Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tak po první díle,který byl skvělý,mě tenhle moc nenadchl.Ruby se většinou chovala jako husa a začalo to být zajímavé až ve 2/3.Tak snad 3.díl to napraví

21.02.2022 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

To byla nádhera.Jen mi vadilo,když James říkal tatínku...takovýmu de...lovi?Ale těším se na další díly.

21.02.2022 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

No tak jsem si zase hezky pobrečela.Bylo to skvělé,tak jako většina knih od P.Ward.

21.02.2022 4 z 5

My ze Stříbrného vrchu: Maturity na Stříbrném vrchu My ze Stříbrného vrchu: Maturity na Stříbrném vrchu Karel Štorkán

Všechny 4 díly byly moc hezké

20.02.2022 4 z 5

My ze Stříbrného vrchu: Holky, plačte, géniové odcházejí My ze Stříbrného vrchu: Holky, plačte, géniové odcházejí Karel Štorkán

Opět hezké odpočinkové čtení

20.02.2022 4 z 5

My ze Stříbrného vrchu: Druhé zvonění My ze Stříbrného vrchu: Druhé zvonění Karel Štorkán

I druhý díl byl super.

20.02.2022 4 z 5

My ze Stříbrného vrchu: Nemravná třída My ze Stříbrného vrchu: Nemravná třída Karel Štorkán

Miluji tyhle české oddychovky u kterých se nemusí přemýšlet.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Na knihu jsem se moc těšila.A vůbec nejsem zklamaná.Konečně zase mohu napsat-NÁDHERA.....

20.02.2022 5 z 5

Víkend s panem Darcym Víkend s panem Darcym Victoria Connelly

Bylo to milé čtení na deštivé odpoledne.

20.02.2022 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

(SPOILER) Mělo to slibný začátek,přestože mi to už nějaký příběh připomínalo.To by mi ani tak nevadilo,ale potom už to bylo takové hodně přitažené za vlasy.Otěhotnět přes prášky i kondom?A nakonec štastná rodina ve 4?Do půl knihy super,potom už ne.

19.02.2022 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Byla to taková jednohubka na odpoledne.Hezký příběh plný romantiky,jen na konci hodně rychle ukončený,takový honem,honem.

19.02.2022 3 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Mě osobně kniha nezaujala a zřejmě tato autorka nebude patřit k mým oblíbeným

16.02.2022 2 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Začátek byl vtipný,ale postupně děj začal upadat a musela jsem se do čtení hodně nutit.

16.02.2022 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kruci to jako fakt?Další kniha od této autorky a zase bomba.Něco tak krásně drsnýho a zároven něžnýho jsem už dlouho nečetla.Já prostě ty zlý drsný hochy miluju.

16.02.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Podle zdejších komentářů jsem byla na knihu hodně natěšená.Byla to nádhera.Strašně jsem se nasmála a jako romantika-úžasný.Lepší než první díl.

16.02.2022 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásný příběh plný romantiky,lásky,vkusné erotiky a dojetí.Ke konci jsem už jen brečela.Byla to nádhera.

14.02.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Knihy tohoto typu jsem začala číst po přečtení knihy Důvodné pochybnosti od této spisovatelky.Byla jsem jí nadšená.Na Výpověd jsem se těšila.Nebylo to špatné,jen mě neustále štvalo,jak se řeší celou knihu,že Tara odejde a dá výpověd.Já vím,že je to i v názvu knihy,ale ke konci toho už bylo fakt moc.Takže přečteno,ale ke knize se už zřejmě nevrátím.

13.02.2022 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Vlastně ani nevím jak knihu hodnotit,protože jsem ji nedočetla.Podle komentářů na začátku jsem se na ni těšila,začátek celkem šel,ale potom to byla katastrofa.Ani ne tak ta erotika,ale ten děj byl katastrofa.Patřím prostě k těm,kteří to nedali.I to se stáva.Každý si musí udělat svůj úsudek.Za mě tentokrát určitě NE

13.02.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Nejprve jsem myslela,že to bude jen erotický příběh,ale potom jsem zjistila,že je to něco jiného.Nějak jsem ze začátku nechápala,o co jde,ale postupně,jak jsem četla dál a dál,chtěla jsem vědět tajemství a vše co se děje kolem HAVRANŮ.Nakonec jsem knihu přečetla na jeden zátah,abych zjistila,že se vlastně jen poodhalilo tajemství a konec.....Doufám,že budou i další díly.Bylo to super.

12.02.2022 4 z 5

Hradní paní Hradní paní Paula Quinn

Byla to nádhera.Od začátku do konce romantika,napětí a vůbec jsem se nenudila.

24.01.2022 5 z 5