Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Toto byl rozhodně nejlepší díl z trilogie, škoda že už poslední.
Troufam si říct i to, že toto byla nejlepší slowburn romance co jsem zatím četla.
Oba hlavní hrdinové měli za sebou velké trauma, se kterým se museli naučit žít a najít si cestu i jeden k druhému.
Kniha se četla jedním dechem, nešlo ji odložit.
Nemám knize ani co vytknout. Rozhodně stojí za přečtení.

12.07.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Opět krásný příběh jako ostatně všechny z této série. Ale stejně se mi nejvíc líbil třetí díl, protože byl takový nevšední.
DJ a Lianne jsem si oblíbila už v předchozích dílech a na jejich příběh jsem se těšila a autorka nezklamala. Zase jedno vážné téma, které se táhlo celou knihou. Bylo to čtivě napsané a nedalo mi to knihu odložit.
Škoda že to byl poslední díl, ještě by se daly vymyslet a rozvinout příběhy o dalších jménech, které tam padly, tak snad se někdy dočkáme.

10.07.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Po průměrných knížkách co jsem teď poslední dobou četla mě tahle moc potěšila.
Krásná knížka, nádherný příběh, silné téma, erotiky akorát, Láska jak trám a sympatické hlavní postavy.
Autorka mě tentokrát nezklamala a určitě se ráda ke knize někdy vrátím.
Doporuciji všem, rozhodně stojí za přečtení.

08.07.2022 5 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

Popis knihy úplně nesedí, rozhodně to není roztomilá, sexy moderní romance plná humoru. Nezasmála jsem se ani jednou. Nějak mi kniha vůbec nepřirostla k srdci a hlavně z toho důvodu, že tam na mě bylo nějak moc nevěry.
Oblíbila jsem si asi jedině Marcella, ani hlavní hrdinka Avery mi nebyla nijak extra sympatická.
Za mě to byl průměr a nepotřebuji číst někdy znovu.

07.07.2022 3 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Určitě má autorka lepší knihy, toto byl pro mě průměr.
Nějak jsem se nemohla začíst a něco tomu chybělo.
Další díly si ale přečtu, protože jsem zvědavá jak to s nimi dopadne, ale že bych potřebovala číst znovu, to určitě ne.

04.07.2022 3 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Bavilo mě asi tak prvních 100 stran, pak to pro mě bylo nudné a nezáživné.
Tato kniha je z hereckého prostředí, což mi úplně tak nesedí. Vadily mi úryvky ze scénáře, přišly mi tam úplně zbytečné.
Mezi hlavními hrdiny jsem tam necítila žádnou chemii.
Rozhodně to autorky umí mnohem líp, toto se moc nepovedlo a jsem docela zklamaná.

01.07.2022 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Přijde mi, jak čtu všechny díly po sobě, že mají sestupnou tendenci. První díl byl nejlepší, byl nadupaný dějem, dvě těžká témata. V druhém díle už žádné těžké téma nebylo, ale děj to mělo.
No a teď ten třetí díl. Musím říct, že jsem zklamaná. V tomto díle jsem se jaksi ani nemohla začíst, moc mě to nebavilo a kromě spousty erotických scén se tam téměř nic nedělo, až na konci.
Snad poslední díl to všechno napraví, pevně v to doufám.

30.06.2022 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tento díl byl o malinko dějově slabší než ten první, ale i tak se mi příběh Logana a Grace moc líbil.
Až mě to udivuje, že se mi takto líbí série z vysokoškolského prostředí, ale Elle Kennedy se stává vážně moji oblíbenou autorkou, protože svými knihami si dokáže získat široké spektrum čtenářů a to kvůli jejímu skvělému stylu psaní a silným tématům, které jsou ze života.
Těším se na další díl a jsem zvědavá o kom asi bude.

27.06.2022 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Musím se přiznat že začátek mě moc nebavil, protože knihy ze školního prostředí moc nemusím, ale čím déle jsem četla, tím více mě kniha bavila.
A to hlavně proto, že kniha se zabývá těžkými tématy a to dělalo ten příběh neobyčejně čtivý, že jsem knihu nedokázala odložit dokud jsem ji nedočetla.
Těším se na další díl a rovnou po něm sahám.

25.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Tak tahle kniha měla všechno co si od knihy představuju a co se mi líbí. Naprosto se mi autorka trefila do vkusu, bylo tam všeho tak akorát, Láska, romantika, erotika, zvraty, nenávist, smutek, napětí, prostě emocionální smršť od začátku až do konce.
Podle mě je to nejpovedenější kniha autorky, ráda se k ní někdy vrátím a vřele doporučuji všem.

