Angelus1985 Angelus1985 komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

(SPOILER) Velmi emotivní a smutný díl. Je to k pláči, že od začátku Katniss přináší oběti, aby ochránila svoji malou sestřičku a bohužel, to dopadlo, jak to dopadlo. Sice jakoby dobro vyhrálo ale přesně jak na konci prohlásil Plutarg- zatím nepřemýšlím o válce, ale lidé časem zapomenou a přestanou si vážit svobody. Je to k zamyšlení

16.10.2024 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Úplně zbytečně nízké hodnocení vlků. Prosím vás, vy nemůžete začít číst Stalingrad nebo Vlky, aniž by jste si přečetli/poslechli původní trilogii bratrstva krve: hustej nářez, fakt hustej nářez a mega hustej nářez. Protože bez znalostí postav a příběhu vám tyhle dvě knížky vůbec nic nedají a bude to pro vás nuda. Stalingrad a Vlci je takový doplněk k původní trilogii. Takže potenciální čtenáře nebo posluchače odkazuji nejdříve na původní trilogii, jinak tyhle dvě knížky ani vůbec nenačítejte, bude to pro vás pak strašná nuda. Díky

11.10.2024 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

10.let po válce můžeme vidět, že hladové hry jsou ještě v plenkách. Takže hádám, že Snow jako prezident pozvedl jejich úroveň a to včetně lepšího pohodlí a podmínek pro splátce. Tento příběh byl zajímavou sondou do duše Snowa za mlada. Ale původní Hunger Games se mi samozřejmě líbili víc

19.10.2024