berila Online berila komentáře u knih

Odložená spravedlnost Odložená spravedlnost Petr Čepek

Opět skvělé, stejně jako první díl. Pro mě velké překvapení, protože autora jsem vůbec neznala, do čtení jsem se dala na základě zdejších komentářů. Teď jen doufám, že autor vydá další takovou lahůdku.

11.03.2021 5 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Jsem úplně nadšená, mně se kniha velice líbila, nešlo přestat číst. Žádné hluché místo, styl start-cíl plnou rychlostí. Dala bych s klidným svědomím daleko více hvězd. Vrhla jsem se okamžitě na další knihu a opět paráda.

11.03.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

To je přesně můj šálek kávy. Takto si představuji čtivě napsaný thriller. Žádné zbytečné skákání sem tam, ale krásně navazující děj. Prostě paráda, už se těším na další díl.

24.02.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Nelze jinak, než za plný počet. Jako vždy výborné.

24.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherný román, tady opravdu nelze nic vytknout. Už se těším na další díl.

11.02.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tuto autorku mám moc ráda, takhle já si představuji čtivý thriller. Celá série je výborná, jediné co mě mrzí, že zase budu muset čekat na další díl. Všem milovníkům doporučuji k přečtení celou sérii hezky od počátku. Určitě nebudete litovat.

19.01.2021 5 z 5

Sběratelé zla Sběratelé zla Mark Griffin

V tomto případě nelze dát méně než 5*. Opravdu výborný thriller. Doufám, že z toho bude série.

18.01.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tak nějak nevím, co si mám myslet. Na mě je v thrilleru moc a moc odborné terminologie, která mi opravdu nic neříká, takže místy jsem hodně přeskakovala. A to už vůbec nemluvím o konci, který byl tedy běs a bída.

18.01.2021 3 z 5

Smrtící samota Smrtící samota Lisa Gardner

Autorku mám ráda, detektivka to je opravdu dobrá.

18.01.2021 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Velmi povedený thriller. To, že hlavní hrdinka nevyřeší případ, na který byla najatá, nejspíše znamená, že určitě bude následovat další díl této zatím výborné série.

06.01.2021 5 z 5

Muž na dně Muž na dně Iva Procházková

Velice dobrá česká detektivka. Televizní seriál mám moc ráda a tady jsem se dozvěděla vše, co tomu předcházelo.

06.01.2021 4 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Dočteno s velkým vypětím. Čekala jsem thriller (viz obálka), ale celé to je o jedné velmi divné rodině. Dobře napsané to je, ale čekala jsem úplně něco jiného, takže jsem zklamaná. Těm, kteří chtějí číst thriller se vším všudy tedy určitě nemohu doporučit.

06.01.2021 1 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Chvílemi se mi to četlo dobře, pak jsem si nějakou dobu říkala, už aby to skončilo. Žádné velké nadšení. Konec tak trochu úsměvný, víc jak 3 * nemůžu dát.

23.12.2020 3 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Dobrý thriller, ale "Případ Amelia" se mi líbil o něco více.

15.12.2020 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Zajímavý námět, dobře napsaný thriller, byla jsem zvědavá na konec, jak vše dopadne. Ale ten konec, tak ten mě tedy šíleně zklamal. Pomyslela jsem si, proč jsem to vůbec četla. Ale je to můj názor, reference zde jsou výborné, tak ať si každý udělá vlastní úsudek.

15.12.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Dočteno, ale u mě se žádné velké nadšení nekonalo. Ze začátku jsem si říkala, tak to bude dobré. A pak bác a nějak jsem se nemohla začíst. Snad nejhorší byl konec, to jsem si říkala, že to autor nemůže myslet vážně. Jsem ráda, že i některým čtenářům zde se konec nezdál. Zkusím ještě zatím poslední díl a uvidím.

10.12.2020 2 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Tentokrát se mi zdál příběh trochu slabší, než některé předchozí. Zřejmě to bude tématem zbraní, ty nemusím. Ale co musím vyzdvihnout a už jsem se o tom zmiňovala dříve, jsou obálky. Ty jsou opravdu nádherné. Spisovatelku mám moc ráda a tak všem dalším příznivcům doporučuji k přečtení.

29.11.2020 4 z 5

Kde raky spievajú Kde raky spievajú Delia Owens

Smutný ale hezký příběh. K přečtení určitě doporočuji, i když více takových příběhů za sebou bych asi nedala.

29.11.2020 4 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Nebylo to špatně napsané, ale zase takový trhák to nebyl. Konec byl podle mě takový trochu odfláknutý. Za přečtení stojí, ale v dnešní době je spousta lepších thrillerů.

29.11.2020 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Výborný thriller, skvělá dvojice vyšetřovatelů. Někdy se mi stane, že pachatele nedokáži tak jednoznačně odsoudit, ale zde to bylo naprosto markantní, nedokázala jsem ho odsoudit ani náhodou. Všem doporučuji k přečtení a k vytvoření si vlastního názoru.

19.11.2020 5 z 5