce, místo moc překombinovaná to uznávám možná kdybych četla nějakou jinou jako první tak dám méně hvězdiček za mne 4.5* :-).

02.11.2016 5 z 5

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Další úžasná knížka od "paní" autorky. Byla jsem napnutá od začátku až do konce, čtivá, poutavá, líbilo se mi protínání minulosti a součastnosti. Mohu jen doporučit.

02.11.2016 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další super detektivka od Michaely Klevisové. Opravdu perfektně napsaná, propracovaná do detailu a napínavá až do konce moje třetí detektivka od autorky a ještě ani jednou jsem neuhodla vraha. Dávám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.

01.11.2016 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Dávám 5 hvězdiček zatím nejlepší kniha od Sophie Kinsella. Zajímavý děj, romantická, vtipná. Mohu jedině doporučit.

01.11.2016 5 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Super oddychovka, za mě 4 hvězdičky,moje druhá knížka od paní autorky. První Vzpomínáš si? se mi tedy líbilo víc, ale kdyby trošku Sophie ubrala stran s "přípravou" oslavy, která mě místy nudila, tak by knížka byla mnohem lepší. Jinak příhody s dceruškou Minnie neměly chybu myslím, že každá maminka má doma tu svoji "Minnie" :-). Becky byla trošku mimo realitu běžné maminky, ale její postava mě bavila :-).

01.11.2016 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Moje první kniha od Charlotte Link a nemohu jinak než 5 hvězdiček. Kniha byla zajímavá od začátku až do konce.Skvěle napsaná, napínavý konec, opravdu super čtení. Mohu jen doporučit.

29.10.2016 5 z 5

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Moje první kniha od John Grishama, nejdříve jsem knihu chtěla po prvních 150 stránkách odložit, nicméně jsem to neudělala a jsem tomu ráda. Román byl zajímavý, nikdy jsem knihu, která se odehrává většinou v soudní síni nečetla, dojemný drsný námět, rozdílný svět mezi černochy a bělochy, zápletky, nicméně podle mě zbytečně moc informací, které Vám toho moc nedaly, ale celkově dávám 4 hvězdičky.

27.10.2016 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Musím úplně souhlasit s ElenkouM. Lépe bych komentář nenapsala. Opět krásná knížka od Jojo Moyes. Za mě 5 hvězdiček :-).

26.10.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Napínavá, čtivá knížka. Moje druhá od Liane Moriarty a stejně dobrá jako Manželovo tajemství. Za mě 5 hvězdiček :-).

21.10.2016 5 z 5