berila berila komentáře u knih

Atomka Atomka Franck Thilliez

Hodně drsný thriller, ale výborně napsaný, ostatně jako všechny ostatní od autora. Čtenářovi je předána spousta zajímavých informací, takže jsem maximálně spokojená.

10.11.2020 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Moc dobré počtení, série je to opravdu povedená.Teď jsem se vrhla na "Stín" a zatím jsem velmi spokojená.

10.11.2020 5 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Opravdu výborný thriller, i když drsnějšího ražení, ostatně jako u ostatních příběhů této série. Všechny jsou však výborně napsané a čtivé, takže určitě doporučuji milovníkům thrillerů k přečtení.

03.11.2020 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Mně se thriller líbil, četla jsem ho jako první knihu od tohoto autora a určitě sáhnu i po dalších.

03.11.2020 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Četla jsem všechny detektivky od autorky a jako vždy jsem spokojená, Je to takové "odpočinutí" od thrillerů. Všem doporučuji.

03.11.2020 4 z 5

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

Opravdu velmi povedená detektivka. Má všechno, co má podle mě správná detektivka mít. Napětí od samého začátku až do konce. Nelze hodnotit jinak než plným počtem.

16.10.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak tohle je naprosto úžasný thriller. Takhle si já ho představuji napsaný. Źádná slabá místa, opravdu skvělá jízda. Všem milovníkům thrillerů vřele doporučuji.

12.10.2020 5 z 5

Poslední nadechnutí Poslední nadechnutí Václav Křivanec

Dobře napsaná kniha, ale mně osobně vadí (a nejen u tohoto autora), že pachatel je prakticky známý od začátku. To mě pak už čtení až tolik nebaví, ale i tak doporučuji k přečtení. Na to, že je to první kniha, tak klobouk dolů.

10.10.2020 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tohle byl jeden z nejlepších thrillerů, co jsem kdy četla. Výborně napsané, všem milovníkům thrillerů doporučuji. Klidně bych dala i více hvězdiček.

05.10.2020 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Dobré čtení, místy na můj vkus až za hranou. Určitě stojí za přečtení, ale asi spíše pro ženy.

05.10.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Stejně jako u minulého dílu dávám jen 4*, protože mi tam dost vadilo nevyřešené těhotenství - proč se autorka o něm zmiňuje, když v podstatě nic neřeší. Jinak ale musím uznat, že všechny tři díly jsou napsány opravdu dobře a určitě doporučuji k přečtení.

24.09.2020 4 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

Mě kniha nějak zvlášť neoslovila. Drogové téma nemám ráda, vadily mi i dost dlouhé popisy všeho možného, což opravdu nemusím. Uvidíme, jaké budou další díly.

24.09.2020 3 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Chtěla jsme dát plný počet, ale kvůli tomu, co uvádím jako "Spoiler", je prostě dát nemůžu. Ovšem napsáno je to velmi dobře.

POZOR SPOILER
„Než se zeptáte, pane, neměla je u sebe, když jsme ji přijímali,“ ujišťuje mě Woods, rudý jako rajče.

„Prohledal jste ji?“

„Samozřejmě. O kohokoli, kdo bere nějaké léky, se postará náš doktor. Znám předpisy. Dělám tuhle práci sakra dlouho.“

Věřím mu. Divili byste se, jak prohnaní dokážou lidi být. Co všechno sem za ty roky propašovali. Dvě malé tabletky se s tím vůbec nedají srovnat.

Woods krabičku zvedne a podá mi ji. Otočím ji, přečtu název léku a zhluboka se nadechnu. „Musela si je objednat přes internet. Tohle jí žádný doktor nepředepíše.“

Ani muk Ani muk David Jackson

Hlavně za ten konec dávám 4*. Ale četlo se to dobře, takže jsem spokojená.

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Mně se kniha líbila, dobře a čtivě napsané. Určitě stojí za přečtení.

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Budu souhlasit s těmi trochu méně spokojenými. Jestliže je téměř polovina knihy celkem o ničem, tak ta druhá půlka může být sebelepší, ale celkový dojem to nespraví.

04.09.2020 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Výborný thriller, i když pachatel byl dopředu známý, přesto čtivé a napínavé až do konce.

30.08.2020 5 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

Tentokrát něco trochu jiného, ale přesto velmi dobře napsané, i když pachatele jsem vcelku brzy odhadla. Na čtivosti to nic neubralo.

26.08.2020 4 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Výborně zpracovaný zajímavý námět. Jen ten závěr mi trochu nesedl, ale určitě doporučuji k přečtení.

26.08.2020 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Výborně napsaný thriller, ikdyž se v doslovu dozvíte, že se jedná o první díl trilogie.
Trochu mám obavy z pokračování, když je pachatel známý. Uvidíme, jak si autorka poradí s dalšími dvěma díly, zda to neuškodí úrovni thrilleru.

16.08.2020 5 z 5