Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Gantz 1 Gantz 1 Hiroja Oku

Mangu jsem dlouho nečetla, jednička Gantz mi doma ležela už pěkně dlouho. Rozhodně akční a pěkná manga, možná se podívám po dalších dílech.

02.03.2019 3 z 5

Návrat čarodějnice Návrat čarodějnice Paula Brackston

Do druhého dílu se mi nechtělo, ale nakonec jsem se do něj přeci jen pustila. Oproti prvnímu dílu se mi dvojka líbila víc. Má rychlejší děj, více momentů překvapení a i postavy se mi zdály sympatičtější.

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Po dlouhé době jsem se dokopala do dočtení celé snové série, po takové pauze mezi druhým a třetím dílem se mi fakt nechtělo. Nakonec jsem Třetí stříbrnou knihu přečetla a dala mi pěkně zabrat, tohle už asi není čtení pro mě :-)

02.03.2019 3 z 5

Tolkienovi hrdinové Tolkienovi hrdinové David Day

Tohle je totální nezbytnost pro každého fanouška Středozemě! Nejenže kniha krásně vypadá, od božích desek až po nádherné ilustrace, ale je plná zajímavostí a detailů, které Vám mohly uniknout :-)

02.03.2019 5 z 5

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Je to takové to jednodušší čtení, které neurazí, ale ani příliš nepřekvapí. Jako odpočinková četba ideální :-)

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Hygge knihy mám moc ráda, a proto jsem si ani tuhle nemohla nechat uniknout. Nebyla špatná, ale bavila mě o něco méně než Život zn. Hygge :-)

02.03.2019 4 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Pro mě o trochu slabší než Šepotání, ale i tak skvělé čtení!

Gemina Gemina Amie Kaufman

Skvělé pokračování, snad třetí díl nezklame ;)

23.11.2018 5 z 5

Opona: Poslední případ Hercula Poirota Opona: Poslední případ Hercula Poirota Agatha Christie

Napínavý a promyšlený příběh do posledního detailu...

20.11.2018 5 z 5

Tajná řeč těla Tajná řeč těla David Lewis

Četla jsem Tajnou řeč těla kvůli škole, a musím říci, že líp jsem si vybrat nemohla. Zajímavé čtení!

13.11.2018 5 z 5