Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Ach to jsem se bavila.Celou knihou jsem se prosmála.Bylo to krásně vtipné, romantické, prostě super.

15.04.2023 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Že začátku to bylo super,ale potom už mě Roslynn docela štvala tím,jak byla až do konce tvrdohlavá.Bylo to vlastně třičtvrtě knihy.Nebyla mi pak už moc sympatická.Ale stejně dám čtyři hvězdičky kvůli Anthonymu.Proto první díl vede.Reggi byla také svá,ale krásně.

13.04.2023 4 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Tak opět nádherné.Prostě autorka psala krásně, mrzí mě, že už nic nenapíše.Každá kniha je prostě úchvatná.

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Nádherné, já tuhle autorku miluju. Těším se na další díly a doufám, že budou stejně nádherné .

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Krásný příběh plný lásky, romantiky a nenávisti.Ale musím říct, že druhý díl o Kristen se mi líbil víc.

Láska si tě najde Láska si tě najde Johanna Lindsey

Tak zase nádherné.Devin byl od začátku úžasný. Škoda, že takoví chlapy jsou jen v románech

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Krásně romantické, upřímně jsem se bavila,bylo to vtipné a ukáplo i pár slz.Za mě super.

10.04.2023 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Krása.Bylo to moc hezky napsané. Bylo to vtipné, romantické, erotické a moc mě to bavilo.

09.04.2023 5 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Bylo to skvělé. Krásně napsané.Bavila jsem se.

09.04.2023 5 z 5

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

Námět nebyl špatný,ale bylo to málo propracované.Přitom tam bylo dost dějových linek, které kdyby byly dotaženy do konce,mohl to být super příběh.Taky se mi nelíbilo,on prostopášník,ona panna v nevěstinci. Měla spoustu peněz, mohla si zaplatit ochranku už na začátku.Taky se mi nelíbilo,jak strašně se podbízela.Mám ráda, když je příběh trošku uvěřitelný a ne nesmyslný.

06.04.2023 3 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

Bylo to romantické, vtipné a já se bavila.Určitě jsem knihu nečetla naposledy, ráda se k ní vrátím

Nezdolná vášeň Nezdolná vášeň Susan Johnson

Mě se to líbilo.Mělo to děj, erotiky tak akorát .

Znovu a znovu Znovu a znovu Susan Johnson

Nevadí mi erotika,ale tady jí bylo skoro hodně,ale hlavně tam nebyl skoro žádný děj, což mi vadilo

06.04.2023 3 z 5

Osudová noc Osudová noc Susan Johnson

Na můj vkus hodně erotiky,ale zase na druhou stranu to mělo hezký děj

Nevhodný nápadník Nevhodný nápadník Jo Beverley

Bylo to hezký napsané.Mělo to příběh,romantiku a dobrodružství i s padouchem . Líbilo se mi,že to bylo propojeno s předchozím dílem.Jedna z lepší knih od spisovatelky.

05.04.2023 4 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Nenáročný příběh bez nějaké zvláštní zápletky.Dobře se to četlo,bylo to romantické, také velmi předvídatelné jak to dopadne,ale hlavně vtipné.

04.04.2023 4 z 5

Rodové prokletí Rodové prokletí Jo Beverley

Tak opět nádhera.Touto knihou jsem se s Rebely rozloučila.Posledni díly jsem četla na přeskáčku.Celkem mě mrzí, že z 16ti dílů bylo jen 6, které se mi líbily.To není moc.Autorka nebude mojí favoritkou,ale jednou za čas, proč ne.

04.04.2023 4 z 5

Rebelova spása Rebelova spása Jo Beverley

Tak konečně po čtyřech dílech opět čtivý příběh.Za mě určitě jeden z nejlepších.

03.04.2023 4 z 5

Hvězdička Hvězdička Jo Beverley

Myslím, že série měla končit Ďáblovou dědičkou,kdy se uzavřela záležitost s Terezou.Další díly už jsou jen zoufalý pokus o pokračování série.Nejhorší zatím tedy Hazard,kde nebylo nic extra.Ty tři hvězdičky jsou za mé sympatie k Rebelům.

03.04.2023 3 z 5

Hazard Hazard Jo Beverley

Já nevím,ale pořád mi chybí v knihách od této autorky nějaká jiskra nebo náboj.Ne, že by neuměla psát,ale začátky má pomalé a v půlce knihy se to teprve rozjede.Ten rozjezd by měla mít hned od začátku.Prostě i když mám pro Rebely slabost,je to takové průměrné.

03.04.2023 2 z 5