26Mirka 26Mirka komentáře u knih

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moje první knížka od Jojo Moyesové a určitě ne poslední :-).Krásný román,protíná se minulost se současností, mě se více líbil příběh Sophie z první světové války, ale i příběh Liv byl hezký. Knihu jsem přečetla jedním dechem a určitě bych jí doporučila. Za mě 5 hvězdiček :-).

12.10.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky a její prvotina :-) a byla jsem naprosto nadšená, knihu přečetla během neděle :-) a budu se moc těšit na další. Vraha jsem taky neuhodla :-), ale to vůbec nevadí. Perfektně napsaná detektivka. Za mě 5 hvězdiček :-).

09.10.2016 5 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Hezká, oddechová knížka, moc pěkně se četla. Styl psaní Carole Matthewsové mám ráda :-).

08.10.2016 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Od Radky Třeštíkové jsem četla jako první Bábovky, které byly úžasné, ale To prší moře- na které jsem se moc těšila, mě docela "zklamalo" půlku knihy jsem četla silou vůle, chvílemi se i ztrácela, druhá půlka už byla lepší, ale podle mého názoru depresivní knížka, ke které bych se podruhé už nevrátila. Za mě 3 hvězdičky.

07.10.2016 3 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

***** Kdyby bylo hvězdiček víc dám víc, kniha mě naprosto uchvátila, nemohla jsem od stránek odtrhnout oči, kniha mě naprosto emocionálně dojala,je to neuvěřitelné co se na světě děje a je ještě v dnešní době možné....nejhorší je, že je napsána opravdu podle skutečné události a příběh Betty a Mathob je jeden příběh z tisíce....*****.

07.10.2016 5 z 5

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Kniha se velmi dobře četla, další kniha od autorky přímo psaná ze života, na mne trochu moc informací o hudbě :-),ale moc jsem nechápala pocity rozporuplnosti při výběru priorit hlavní hrdinky... pro mne je rodina nade vše....otevřený konec byl dobrý nápad, ale podle mne bylo docela zřejmé jak si asi vybrala...

04.10.2016 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Kniha se mi moc líbila, mohu jen a jen doporučit.

30.09.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Je to moje první kniha od autorky a moc se mi líbila. Mohu jen a jen doporučit.

27.09.2016 5 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Za mě dávám 5 hvězdiček, moc hezky napsaná knížka ze života, četla se sama, ukápla mi i slza :-). Mohu jen doporučit.

22.09.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Souhlasím s komentářem Kachora90 ,já tedy viděla kdysi film jako první :-) tak jsem měla představu a bohužel jsem si i hodně pamatovala, ale jinak skvělá zápletka, čtivé, napínavé :-). Už mám doma druhý díl tak se těším jaký bude. Za mě 5 hvězdiček.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tato kniha mě vůbec nezaujala a zklamala. Měli jí jedinou v knihovně chtěla jsem zkusit od autora jiné tituly, ale teď už chápu proč :-).

20.09.2016 1 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Četla se příjemně, napínavá, ale Barbara má rozhodně hezčí díla. Ale za přečtení stojí :-). 4*

20.09.2016 4 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Perfektně napsaná kniha, která Vás zaujme od začátku do konce. Doporučuji 5* :-).

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Za mě 5 hvězdiček. Velice povedená čtivá knížka jedna z nejlepších od Barbary.

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Krásná, dojemná, zajímavá knížka. Četla se jedním dechem.Barbaru Wood mám velmi ráda tohle je jedno z jejích nejlepších děl.

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Za mne velké zklamání :-(, zatím nejhorší kniha co jsem od autorky četla a ani nedočetla... A to mám autorku velmi ráda.

20.09.2016 1 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Knížka má zajímavé bolestivé téma ze života, kdyby byla jinak zpracovaná ,byla by skvěla, neoslovil mě styl psaní autorky, oproti předchozím knížkám ,co jsem již četla, na tuhle jsem se moc těšila, to bylo trošku zklamání, nejvíce ten konec, ten jako maminka nikdy nepochopím....nakonec dávám čtyři hvězdičky.

13.09.2016 4 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Asi zatím nejlepší kniha co jsem četla od autorky. Četla se moc hezky a člověk se doví spoustu věcí o cizí zemi a hlavně ty emotivní příběhy opravdu ze života mě vzali za srdíčko. Mohu jen a jen doporučit.

13.09.2016 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi čtivá a hezky napsaná knížka, bohužel ze života, dle mého nározu, jedna z nejhezčích od Evy Urbaníkové. Přečetla jsem jí za jeden den jedním dechem a místy mě opravdu mrazilo :-(.

13.09.2016 5 z 5