24.06.2022 5 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

Mě se to líbilo, možná víc než první díl. Byl to krásný slowburn román, čtivě napsaný, přečteno jedním dechem za den.
Auriho a Cassie jsem si oblíbila už i v prvním díle a na jejich příběh jsem se těšila a autorka nezklamala.
Těším se na další díl na příběh Alizi a Luciena

22.06.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc, asi je to tím, že už jsem postavy znala z předchozích dílů a zajímalo mě jak to s nimi celé dopadne.
Bylo to napsané hezky a čtivě, měla jsem to přečtené za den. Sice se k této trilogii vracet nebudu, protože si myslím že je spíše určena pro mladší ročníky, ale za přečtení to podle mě stálo.

21.06.2022 4 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Jelikož s tímto žánrem zatím nemám moc zkušeností, tak nemůžu srovnávat. Ale tato kniha mě naprosto pohltila, nedala jsem ji z ruky dokud jsem ji nepřečetla. Bylo to napínavé od začátku do konce, skvěle napsané a hltala jsem každé slovo. Vraha jsem neuhádla správně a proto mě konec mile překvapil a na druhou stranu i rozesmutnil.

20.06.2022 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Přečíst tuto knížku pro mě bylo utrpení, několikrát jsem si říkala, že ji odložím nedočtenou, ale nakonec jsem se hecla a dočetla až do konce, ale teď lituji svého ztraceného času.
Vůbec jsem se nemohla začíst, absolutně mě to nebavilo a až na jeden moment a už ani nevím který, mi tam nepřišlo nic vtipného.
Naomi mi vůbec nesedla, chovala se jako malé děcko a obdivovala jsem Nicholase za jeho trpělivost, že se s ní dávno nerozešel a stále jen čekal, až ona dostane rozum a přestane dělat naschvály.

19.06.2022 2 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Tak tohle byla pecka a naprosto jsem se zamilovala.
Knížka přečtená za pár hodin, četla se skvěle.
Sice příběh, který už tu několikrát byl, ale hlavní postavy jsem si oblíbila a jsem zvědavá jak to s nimi dopadne, jiskří to mezi nimi hezky a už se těším na další díl.

15.06.2022 5 z 5

Podraz Podraz Paulina Świst

Po předchozím díle Chobotnice jsem se na tento díl moc těšila ale musím přiznat, že jsem zklamaná. Tento díl jsem sice přečetla za chvilku, četlo se to dobře ale ztrácela jsem se často mezi postavami, protože tentokrát jich tam figurovalo více a nebylo to tak od autorky dobře označené, tak jsem nevěděla o kom je řeč.
Tento díl mě nebavil tolik jako druhý, pro mě to bylo místy obtížné na pochopení a konec jsem nepochopila vůbec.

14.06.2022 3 z 5

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Tento díl se mi líbil mnohem víc než první. Oproti prvnímu dílu tu bylo vidět jiskření mezi hlavními hrdiny a to bylo pro mě to hlavní, kvůli čemu se mi kniha dobře četla, protože s tímto žánrem se teprve seznamuji.
Kniha byla od začátku až do konce napínavá, erotiky tam nebylo moc a jsem příjemně navnadena na další díl.

13.06.2022 4 z 5

Žhavé léto: Hříšné povídky Žhavé léto: Hříšné povídky * antologie

Některé povídky se mi nelíbily, některé se mi líbily, ale téměř všechny byly na stejné téma, asi záměrně.
Každá povídka měla 30-50 stran, takže taková rychlovka, kde mi přišlo, že to má useknutý začátek i konec.
Jde vidět rozmanitý styl psaní, jaké autorky mají , některé mi přišly, že neumí psát vůbec, ale nejlepší byla nakonec od Pauliny Swist, ta se ukázala v porovnání s ostatními polskými autorkam, že je opravdu špička.

10.06.2022 3 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Tohle nebyl úplně můj šálek kávy, na mě to bylo moc vulgární, nevěru a sex bez lásky taky moc nemusím. Celou knihu mi tam chyběl aspoň nějaký náznak náklonnosti mezi hlavními hrdiny, ale to byli takoví záporáci, že to v sobě prostě neměli a nemůžu říct že by mi nějaká postava v knize přirostla k srdci.

08.06.2022 3 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Tento díl se mi líbil trošku víc než první, ale nemůžu si pomoct ale strašně mi to připomíná trilogii 365 dní. Hlavně v tom jak Liam oslovuje Jess "maličká" a když ji oslovuje "malá", tak to mi vyloženě vadilo. Jinak se to dalo číst, přečetla jsem knihu jedním dechem za pár hodin, mělo to spád, byla tam akce, erotické scény dobře napsané, ale asi jich tam bylo zbytečně moc.
Líbilo se mi jak Liam vyměknul a z Jess se stala odvážná holka a ne žádná fňukna.

06.06.2022 4 z 5