Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Příběh byl vcelku hezký,ale ta politika a některé sexuální praktiky byly trochu přes čáru.Jinak by to byl příjemný román.

20.05.2020 3 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Vtipný romantický příběh s pěknou zápletkou.Milá,romantická oddechovka na večer.

16.05.2020 4 z 5

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Vcelku moc pěkný příběh.Trochu přehnané afekty o svatební noci,asi přijít s něčím takovým za pannou,to tedy byla silná káva,ale jinak za mě super romantika.

16.05.2020 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Bylo to moc hezké čtení,ale myslím,že první díl byl o hodně hezčí.I když tady zase nechybělo dobrodružství,přesto jednička u mě vítězí.Každopádně nádhera,která stojí za přečtení.

14.05.2020 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Bylo to moc,moc hezký.Miranda byla pěkně od rány a pěkná sympatačka.Turner zase úžasnej chlap.Prostě paráda.A konec byl úplně úžasný.Vlastně došlo i na slzy.

12.05.2020 4 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Ano,bylo tam hodně dialogů z prvního dílu,ale přesto to nebylo vůbec špatné.Bylo to vlastně z pohledu Améllie.Mě se to líbilo,i když to nebylo nic závratného,ale přesto to mělo svoje kouzlo.

11.05.2020 3 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Příběh byl hezký,začalo to slibně,prostředek byl trochu nuda,ale konec opět moc hezký.Celkem lepší průměr.

11.05.2020 3 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Po Večeři v horách a Domu s minulostí jsem byla na tuto knihu natěšená.Začátek začal moc dobře,jenže trval jen do odjezdu z Acapulka.Pak už to bylo hrozné.Jen dohadování Cyn a Wortha proč spolu nemohou spát ap..2/3 knihy.Ještě,že byla tak tenká.A ten konec to nevylepšil.Tolik dětí nakonec to už vážně bylo přes čáru.

11.05.2020 2 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Bylo to super.Prostě romantika jako hrom.Úžasné...

11.05.2020 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Bylo to krásné,takové něžné.Mám tuto autorku moc ráda,ale tentokrát tomu chybělo nějaké dobrodružství.Padouch tam sice byl,ale jako když nebyl.Je to škoda,mohlo to být nádherné.

11.05.2020 4 z 5

Na prahu touhy Na prahu touhy Stephanie Laurens (p)

Konečně jsem se dočkala a tento díl byl super.Napětí,romantika,padouch,prostě paráda,stejně jako druhý díl i tady byl příběh čtivý od začátku do konce.Ani na chvíli jsem se nenudila.

10.05.2020 5 z 5

Víc než pokušení Víc než pokušení Stephanie Laurens (p)

Tak konečně se to prolomilo a tento příběh už byl zase moc hezký.Mělo to vše,co má romantický příběh mít.

10.05.2020 4 z 5

K zbláznění K zbláznění Stephanie Laurens (p)

Tak nějak mi to připadá,že se autorka opakuje.Jak ve scénách při sexu-postava před zrcadlem,tak i v tom,že 2/3 knihy jsou takové jen o svádění a v poslední třetině najednou je tam nějaké nebezpečí a akce.První a druhá kniha byly bezva,ale ted už to je trošku nuda.Přitom námět není špatný.

06.05.2020 5 z 5

Ušlechtilá vášeň Ušlechtilá vášeň Stephanie Laurens (p)

Začalo to velmi dobře,potom přišel pomalý rozjezd a ve třetí třtině se mi zdálo,že je tam nahuštěno vše,co mohlo být rozloženo do celé knihy-Moira,bratři,jejich zásnuby,vražda Humphriese,agenta,očištění Jamese.Ke konci toho vážně bylo hodně,řekla bych až moc.Pro mě druhý díl je zatím nejlepší.

04.05.2020 4 z 5

Dáma jeho srdce Dáma jeho srdce Stephanie Laurens (p)

Nějak jsem se do knihy nemohla začíst.Potom to bylo zase zbytečně moc natahované.U mě zatím vede druhý díl,který byl prostě super.

04.05.2020 3 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

Druhý díl byl rozhodně lepší než ten první.I když bylo jasné,kdo je padouch,bylo to více propracované a mělo to rozhodně větší dynamiku a náboj až do konce.Doufám,že takto budou pokračovat i nadcházející díly.

03.05.2020 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Moc se mi líbila série Bridgerton-bylo to úžasné.Totéž jsem očekávala i tentokrát,ale bohužel,nějak to nebylo ono.Nebylo to vyloženě špatné,ale asi jsem čekala něco více.

02.05.2020 3 z 5

Vyvolená dáma Vyvolená dáma Stephanie Laurens (p)

Líbilo se mi to.Mělo to děj,romantiku,vášen a dobrodružství.Doufám,že zbylé díly budou stejné

02.05.2020 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Nejlepší ze série.Ale stále myslím,že autorka měla lepší.

01.05.2020 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Knihu jsem přečetla,autorku miluji,ale jako u prvního dílu,se žádné wau....senzace nedostavilo.

01.05.2020 3 z 5