Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Tento díl se mi líbil trošku víc než první, ale nemůžu si pomoct ale strašně mi to připomíná trilogii 365 dní. Hlavně v tom jak Liam oslovuje Jess "maličká" a když ji oslovuje "malá", tak to mi vyloženě vadilo. Jinak se to dalo číst, přečetla jsem knihu jedním dechem za pár hodin, mělo to spád, byla tam akce, erotické scény dobře napsané, ale asi jich tam bylo zbytečně moc.
Líbilo se mi jak Liam vyměknul a z Jess se stala odvážná holka a ne žádná fňukna.

06.06.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Pokud na knihu nahlížím jako na samostatné dílo a nemyslím na ostatní knížky autorky, tak bych ji hodnotila jako krásnou a povedenou slowburn romantiku. Kniha se četla dobře, svižně a moc mě bavila.
Ale když chci porovnat třeba s Lukovem, tak mi přišlo, že 400 stran se nic moc nedělo a rozhodně mi chybělo víc popsat sportovní prostředí, v tomto případě americký fotbal, abysme se o tom sportu dozvěděli třeba i něco, tady o tom nebylo téměř nic.

05.06.2022 3 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Kniha se cetla dobře, ale něco mi tam chybělo, nedokážu říct co, ale nemělo to takový spád nebo náboj na jaký jsem zvyklá u série VIP, proto nemůžu dát plný počet hvězd.
Sam mě štvala, já bych se s ní už dávno nebavila :-)

03.06.2022 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Tak toto byl slaďák od úplného začátku až do konce. Takové nenáročné čtení bez nějakých zápletek či zádrhelů. Byla tam spousta erotiky.
Je pravda, že autorka to umí líp, ale určitě toto byl její záměr vytvořit nenáročnou a odechovou knížku. Jako nebylo to špatné, přečetla sem to jedním dechem, ale nemůžu říct, že bych to potřebovala číst někdy znovu.
Pro mě je kniha v sekci nenadchne - Neurazí.

31.05.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Tento díl se mi líbil nejvíc, sice to bylo krátké ale mám pocit, že tam bylo všechno. Krásně napsaný příběh a škoda, že už to končí.

29.05.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Co mě na knížce nejvíc štvalo, bylo časté opakování slova perplex.
Jinak to na mě bylo moc zdlouhavé a nudné, do čtení jsem se musela nutit. Začalo mě bavit posledních 100 stran, kdy se děj konečně rozvinul.
Do dalšího dílu už bohužel nepůjdu.

27.05.2022 3 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Z této knihy jsem měla obavy že se mi nebude líbit, když byla přirovnávaná k Amo Jones, protože její knihy se mi vůbec nelíbily.
Ale tohle mě bavilo hodně, naprosto jsem se zamilovala a nemůžu se dočkat dalšího dílu.
A ten konec? Co to zase je, teď budu muset 3 měsíce být napjatá jak guma od tepláků :-)

25.05.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Musím se přiznat, že první polovina knihy mě moc nebavila a musela jsem se do čtení trošku nutit. V druhé polovině se ale děj rozjel a knížka mě začala moc bavit.
Proto strhávám jednu hvězdu, jinak to byl moc krásný příběh. Možná první díl mě bavil o trošku víc, ale autorka je moc šikovná a těším se na její další knihu.

24.05.2022 4 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Tak na začátek by bylo potřeba říct, že nesmíte myslet na to, kdo knihu napsal a nesmíte to srovnávat se sériemi Božský nebo Vášnivý, protože toto je trošku jiný žánr, toto není erotický román.
Je to pomalý příběh o první lásce a je to napsané tak čtivě, že jsem se nemohla odtrhnout. Bavilo mě střídání kapitol z minulosti a současnosti, postavy byly milé a sympatické, občas to bylo i smutné. Prostě tato kniha měla všechno, co by romám měl mít a nemůžu nic vytknout.

20.05.2022 4 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Na to, že knihy ze školního prostředí moc nemusím, toto nebylo špatné. Ale předchozí, tedy třetí díl, se mi zatím líbil nejvíc. Jsem sice zvědavá na další díl, ráda si ho přečtu ale podruhé už číst nepotřebuji.

