L.Ady L.Ady komentáře u knih

Knihožroutka Knihožroutka Ivan D. Hladík

Krátká povídka která není moc zajímavá. Mít doma manželku a balit někoho v kavárně.. asi to není můj šálek kávy.

25.09.2024 1 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Další díl této série mě nezklamal. Dávka brutality a zápletek je skvělá, těším se na další díl.

25.09.2024 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Po delší době fajn romanťárna. Vtipná a i docela zajímavá. Jen mi přišlo trošku zvláštní, že Lena jakožto au pair času s dětmi zas tak moc netrávila.

24.09.2024 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

(SPOILER) No, tahle knížka byla zvláštní. Napínavá ale občas trochu přitažená za vlasy. Parta totálně neschopných a psychicky narušených policistů, příliš mnoho postav, v kterých se člověk pak trochu ztrácí.. A nakonec zabito těhotenstvím s vrahem? :D Nebylo to špatné ale už jsem četla lepší krimi.

24.09.2024 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Zajímavá série krimi. Jsem ráda, že jsem na ni narazila. Je napínavá a líbí se mi i detail na vztahy mezi policisty. Doporučuji :).

24.09.2024 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Fajn knížka, pořádnou detektivní práci ale nečekejte. Spíš spoustu vztahů a zápletek.

29.08.2024 3 z 5

Proč máma nadává Proč máma nadává Gill Sims

Neurazí a ani nenadchne. Občas jsou zde opravdu vtipné chvilku ze života, nad kterými se fakt zasmějete.

27.08.2024 3 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Asi jsem od autorky po přečtení většiny předchozích děl čekala více. Nebyla to vyloženě špatná knížka, ale moc mě nenadchla.

27.08.2024

Purpurová síť Purpurová síť Carmen Mola

Knížka je fakt dost brutální, a to jsem už četla troufám si říct, pár detektivek. Téma je ale zajímavé a konec celkem překvapivý. Zajímavé téma dark netu mě oslovilo.

05.08.2024 4 z 5

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

Fajn knížka se spousty podezřelých lidí. Líbilo se mi o prostředí, kde se vše odehrávalo.

15.07.2024 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

No, nebylo to špatné ale opravdu hodně zdlouhavé a politické myšlenky zde byly za mě až moc zbytečné. Jinak ale fajn příběh se zajímavou zápletkou.

10.07.2024 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha mě velmi mile překvapila. Zápletku jsem vůbec nečekala a to většinou uhádnu pointu v půlce knihy. Doporučuji.

05.07.2024 5 z 5

Poslední opuštěná dívka Poslední opuštěná dívka Lisa Unger

Nebylo to špatné. Dělalo mi problém se začíst, protože některé pasáže byly velmi zdlouhavé. Konec knihy mě ale dost překvapil.

30.06.2024 4 z 5

Mrtvý na pláži Mrtvý na pláži Anna Johannsen

Nejdříve jsem se nemohla začíst ale pak už se to hezky rozjelo. Pachatele jsem tedy odtušila už v cca půlce knížky, ale i tak to bylo napínavé.

19.06.2024 3 z 5

Temná hrdinka Temná hrdinka Abigail Gibbs

Četla jsem jako puberťačka a opravdu se mi to líbilo. Hlavní hrdinka je velmi osobitá a vtipná.

04.06.2024 4 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Napínavý děj až do samého konce, zvrat na konci se mi líbil. Vlastně nevím, na čí straně jsem. Doporučuji.

03.06.2024 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Fajnová knížka. Člověk si u ní odpočine i zasměje. Romantický příběh který ale není jen růžový, prostě ze života.

31.05.2024 3 z 5

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Tahle knížka mě fakt bavila. Zápletka sice docela klasická , ale napínavá. Hezky se četla. Doporučuji

22.04.2024 4 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Za mě je to fajn knížka i když jsem určitě už četla napínavější. Konec byl takový trochu nevěrohodný, pochybuji že by se vše vyřešilo tak jednoduše. Bylo to ale fajn počtení.

03.04.2024 4 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Fajn oddechovka na cca dva dny. Stejné jako předchozí díly, vtipné a nepravděpodobné :).

27.03.2024 3 z 5