bagel bagel komentáře u knih

Nový Svět na Hradčanech Nový Svět na Hradčanech Jan Blesík

Kniha je naplněna faktografickými údaji, moc pěkné fotografie.

03.05.2018 3 z 5

Paříž pro pokročilé Paříž pro pokročilé Hana Fialová

Doporučuji těm návštěvníkům, kteří v Paříži již hodně památek navštívili nebo těm, kteří mají rádi méně známá místa s málo turisty.

15.04.2018 4 z 5

Celej Franz! Celej Franz! Marta Davouze

Autorka dokázala v poměrně krátké knize poutavě vylíčit život úžasné osoby a jejího okolí, moc doporučuji! Líbily se mně i předchozí knihy z autorčina života v Bretani, ale toto je něco zcela odlišného.

20.02.2018 5 z 5

Moje sestra žije na krbové římse Moje sestra žije na krbové římse Annabel Pitcher

Bylo zmíněno v jednom předchozím komentáři, že kniha je spíše pro mladší čtenáře, ale myslím, že si má z ní co vzít čtenář v jakémkoliv věku.

20.02.2018 5 z 5

Zašustění v trávě Zašustění v trávě Robin Hawdon

Pomalejší rozjezd, ale pak jsem byla spokojená. Plusem navíc je poučení o životě mravenců a další pro nás "havěti".

22.01.2018 4 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Souhlasím s předchozím komentářem. Blog jsem nesledovala, to by asi bylo lepší než číst knihu. Líbilo se mně grafické zpracování včetně ilustrací.

10.01.2018 3 z 5

To chce psa To chce psa Spencer Quinn (p)

Velmi rozvláčná kniha vyprávěná z pohledu psa, což děj trochu ozvláštnilo. Jinak celkem nuda.

24.11.2017 2 z 5

Život na trampolíně Život na trampolíně Frances Whiting

Od knihy jsem dost očekávala a po pomalejším začátku jsem se začetla a byla nakonec velmi spokojená.

15.11.2017 5 z 5

Všichni jsme hleděli vzhůru Všichni jsme hleděli vzhůru Tommy Wallach

Čekala jsem trochu víc, i když úplný propadák to nebyl. Ale k zamyšlení mě občas přivedla.

10.10.2017 3 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

Spíše pro mladší čtenáře, přínosem bylo pro mě poznání méně známého prostředí Nizozemí za druhé světové války.

29.09.2017 4 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Postupně to sklouzlo k obvyklému vzorci - nejdříve špatný výběr partnera a s pomocí kamarádek vše spěje k dobrému konci.

19.09.2017 3 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Strhující kniha, která se mně líbila ještě více než první díl. Přečteno za 1 a půl dne a vřele doporučuji také jako zdroj o životě v Americe za hospodářské krize.

17.09.2017 5 z 5

Měsíční deník Měsíční deník Michal Březina

Ale jo, docela dobré, mělo to spád a občas jsem se zasmála. Lituji, že si už nepamatuji knihy od Wellse, na které se odkazuje.

06.09.2017 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Moc pěkný příběh a velkým plusem bylo pro mě ostravské prostředí.

30.06.2017 4 z 5

Tomáš Garrigue Masaryk Tomáš Garrigue Masaryk Renáta Fučíková

Poučné i pro mě.

23.05.2017 4 z 5

Stvůry Stvůry Luděk Kubát

Psáno velmi čtivým stylem, ale na můj vkus bylo věnováno příliš mnoho prostoru vztahům, jídlu a pití. Vyšetřování se přidalo hlavně až v druhé polovině a zápletka byla trochu přitažená za vlasy.

30.04.2017 2 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Souhlasím s předchozím komentářem - romantické až moc, příliš mnoho šťastných náhod, ale docela příjemné čtení.

10.02.2017 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Knihy tohoto žánru moc nečtu, ale tato mě určitě zaujala.

15.12.2016 4 z 5

Prokletý hrob Prokletý hrob Christian Jacq

Celkem zklamání. Je pravda, že to byla má první kniha od tohoto autora, ale čekala jsem víc. Konec byl utnutý. Nevidím smysl pokračování až v druhém díle. Kdyby se písmo zmenšilo na normální velikost a vynechaly prázdné strany, byla by kniha docela tenká.

05.12.2016 3 z 5

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Čtivá kniha ze života, ale konec byl příliš uspěchaný a epilog mně přišel až moc idylický a nepravděpodobný.

30.10.2016 3 z 5