berila berila komentáře u knih

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Autorku jsem doposud neznala, proto je to pro mě velké překvapení. Román se mi moc líbil a plně souhlasím s přirovnáním k Mornštajnové, kterou mám velmi ráda. Určitě všem ženám vřele doporočuji k přečtení.

07.07.2022 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Půjdu úplně proti proudu. Mně se to tedy nelíbilo. Když vidím, že to má být thriller, tak ho taky očekávám. Ale tohle thriller nebyl ani náhodou.Samá duchařina - neustále se opakující. Místy dost nechutné.
Prostě se mi to nelíbilo a kdo očekává thriller, nejspíše by se do knížky neměl pouštět.

26.05.2022 2 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy naprostá spokojenost. Tuto autorku řadím mezi své nej. Zatím nikdy nezklamala.

V temnotě V temnotě Mike Omer

Mně osobně se více líbil první díl, proto dávám o jednu méně. Do dalšího dílu určitě půjdu.

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Zajímavý příběh, kde je tentokrát obviněn i hlavní vyšetřovatel. Vadil mi trochu nejasný konec. Tak třeba příště.

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Moc povedený román, určitě doporučuji k přečtení.

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Dost slušný thriller, ale četla jsem i lepší.

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak tohle byla tedy nálož emocí. Myslela jsem si, že si trochu oddychnu od thrillerů, ale tohle bylo daleko drsnější. Hrozně smutné, takže další knihu od autorky už nedám, i když píše dobře.

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Ale jo, nebylo to špatné. Dobře se to četlo, taková nenáročná oddychovka.

14.05.2022 3 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Ač mám autora ráda, tak plně souhlasím s s Pája699, že autor má i lepší knihy. Ale přesto to bylo dobré počteníčko.

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Pane jo, takhle mladá autorka a už dokáže napsat takovou výbornou krimi. Hned jsem zakoupila další její knihu a moc se na ni těším. Jen tak dále!!!

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

První díl se mi líbil více, ale urcitě všem milovníkům thrillerů doporučuji k přečtení. Hvězdičku strhávám za zpackanou "akci" FBI k dopadení pachatele. To by musel být velký "trouba", aby se při této akci nechal chytit.

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Takové oddychové čtení mezi těmi všemi thrillery. Autorka píše čtivě, takže si k ní ráda odskočím, když potřebuji trochu vydechnout

14.05.2022 3 z 5

Poslední lov Poslední lov Jean Christophe Grangé

Podle mě trochu slabší než 1. díl , ale přesto doporučuji k přečtení.

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Další výborný díl od této autorky- ta mě snad nikdy nemůže zklamat. Ale opět jsem váhala, stejně jako u některých jiných thrillerů, zda mám až tolik litovat oběti. On každý příběh má vždy svůj rub i líc. Napsáno výborně, čtivě a opět půjdu do dalšího dílu.

07.04.2022 5 z 5

Tvář Tvář Johana Kral (p)

Na prvotinu dost dobré. Určitě stojí za přečtení.

07.04.2022 4 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Také příjemné odpočinkové čtení. Výborné byly hlášky zesnulé babičky.

04.04.2022 3 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Moc dobrý thriller s tématem šikany. Už se mi to stalo několikrát u různých thrillerů a ani u tohoto příběhu mi obětí zrovna nebylo moc líto.

04.04.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Výborný thriller, ač hodně drsný, ale ostatně jako každý od tohoto autora. Za mě velká spokojenost.

04.04.2022 5 z 5

Poslední pokušení Poslední pokušení Val McDermid

Tak tento díl se mi moc nelíbil. Takové moc roztahané a konec vyzněl do ztracena. Trochu mě začíná nudit vztah hlavních protagonistů. Ale autorka píše velmi dobře, takže určitě budu pokračovat v sérii.

15.03.2022 3 z 5