berila berila komentáře u knih

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Tak nevím, předchozí díly byly perfektní, ale tady mi nějak vadil styl psaní. Určitě to nebylo překladem, ale spíše autorkou. Ale jinak se jedná o výbornou sérii, takže doporučím i tak k přečtení.

21.01.2023 3 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Bezesporu výborný český autor, ale přesto musím říci, že předchozí díl se mi líbil více. Za přečtení však určitě stojí.

21.01.2023 4 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

No tedy, tohle je výborný začátek série. K přečtení určitě doporučím.

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

Autorku mám ráda, velmi dobře se mi její knihy čtou. Opět jsem spokojená a určitě se pustím do další.

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Příjemné překvapení, autora jsem neznala a o to více jsem překvapená. Nemohu jinak, než doporučit k přečtení.

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Výborný psychothriller. Stojí za přečtení, takže doporučuji.

21.01.2023 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Nějak se mi v poslední době začínají více líbit psychologické thrillery a tento se k nim určitě přiřadil. Určitě doporučuji k přečtení.

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Takové milé čtení, i když se jedná o detektivku. Srovnání s Agathou Christie se podle mě projeví hlavně v závěru při odhalení pachatele. Jako bych tam viděla Hercula Poirota. Určitě si nenechám ujít i další díl.

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Výborný začátek nové série a už se těším na další pokračování. Ale opět mám dilema s odsouzením pachatele. Zcela originální tým vyšetřovatelů mi sedl a uvidím, co bude následovat. Autorce velké díky za přidaný bonus ve formě psa. Všem doporučím k přečtení.

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Krásně napsané, ale hodně smutné. Vůbec jsem netušila, že takové společenství vůbec existuje a o to je to všechno ještě smutnější.

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Autorku mám ráda, příběh se mi líbil, takže opět spokojenost. Určitě doporučuji k přečtení.

31.10.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Mně se román líbil, dobře se mi četl, nehemžil se mrtvolami, takže jsem spokojená.

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tady nelze co řešit, jako obvykle výborné a už se těším na pokračování.

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Tak tahle detektivka mi opravdu sedla. Pachatele jsem uhodla, ale na čtivosti to vůbec neubralo. Výborně napsané a už se těším na další díl.

28.09.2022 5 z 5

Království z kostí Království z kostí J. D. Kirk (p)

Začátek nové série a musím říci, že dost dobrý začátek. Určitě půjdu i do dalšího dílu a tento doporučím k přečtení.

28.09.2022 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Jako vždy od této autorky výborná detektivka, ta snad ani neumí psát špatné knihy. Určitě doporučuji k přečtení.

28.09.2022 5 z 5

Štvanice Štvanice Nicolas Lebel

Nemohu se přidat k lepšímu hodnocení. Z dvojice vyšetřovatelů mi ještě sedla ženská část. Zato mužskou část jsem nemohla vystát. Ten chlap snad neměl ani mozek. Celkově mě příběh moc neoslovil, existuje mnoho daleko lepších thrillerů.

19.09.2022 2 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Po delší době jsem sáhla po této autorce a opět jsem byla maximálně spokojená. Určitě budu v sérii pokračovat.

12.09.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Ač autor patří mezi mé největší oblíbence, tak tahle kniha se mi moc nelíbila. Splnil si svůj sen se čtyřmi příběhy spojenými do jedné knihy, ale nějak to drhlo. Doufám, že příště to opět bude "starý dobrý"David Raker.

12.09.2022 3 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Plně se ztotožňuji se všemi pochvalnými komentáří. Nešlo se od knihy odtrhnout, napínavá a čtivá až do konce. Určitě si nenechám ujít i další díl.

01.09.2022 5 z 5