ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Neobvyklé prostředí tetovacích salónů, ale scházelo mi tam víc napětí, i když na konci ho zase bylo na několika stránkách až dost.. Jinak je ale kniha čtivá a nenudila.

13.03.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Detektivka se mi líbila, dobře se četla, ale ROZHODNĚ ji nesmím srovnávat s knihami S. Kinga, tím méně s jeho To, musela bych hned hvězdičky ubrat. A hlavně tady podle mě není žádná podobnost s Kingem (až na to, že děj se střídavě odehrává v dětství a v dospělosti hlavních hrdinů).

10.03.2019 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Výborný psychologický thriller. Strhující příběh matky, která se snaží zjistit pravdu o svém synovi. Knihu mohu doporučit.

10.03.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další výborná detektivka od tohoto autora.

08.03.2019 5 z 5

Půlnoční obřad Půlnoční obřad Melinda Leigh

No, nevím. Některé pasáže mně přišly dost komické, Mandy a Danny jsou po všech stránkách dokonalí, vrah je dostatečně šílený. Knize se nedá upřít čtivost, za ni dávám tři *.

05.03.2019 3 z 5

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Je to kniha o velkém rodinném tajemství a mně se líbila. Správně napínavá, s různými zvraty a závěrem, který všechny otázky uspokojivě vysvětlí.
Jak píše saez, i mně přijde, že má autorka vzestupnou tendenci. A nesmím zapomenout na obálku - opět krásná.

03.03.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Poutavý a velice čtivý thriller. Fandila jsem Jude, která se i přes svoje nemalé problémy snaží vyřešit vraždy a případy pohřešovaných dívek. Knížka je napínavá, má spád a těžko se odkládá. Určitě stojí za přečtení.

02.03.2019 5 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Geniální! Pane Bussi, moc Vám děkuji za výborné čtení! Je pravda, že jsem byla u většiny stránek docela zmatená, hranice mezi fikcí a skutečností je tady velmi tenká, závěr byl hodně neočekávaný a možná trochu překombinovaný, několikrát jsem si myslela, že znám vraha, ale vždycky jsem se spletla, což je u tohoto autora obvyklé. Tento thriller se mi zatím spolu s Vážkou líbil nejvíc.

22.02.2019 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Skvělý thriller, napínavý, dech beroucí, místy dost brutální, se spoustou zvratů a šokujících odhalení. Od knihy se nedalo odtrhnout. Pro mě je to jeden z nejlepších thrillerů, co jsem v poslední době četla a musím ho doporučit.

18.02.2019 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Mrazivá, čtivá kniha s prvky duchařiny. Tajemné a ponuré prostředí staré školy, ve kterém se zrodilo nerozlučné přátelství čtyř dívek. Pátrání novinářky Fiony kolem dávné vraždy své sestry a ještě daleko starším nálezu mrtvé dívky ve studni na pozemku staré školy. Kniha je napínavá až do konce a jak už tady několik čtenářů napsalo, zasloužila by si zfilmování.

17.02.2019 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Od autorky se mi líbily všechny knihy. Tato není vyjímkou.

15.02.2019 5 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Vynikající, originálně podaný psychologický thriller. Čtivý, napínavý, s dobře prokreslenými postavami a hodně emotivní. Moc se mi líbil a doporučuji ho.

12.02.2019 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Originální, napínavý thriller, moc dobře se četl.

12.02.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Mně se kniha zase líbila a vůbec mi nevadilo, že Martin Servaz je pravděpodobně nesmrtelný. Čtivá, napínavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

11.02.2019 5 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Kvalitně napsaná detektivka, napínavá, s mnoha zvraty, velice emotivní, jen místy trochu zdlouhavá. Patří k těm nejlepším, co jsem v tomto žánru četla.

09.02.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Thriller mě bavil. Čtivý, měl spád a napětí, spoustu zvratů, pachatele se dalo těžko uhodnout. Knize podle mě patří 5 *.

06.02.2019 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Matčina volba se mi líbila. Je to mrazivý psychologický thriller, napínavý a s několika zvraty, které jsem nečekala. Doporučuji ho k přečtení.

05.02.2019 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Poutavý a napínavý thriller s neuvěřitelně temnou atmosférou. Přežila Kirstie nebo Lydia? Které z dvojčat je s rodiči na ostrově Torran? Já knihu určitě doporučuji. A moc se mi líbila obálka.

03.02.2019 5 z 5

29 vteřin 29 vteřin T. M. Logan

Thriller se mi líbil, ale byl slabší než kniha Lži. Z toho důvodu mu ubírám jednu *.

02.02.2019 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Všechny čtyři povídky jsou skvělé, knížku čtu podruhé a jsem zase nadšená. Chvílemi jsem se bála, chvílemi jsem se skvěle bavila. Pan King to zkrátka umí a já doporučuji knihu k přečtení, snad se vám bude líbit tak, jako mě.

01.02.2019 5 z 5