Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Začátek měl pomalý rozjezd a chtěla jsem to vzdát.Jsem ráda,že jsem vytrvala.Jak mě začátek nechytil,tak jsem od 2/3 knihy jen brečela.To se vážně povedlo

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Bylo to moc hezký, klasický romantický příběh.Sice tam toho o hokejistech nebylo moc,ale přesto to bylo čtivé

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Musím přiznat, že první díl se mi líbil víc.Tím nechci říct, že tenhle je špatný,to vůbec ne, hlavně každý je o něčem jiném,ale ten první je akčnější a nabitý dějem.Tady mi to přišlo takové rozvláčné, začátek byl super,jen od prostředku už to bylo takové táhlé a hrozně rychlý konec

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Kniha mě neskutečně bavila.Bylo to krásně romantické a vtipné.Od začátku do konce to mělo náboj.Tak mám asi další oblíbenou autorku.No a teď se těším na druhý díl

08.10.2023 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Myslím, že pro mladší ročníky je to úžasná série.Vlastně se to líbilo i mě.I když musím přiznat, že tenhle díl byl o kousek lepší než první.

07.10.2023 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Jsem ráda, že jsem na konci. Stále opakující se děj a i erotické scény.Tohle nebude můj šálek kávy a ne proto,že bych byla nějaká prudérní. Pokud je to pěkně napsané, nevadí mi dominantní chlapi a nakonec bych možná snesla i ty ufňukané ženské,ale zdá se mi , že tady je to nějaký autorčin problém. Představivost asi má,ale stále stejnou a jen ji opakuje.A pokud je to už v šesté knize,je to únavné

07.10.2023 2 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tak nevím,jestli je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že to je stále dokola.Jsou obměněné je hlavní postavy a jinak je to na jedno brdo.

07.10.2023 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Je pravda, že tady byl alespoň nějaký děj, oproti sérii Temné touhy.Na druhou stranu zase žádné veledílo to nebylo.Možná proto, že jsem předtím četla Meghan Match a to byla bomba.

07.10.2023 3 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Na rovinu říkám, že jsem ráda, že jsem to přečetla až do konce bez újmy na duši.První díl byl takový nic moc,ale byl tam děj,i když Jossi byla úděsná.Druhý díl byl celkem fajn.Byl o něčem a oba byli sympatičtí.Zato tenhle díl byl strašný.Byl jen o tom,jak se milují,jak si odpouštějí a nemělo to žádný pořádný děj.Ufňukaná Chessy, která si jen stěžovala.Byl to děs až do konce.Celá série mě nezaujala a myslím,že zítra si ani nevzpomenu o čem byla.Určitě si to už více nepřečtu.

06.10.2023 2 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Tak jsem na rozpacích. Líbí se mi drsní chlapi, nevadí mi ani určitý druh dominance,ale ta ženská mě fakt štvala.Mám ráda holky,co jsou trochu od rány a nenechají sebou vláčet.To jak se úplně podvolila,to mě nebere.Holka by si měla sebe vážit a ne ze sebe nechat udělat hadr na podlahu.

06.10.2023 3 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Přestože příběh byl bez erotických scén, které většinou v těchto románech bývají, nemůžu mu upřít,že byl čtivý a velmi dobře napsaný

05.10.2023 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Celá trilogie byla skvělá.Konec byl překvapením.Dlouho už jsem nečetla takhle dobrou romantiku a hlavně,aby byly všechny díly úžasné

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Druhý díl byl stejně dobrý jako předchozí.Keira byla silná ženská a nic si nenechala líbit.Za mě to bylo úžasný

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Wau,to byl nářez. Já fakt zbožňuju ty drsný, hustý chlapy.Čím větší drsňák,tím líp.Tohle se fakt povedlo

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Bylo to úžasné jako vždy,i když mi to hodně připomnělo knihu Nahá pravda,kterou jsem četla nedávno.Bylo tam hodně stejných věcí, malé dítě s určitým postižením,rozchod.Přesto jsem si to užila

04.10.2023 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Opět krásná romantická pohádka,jedna z těch lepších od autorky a vůbec mi nevadilo, že je ve slovenštině.

03.10.2023 5 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Přesto,že je kniha hodně objemná,děj rychle plynul a vůbec jsem se nenudila. Krásné romantické čtení

02.10.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Každý díl je lepší a lepší.Zase jsem u toho brečela jako malá holka.Je to tak nádherně milé a romantické a tak úžasně to plyne, že než se naděju,je konec.Snad těch dílů ještě bude víc.Moc se těším

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Tak na Izzy a Willa jsem se těšila už po přečtení prvního dílu s Ryanem a Lenou, který byl opravdu skvělý.Sice to bylo trošku jiné,ale stejně působivé jako předchozí díl.Oba byli sympatičtí a vůbec jsem se nenudila

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Paráda,zase jednou úžasný příběh,kde mi vůbec nevadilo, že tam nebyly žádné erotické scény.Celou dobu jsem se nenudila.Ryan a Lena byli úžasní a já se jejich začátkům nasmála.Samozřejmě jsem to i obrečela.
Těším se na Willa a Izzy.