Angelus1985 Angelus1985 komentáře u knih

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

10.let po válce můžeme vidět, že hladové hry jsou ještě v plenkách. Takže hádám, že Snow jako prezident pozvedl jejich úroveň a to včetně lepšího pohodlí a podmínek pro splátce. Tento příběh byl zajímavou sondou do duše Snowa za mlada. Ale původní Hunger Games se mi samozřejmě líbili víc

19.10.2024

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

(SPOILER) Velmi emotivní a smutný díl. Je to k pláči, že od začátku Katniss přináší oběti, aby ochránila svoji malou sestřičku a bohužel, to dopadlo, jak to dopadlo. Sice jakoby dobro vyhrálo ale přesně jak na konci prohlásil Plutarg- zatím nepřemýšlím o válce, ale lidé časem zapomenou a přestanou si vážit svobody. Je to k zamyšlení

16.10.2024 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Úplně zbytečně nízké hodnocení vlků. Prosím vás, vy nemůžete začít číst Stalingrad nebo Vlky, aniž by jste si přečetli/poslechli původní trilogii bratrstva krve: hustej nářez, fakt hustej nářez a mega hustej nářez. Protože bez znalostí postav a příběhu vám tyhle dvě knížky vůbec nic nedají a bude to pro vás nuda. Stalingrad a Vlci je takový doplněk k původní trilogii. Takže potenciální čtenáře nebo posluchače odkazuji nejdříve na původní trilogii, jinak tyhle dvě knížky ani vůbec nenačítejte, bude to pro vás pak strašná nuda. Díky

11.10.2024 5 z 5