18.05.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Pěkná pohádka a hezký úvod do série. Už teď se těším na další díl.
Je to takové nenáročné čtení, u kterého můžete vypnout a nepřemýšlet, žádná těžká témata, prostě oddychovka.
Sice příběh, který není nic nového pod sluncem, ale je to napsáno tak poutavě, že mě kniha nadchla.

14.05.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Škoda, že tu není víc jak 5 hvězdiček, protože tato kniha by si jich zasloužila mnohem víc než jen 5.
Od začátku do konce jsem měla husí kůži a nejednou jsem přes slzy v očích ani na ty písmenka neviděla.
Toto je kniha s těžkým tématem o ztrátě nejbližších a je napsaná tak dokonale, že se vám vryje do paměti.
Tuto autorku jsem si oblíbila už u knihy Eleanor & Grey a už se těším na její další, protože určitě bude stát taky za přečtení.

12.05.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Klasika, na kterou jsme u této autorky zvyklí. Toto byla opět krátká knížečka na jeden večer.
Má to rychlý spád, nadupaný děj, je to čtivé a napínavý konec nesmí chybět.

09.05.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Pro mě to nebylo lepší jako první díl, bylo to úplně stejné. Chyběl tomu příběh a nějaký propracovaný děj.
Tohle už tu bylo milionkrát. Situace, kdy jeden z dvojice hlavních hrdinů odmítá vztah a nechce se vázat a nakonec to dopadne jak všichni očekávají.
Navíc mi tam vadilo, jak autorka popisuje situace z pohledu vypravěče. Mám raději když se střídají pohledy jeho a její.
Neurazí, nenadchne...

08.05.2022 3 z 5

Král Král Devney Perry

Takové knihy můžu, přesně se mi trefila do vkusu.
Bylo to čtivé, napínavé, mělo to detektivní a akční nádech, erotiky pomálu, za to romantiky tam bylo spousta.
Jako první díl série tohle byla pecka a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, kdy se třeba dozvíme něco víc.

07.05.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Paní Vi opět nezklamala, krásný a dojemný příběh, nabitý děj a knížka přečtená za chvilku, protože ji nešlo dát z ruky.
Opravdu klobouk dolů nad autorkou, že vždy dokáže vymyslet příběh, který tu ještě nebyl a podat ho takovým stylem, že se vám na dlouho vryje do paměti.

05.05.2022 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tohle je strhující kniha, kterou budete číst od začátku až do konce se zatajeným dechem. Není to takový ten obyčejný slaďák, kterých je všude plno. Je to originální kniha, kde se pořád něco děje, je trochu akční a na konci budete mít slzy na krajíčku.

04.05.2022 5 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Tento díl byl pro mě o malinko slabší než předchozí dva a to hlavně proto, že alespoň prvních 200 stran byl děj takový rozpačitý, žádná akce jak v předchozích dílech. Ke konci sme dostali rozuzlení, ale bylo jakési jednoduché a rychlé.
Každopádně to byla krásná pohádka pro dospělé se šťastným koncem a škoda, že už to končí.

01.05.2022 4 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Tak ani druhý díl nezklamal, sice děj začal pořádně gradovat až ke konci, to pak Teda byla "bomba" (kdo četl, tak ví).
Přesně tenhle styl knih mi sedí. Žádné nijak přeslazené pasáže, trocha napětí, čtivá forma a trocha umírání.
Super pohádka pro dospělé, fandím Carterovi s Emilií a snad se v třetím díle dozvíme, jak to s nimi dopadne a kdo za to všechno vlastně může.

28.04.2022 4 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Toš nebylo to tak špatné, jak jsem očekávala. Je to taková pohádka.
Kniha se mi líbila, stejný příběh jako Deník princezny. Četlo se to dobře, rychle a děj měl spád.
Konec zase tak napínavý, že musím hned sáhnout po dalším dílu.

27.04.2022 4 z 5