Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Po přečtení této knihy jsem byla velmi zklamaná, jelikož jsem fanoušek ságy Harry Potter. Tuto knihu si již znova nepřečtu, což mně velmi mrzí, jelikož jsem se na knihu (scénář) velmi těšila. Škoda.

16.09.2018 1 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Kniha se mi velmi špatně četla, ačkoliv knihu-deník ''psala'' dívka ve stejném věku jako já. Knihu jsem napoprvé dočetla s několika pauzami zhruba do půlky a ne a ne se začít. Napodruhé jsem knihu začala číst od začátku. Znova byly problémy se začíst ale dočetla jsem ji, jelikož jsem jí měla vybranou k maturitě. Znova už si ji určitě nepřečtu.

17.08.2018 1 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Nejvíc mi lezlo na nervy, zbytečné natahování děje, kdy se prakticky opakovala to stále stejné dokola. Christian by potřeboval pár facek, jak se k Aně choval, jako by byla jeho panenka, kterou kam posadíte, tam bude stále sedět. Ana by si nemohla ani prdnout bez jeho povolení. :-D Jsem ráda, že je celá série za mnou.

27.03.2024 2 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Knihu jsem přelítla letem světem, zda se to od některé části nezlepší, když jsem dočetla na stranu 60. Nezlepšilo. Tolik nadávek a sprostých slov jsem nikdy nečetla. Proboha, jak mohl někdo tuto knihu vydat natož přeložit do češtiny, když je tolik jiných knih který nebyly nebo nebudou přeloženy... Katastrofa

01.10.2023 odpad!

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Příběh zajímavý, obzvlášť postupné rozuzlování osudů bývalých spolužaček.

30.08.2023 5 z 5

Škola lásky Škola lásky Barbara Cartland

Děj skoro žádný a poslední kapitola? Co to sakra bylo??? Vypadá to, že autorka zapomněla odevzdat část knihy.

11.06.2023 1 z 5

Buckinghamský babylon: vzestup a pád rodu Windsorů Buckinghamský babylon: vzestup a pád rodu Windsorů Peter Fearon

Jedno velké kliše. Jednu hvězdičku dávám za rozdělení na kapitoly, o jednotlivých lidech.

06.08.2022 1 z 5

Nevěsta, která měla smůlu Nevěsta, která měla smůlu Janna MacGregor

Za mě kniha nic moc. Musela jsem jí číst po částech. Moc tomu nepomohlo ani neustálé opakování údajné kletby.

14.07.2022 3 z 5

Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena Julius Zeyer

Nijak mě to neoslovilo.

21.05.2022 2 z 5

Souboj krásek Souboj krásek Maryse Dubuc

Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál.

16.05.2022 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Já osobně miluju Bridget Jones, ale tato kniha jí není ani trochu podobná. Chvílemi jsem se nudila.

02.05.2022 3 z 5

Spolu to zvládneme Spolu to zvládneme Miroslava Varáčková

Kniha je pro mě celkem zklamání. Čtení jsem si vůbec neužívala, obzvlášť části s rodiči, což bylo velmi smutné. Čteno v rámci čtenářské výzvy.

24.02.2022 2 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Kniha se mi velmi líbila, rodiče Tibora bych nejraději zaškrtila, to samé Patricii. Opět byl, jako u mnoha knih, otevřený konec.

06.02.2022 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Na základě názvu jsem čekala něco "ostřejšího", což se nakonec ani moc nedělo, za což jsem ráda, protože tento styl vůbec nemusím. Děj mě chvílemi nudil, ale i přesto jsem musela číst dál, abych zjistila jak to bude dál pokračovat. Bylo zde několik velmi úsměvných momentů, jediné, co mě vadilo, bylo neustále opakující se slova óčko a harém.

01.02.2022 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Po přečtení nevím, co si mám o knize myslet. Buď mi vadí styl psaní nebo dokola omíjející události či neustálé náhody Sery a Bena...

17.11.2021 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha se mi líbila, jenom se mi zdálo, že se tam některé situace točili dokola.

09.11.2021 3 z 5

Marta Kubišová Marta Kubišová Lubomír Nečas

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, protože jinak biografie nevyhledávám.

03.11.2021 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Chování Simony a Kamily ponechám bez komentáře. Děj se mi zdál nedokončený.

08.09.2021 2 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Kniha se mi líbila- styl psaní, příběh, snadné začtení během pár stránek. Co mi jediný lezlo krkem, bylo chování Nathaniela (měla jsem chuť ho proplesknout za jeho sobeckost), bez toho by ale nebyla tak dobrá kniha. :-)

06.09.2021 5 z 5

Já, JůTuber 4 Já, JůTuber 4 kolektiv autorů

Za příběh uděluji 3 hvězdy. Divím se, že dokázali vydat další tři pokračování i přesto, že první díl má velmi nízké hodnocení. Já obvykle nedávám na % zřetel při výběru knihy. Tady u této série se to hodnocení ale potvrdilo jako pravdivé.

13.07.2021 3 z 5